کدام روکو را باید در سال ۲۰۲۱ بخرم؟ ما Express 4K Plus ، Streaming Stick Plus ، Ultra و موارد دیگر را مقایسه می کنیم

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

در حالی که آمازون ، اپل و گوگل همه پخش کننده های جریان چشمگیری نیز دارند ، ما متوجه گردیدیم که هیچ چیز با سادگی و ارزش محصولات روکو. خدمات جریان زیادی وجود دارد ، اما Roku به دلیل ویژگی های خوب ، عملکرد عالی و قیمت مناسب مقرون به صرفه است.

اما با تعداد زیادی از بازیکنان از از ۲۵ $ پایه Express ، میانه رنج ۴۰ دلار Express 4K Plus و ۵۰ دلار Streaming Stick Plus تا سطح ۱۰۰ $ Ultra – بدون اشاره به نوارهای صدا ] و حتی بلندگو – ممکن است گیج کننده باگردید که بدانید کدام مدل بهترین Roku را برای نیاز شما خریداری می کند. خوشبختانه ، ما برای کمک به اینجا هستیم.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

کدام Roku رفتن است؟ ما آن را خراب می کنیم۳:۴۳

Sarah Tew / CNET

Express 4K Plus جدید یکی از ارزانترین گزینه های پخش جریانی تلویزیون با ۴K HDR (حتی اگر تلویزیون کنونی شما از آن قالب ها پشتیبانی نکند ، احتمالاً مورد بعدی شما پشتیبانی خواهد کرد.) با تشکر از به روزرسانی AirPlay ، این دستگاه Roku یکی از کم هزینه ترین راه ها برای اتصال iPhone یا سایر دستگاه های Apple به تلویزیون شما است. فاقد پشتیبانی Dolby Vision است ، اما ما فکر می کنیم اکثر مردم بدون این وضعیت خوب خواهند بود. با ۱۰ دلار ارزان تر از Streaming Stick Plus شرکت و سایر پخش کننده های ۴K HDR ، بهترین انتخاب ماست.

بررسی Express 4K Plus ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

Stoking Stick Plus Roku ممکن است در سال ۲۰۱۷ اولین نمایش خود را داشته باگردید ، اما با تشکر از به روزرسانی های نرم افزاری ، تقریباً انتخاب خوبی برای تقریباً هر کسی است که فکر تهیه Roku را دارد – یا حتی Chromecast با Google TV یا Amazon Fire TV Stick 4K. با ۵۰ دلار مقرون به صرفه ، از ۴K HDR پشتیبانی می کند و از جدیدترین ویژگی های Roku از جمله Apple AirPlay برای انتخاب از دستگاه iOS یا Mac بهره می برد. فکر نمی کنیم ۱۰ دلار بیشتر از Express 4K Plus باگردید ، اما اگر می توانید آن را در فروش پیدا کنید و این طراحی ساده را ترجیح می دهید ، باز هم انتخاب خوبی است.

بررسی Streaming Stick Plus ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

Roku Ultra تقریباً مشابه Streaming Stick Plus است تا آنجا که به قابلیت ، با چند ویژگی اضافی. این یک جعبه است ، نه یک چوب جریان. این از اترنت برای اتصال سیمی پشتیبانی می کند. و می تواند از Dolby Vision برای پخش ۴K HDR بهره ببرد. این گوشی همچنین دارای چند ویژگی از راه دور بسیار جذاب از جمله یک کنترلر همراه پیشرفته است که دارای یک جک هدفون و دو دکمه قابل برنامه ریزی به علاوه یک ویژگی یاب از راه دور برای کمک به شما در مکان یابی آن هنگام ناگزیر گردیدن در زیر نیمکت است.

بیشتر افراد از پس انداز پول اضافی و دریافت Express 4K Plus یا Streaming Stick Plus خوشحال خواهند گردید ، اما اگر می خواهید بهترین Roku را ارائه دهید ، Ultra برای شما مناسب است.

بررسی Roku Ultra (2020) ما را بخوانید .

Sarah Tew / CNET

Roku Express اساسی ترین پخش کننده شرکت است و این کار را ساده نگه می دارد. این برنامه می تواند از تمام برنامه های موجود در پلتفرم Roku استفاده کند ، اما پخش جریانی محدود به HD (نه ۴K) است و از راه دور گزینه IR bare-bone است که فاقد کنترل های صوتی است و شما را مجبور به اشاره به جعبه کوچک می کند. پر زرق و برق نیست ، اما کار را تمام می کند و هر آنچه را که ممکن است لازم داشته باشید (از جمله کابل HDMI) در جعبه به همراه دارد.

بررسی Roku Express (2019) ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

در حال جستجو برای به روزرسانی صوتی و همچنین یک Roku جدید ؟ Streambar را بررسی کنید. این نوار صوتی جمع و جور به درگاه HDMI ARC تلویزیون شما متصل می شود و صدا را برای همه منابع شما از جعبه های کابل گرفته تا کنسول های بازی بهبود می بخگردید. بهترین قسمت این است که این خود یک استریمر Roku با قابلیت ۴K HDR نیز هست. ما راه اندازی Streambar را آسان دانسته ایم و برای اندازه ، به ویژه با گفت و گو ، خوب به نظر می رسد. اگر می خواهید باس قوی تری داشته باشید ، اضافه کردن ساب ووفر بی سیم Roku (180 دلار) را در نظر بگیرید.

بررسی Roku Streambar ما را بخوانید.

برای بهبود تجربه Roku

Voice Remote Pro

 http://www.cnet.com/

Sarah Tew / CNET

Voice Remote Pro 30 دلاری یک بازیکن نیست ، اما می تواند رونق خوبی به Roku شما بدهد. مانند ریموت پیشرفته ای که با Ultra همراه است ، چند ویژگی جدید مانند باتری قابل شارژ و میکروفون ۱۲ فوت در میانه میدان به آن اضافه می کند. مورد آخر مخصوصاً برای اینکه بتوانید بگویید “Hey Roku، find my remote” و داشتن بوق دستگاه بسیار مفید است ، بنابراین اگر در زیر بالش های کاناپه گم گردید می توانید آن را پیدا کنید.

بررسی Voice Remote Pro ما را بخوانید.

سایر موارد ضروری سرگرمی

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت