بهترین معاملات M1 Mac Mini: تخفیف های فعلی قیمت ها را به پایین ترین سطح کاهش می دهد

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

Mac Mini ، همراه با پسرعموهای Mac متحرک ترش MacBook Air و MacBook Pro ، از اولین رایانه های اپل بود که سیلیکون اینتل را قطع کرد به نفع پردازنده جدید M1 اپل . (اکنون می توانید یک iPad Pro M1 مجهز به نیز دریافت کنید.) آزمایشات ما در مورد دستگاه های M1 عملکرد قابل توجهی نسبت به مدل های قبلی خود نشان می دهد و اکنون شاهد جوانه زدن تخفیف ها هستیم. برای مدل های جدید.

می توانید تخفیف در M1 MacBooks پیدا کنید ، اما Mac Mini همچنان کم هزینه ترین رایانه MacOS است. قیمت مدل پایه M1 Mac Mini 699 دلار است و دارای ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه رم است. قیمت مدل مرحله ای ۸۹۹ دلار است و ظرفیت ذخیره سازی را دو برابر می کند و به ۵۱۲ گیگابایت می رساند. آمازون در حال حاضر ۹۹ دلار تخفیف در مدل پایه و ۱۰۰ دلار تخفیف در مدل پله ای M1 Mac Mini ارائه می دهد. (تخفیف جزئی در مدل پایه در آمازون پیدا خواهید کرد ، بعلاوه پس انداز اضافی در هنگام پرداخت ، تخفیف کلی را به ۹۹ دلار می رسانید.)

با این حال ، یکی از مزایای پرداخت کامل قیمت و خرید از اپل این است که می توانید دستگاه را اضافه کنید و RAM بیشتری یا SSD با ظرفیت بالاتر را اضافه کنید ، در حالی که مدل های فروخته گردیده در آمازون و سایر خرده فروشان پیکربندی ثابت هستند. و برخلاف بیشتر دسک تاپ های دیگر ، حافظه RAM Mac Mini قابل ارتقا توسط کاربر نیست. سیستم M1 اپل روی پردازنده ، GPU ، RAM و سایر اجزای سازنده را برای قدرت و کارایی بیشتر ادغام می کند ، اما نکته منفی این ادغام عدم وجود اسلات های DIMM است که به شما امکان می دهد RAM اضافی را پس از خرید اضافه کنید. ] لازم به ذکر است که فروشگاه اپل به دانشجویان تخفیف آموزشی را ارائه می دهد ، اما تنها ۲۰ دلار در قیمت Mac Mini جدید صرفه جویی خواهید کرد ، اگرچه برخی از نسخه های دیگر نیز تخفیف دارند. به عنوان مثال ، دو برابر گردیدن رم به ۱۶ گیگابایت به جای شارژ معمول ۲۰۰ دلار ، با تخفیف آموزش ۱۸۰ دلار هزینه دارد.

همچنین در اپل ، ممکن است یک M1 Mac Mini بازسازی گردیده پیدا کنید. اپل فروش اجاره M1 Mac Mini را در صفحه Certified Refurbished Mac آغاز کرده است. در حال حاضر می توانید M1 Mac Mini بازسازی گردیده با ۲۵۶ گیگابایت SSD را با ۵۸۹ دلار با ۱۱۰ دلار تخفیف ، یا مدل پله ای با ۵۱۲ گیگابایت SSD را با ۷۵۹ دلار با ۱۴۰ دلار تخفیف دریافت کنید. ذخیره مجدد موجودی به سرعت تغییر می کند بنابراین ممکن است همیشه یک M1 Mac Mini در لیست پیدا نکنید. ارزش این را دارد که مراقب باشید ، زیرا می توانید پس انداز قابل توجهی انجام دهید. Rick Broida ، Cheapskate emeritus CNET ، از علاقه مندان به اعطای مجوز ، به ویژه اپل است که اغلب به اندازه قیمت جدید است.

برای دیدن بهترین قیمت های موجود در Mac Mini اپل به مطالعه ادامه دهید. ما این صفحه را مرتباً به روز می کنیم و قیمت هایی را ارائه می دهیم که دقیقاً در زمان انتشار دقیق باشند ، اما توجه داشته باشید که آنها دارای نوسان هستند.

تخفیف های Mac Mini ، مقایسه گردیده با

مدل w / CPU و ظرفیت ذخیره سازی قیمت لیست بهترین قیمت (فعلی) بهترین قیمت (در همه زمان ها)
تراشه Mac Mini w / M1 ، ۲۵۶ گیگابایت SSD ۶۹۹ دلار ۶۰۰ دلار ۶۰۰ دلار
تراشه Mac Mini w / M1 ، ۵۱۲ گیگابایت SSD ۸۹۹ دلار ۷۹۹ دلار ۷۹۹ دلار

توجه داشته باشید که “همه زمان ها” به معنای بهترین قیمتی است که در طول عمر محصول در یک خرده فروش مجاز اپل دیده ایم.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

دستی با کل ترکیب جدید Apple Mac M1۹:۰۲

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت