بهترین مجموعه پیچ گوشتی برای سال ۲۰۲۱

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

کسی نباشید که ابزار مناسبی برای کار ندارد – مثل این است که بخواهید با چنگال سوپ بخورید. اگر چیزی را کنار هم قرار داده اید که از پیچ و مهره های آلن استفاده می کند ، به عنوان مثال ، یک پیچ گوشتی تیغه صاف ارزش صفر خواهد داشت. به همین ترتیب ، اگر مجبورید پیچ ​​و مهره Torx را بردارید و همه چیز در دسترس شما پیچ گوشتی های سر فیلیپس است که کاملاً گیر کرده اید.

مثل همیشه ، داشتن ابزار مناسب برای کار زندگی را بسیار راحت تر می کند. و خبر خوب این است که برخلاف مجموعه ابزارهای یا آچارها ، داشتن یک مجموعه پیچ گوشتی در دسترس بسیار مقرون به صرفه است. شما می توانید مجموعه ای عالی از این ابزارها را با قیمت سالاد سزار مرغ تهیه کنید. الان توجه شما را دارم یا هنوز به غذا فکر می کنید؟ در اینجا چند مجموعه پیچ گوشتی عالی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید به جعبه ابزار خود اضافه کنید. این توصیه ها بر اساس تجربه شخصی و همچنین بررسی مشتری در دنیای واقعی است.

و اطمینان حاصل کنید که بعد از لیست ادامه مطلب را بخوانید تا با اطلاعات بیشتر در مورد پیچ ​​گوشتی خود را مسلح کنید ، بنابراین هنگام خرید برای یک مجموعه عالی از دانش خود مطلع هستید. برای گاراژ شما.

بیشتر بخوانید: بهترین فروشگاه برای سال ۲۰۲۱

Craftsman

برای کارهای عمومی مانند چیدن مبلمان کنار هم ، تعمیر سوئیچ چراغ خراب یا تعمیر وسایل نقلیه ، این مجموعه پیچ گوشتی های Craftsman کاملاً عالی است. برای حداکثر تطبیق پذیری ، با ۲۵ ابزار چشمگیر از جمله طیف پیچ گوشتی های شکاف دار و سر فیلیپس و همچنین پیشنهادات نادرست Torx ارائه می شود. شما همچنین می توانید پیچ ​​گوشتی های کوچکی را تهیه کنید که برای کار در لوازم الکترونیکی مناسب هستند و حتی تعداد انگشت شماری از دستگاه های برش دهنده و تراشنده ، ابزارهایی که همیشه مفید هستند. با استفاده از دستگیره هایی با طراحی ارگونومیک ، تیغه های فولادی آلیاژی و ضمانت مادام العمر ، توصیه این ابزارها خصوصاً با قیمت آسان است. اما شاید از همه بهتر ، این پیچ گوشتی Craftsman دارای یک امتیاز شگفت انگیز باگردید ، ۴٫۹ ستاره از ۵ ستاره پس از بیش از ۱۴۰۰ بررسی مشتری.

Tekton

بسیار خوب ، اگر بهترین بهترین ها را می خواهید ، به جز این دوست داشتنی نگاه نکنید پیچ گوشتی از Tekton. بله ، این جعبه پیچ گوشتی ارزان نیست ، و قیمت ۲۵۰ دلار ابرو را بررسی می کنید ، اما خبر خوب این است که تقریباً با همه چیزهایی که می توانید نیاز داشته باشید ، ۶۳ ابزار منحصر به فرد. این شامل طیف وسیعی از درایورهای Torx ، Phillips و شکاف دار است. همچنین با کلیدهای آلن و درایورهای مهره در هر دو اندازه متریک و امپریال ارائه می شود. با دستگیره های ارگونومیک برای گرفتن راحت ، خوانش آسان و تیغه های فولادی آلیاژی ، استفاده از آنها راحت است و همه آنها برای دوام ساخته گردیده اند. آنها حتی در ایالات متحده آمریکا ساخته گردیده اند. چقدر باحال است؟

Amartisan

آیا با پیچ گوشتی های Torx آشنایی دارید؟ آنهایی هستند که شش پر هستند و به نوعی شبیه ستاره هستند. آنها یک طراحی عالی هستند ، حتی در صورت استفاده از گشتاور بیش از حد ، بهتر از پیچ های فیلیپس و سر صاف در برابر سلب کردن مقاومت می کنند. اما اگر درایور مناسبی برای حذف یا نصب آنها ندارید ، تقریباً هیچ شانسی ندارید. داشتن یک مجموعه پیچ گوشتی سر Torx در جعبه ابزار خود می تواند یک نجات دهنده باگردید. این مجموعه ۱۲ پارچه از Amartisan یک ترکیب عالی برای مجموعه شما است و قیمت آن تقریباً ۲۰ دلار است. این هزینه برای شما ده پیچ گوشتی پیچ Torx در اندازه های مختلف از T-5 تا T-10 در انتهای کوچک و T-15 ، T-20 ، T-25 ، T-27 ، T-30 و T-40 در شما ایجاد می کند. پایان بزرگ به نظر می رسد مشتریان از این ابزارها که پس از نزدیک به ۱۸۰۰ بررسی در آمازون دارای امتیاز ۴٫۶ ستاره هستند ، خوشحال هستند.

DeWalt

این مجموعه پیچ گوشتی DeWalt فوق العاده همه کاره است. این دستگاه با طیف وسیعی از انتهای مختلف درایو شامل شکاف ، فیلیپس ، هگز و مربع ارائه می شود. اما استفاده از این ابزارها برای استفاده بسیار دوستانه ، دسته T ضامن دار است که به شما امکان می دهد طیف وسیعی از اتصال دهنده ها را به راحتی خرد یا جدا کنید. این مجموعه دارای یک کیف حمل عالی است و شامل ۳۱ قطعه جداگانه است. خیلی راحت نیست و فقط حدود ۳۰ دلار است ، و همچنین شامل یک ضمانت مادام العمر است.

JOYSEA [19659008] اگر کاملاً باید پیچ ​​گوشتی مناسبی برای کار داشته باشید ، این مجموعه خریدی است. شامل ۱۰۰ قطعه عظیم ، با پیچ گوشتی فیلیپس ، پیچ گوشتی شکاف دار ، پیچ گوشتی Torx ، پیچ گوشتی هگز و بیت پیچ گوشتی درایو مربع ، تقریباً برای هر کاربردی. همچنین با یک مجموعه مفید از درایورهای مهره برای تطبیق پذیری بیشتر همراه است. پیچ های پیچ گوشتی موجود شامل نوک مغناطیسی روی آنها است بنابراین احتمال اینکه هر نوع اتصال دهنده ای را که می خواهید نصب کنید پایین می ریزید و دسته ها برای راحتی از لاستیک ضد لغزش برخوردار هستند. این مجموعه پیچ گوشتی بسیار عالی است که در گاراژ برای کار با اتومبیل یا در اطراف خانه برای کمک به تعمیرات معمول وجود دارد. هک ، فقط با ۳۵ دلار استطاعت تهیه یک مجموعه در هر دو مکان را دارید.

Wera

اگر شما می خواهید پیچ ​​گوشتی های پیچ گوشتی را در دست داشته باشید اما فضای زیادی ندارید ، این مجموعه بیت درایور چند قطعه ۱۷ قطعه ای از Wera همان چیزی است که می توانید دریافت کنید. شامل مجموعه ای از بیت های فیلیپس و Torx و همچنین یک دسته درایو مناسب است. اما این تمام نیست! شما همچنین یک کیسه رول آپ دریافت می کنید ، بنابراین همه چیز منظم و منظم می ماند. این یک پیچ گوشتی عالی است که می توانید آن را در صندوق عقب اتومبیل خود ، در کشوی آشپزخانه آشپزخانه یا حتی در RV یا موتورخانه خود نگه دارید. از نظر وزنی سبک است و در مجاورت فضایی اشغال نمی شود. مهندسی آلمان و ضمانت مادام العمر از پرهای اضافی کلاه ضرب المثل آن است. همچنین ، این محصول پس از نزدیک به ۱۰۰۰ بررسی مشتری ، دارای امتیاز ۴٫۹ ستاره است. چگونه می توان فقط با پرداخت ۵۳ دلار اشتباه کرد؟

Wiha

این مجموعه پیچ گوشتی است که در صورت نیاز به آن نیاز دارید تعداد دقیق. این پیچ گوشتی های Wiha ممکن است کوچک باشند ، اما بسیار قدرتمند هستند. این کارها که برای کارهای سبک مانند تعمیر الکترونیک یا کارهای رایانه ای طراحی گردیده اند ، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و ساخت کشور آلمان هستند ، بنابراین می دانید که اینها خوب هستند. این مجموعه با قیمتی حدود ۲۵ دلار همراه با هفت پیچ گوشتی مینی ، ترکیبی از واحدهای دارای شکاف و فیلیپس است که برای اکثر کاربردها مناسب است. با فولاد کروم-وانادیوم-مولیبدن ساخته گردیده اند تا دوام داشته باشند. این درایورها برای کنترل و راحتی بیشتر از کلاهک های چرخان نیز بهره می برند ، به علاوه دسته های آنها برای چرخش سریعتر به آرامی مخروطی می شوند که به شما کمک می کند کارها را سریعتر انجام دهید.

Cremax

چرا به پیچ گوشتی های مغناطیسی گردیده نیاز دارید؟ این ویژگی با صدای اضافی در واقع فوق العاده مفید است زیرا به شما کمک می کند تا اتصال را که می خواهید نصب کنید نگه دارید ، به این معنی که احتمال پایین آمدن یا از دست دادن آن کمتر است. (فقط از من بپرسید که این چقدر می تواند ناامید کننده باگردید.) یکی از بهترین مجموعه های پیچ گوشتی مغناطیسی که می توانید امروز بخرید ، این عسل ۵۷ تکه است. چه چیزی باعث گردیده است به این خوبی باگردید؟ خوب ، این شامل انتخاب گسترده ای از درایورهای فیلیپس ، شکاف دار و Torx و همچنین ۴۰ بیت قابل تعویض است. در واقع ، این کیت پیچ گوشتی کمی از همه چیز را ارائه می دهد. پیچ گوشتی ها خود از جنس استنلس استیل ساخته گردیده اند و دارای دسته هایی با طراحی ارگونومیک هستند. همچنین پس از بیش از ۱۵۰۰ بررسی مشتری ، یک کیف حمل دستی راحت و دارای امتیاز عالی ۴٫۸ ستاره دریافت می کنید. اگر لازم است جعبه ابزار خود را پر کنید ، این رانندگان بسیار دشوار هستند.

Kaisi

اگر شما به دنبال تعمیر یا نگهداری وسایل الکترونیکی یا سایر وسایل کوچک هستید ، این مجموعه پیچ گوشتی از Kaisi همان چیزی است که شما نیاز دارید. با حدود ۱۲۶ قطعه و برچسب قیمت فقط ۲۰ دلار ، این یک ارزش باورنکردنی است. چه چیزی برای آن هزینه متوسط ​​دریافت می کنید؟ خوب ، چطور یک آرایه گیج کننده از بیت ها ، از شاخه های شکاف دار و فیلیپس گرفته تا Torx ، Gamebit ، بیت های مثلث و مربع ، به نام چند. این کیت پیچ گوشتی همچنین شامل یک فنجان مکش ، یک جفت موچین با ریزه کاری برای مخلوط کردن اتصال دهنده های کوچک و موارد دیگر است. با وجود قیمت پایین ، این کیت ضمانت مادام العمر را ارائه می دهد و از نظر مشتریان بسیار احترام می گذارد. پس از نزدیک به ۴۰۰۰ بررسی در دنیای واقعی ، امتیاز قابل توجه ۴٫۶ ستاره را کسب کرده است.

Wiha

بله ، با قیمت ۳۱۸ دلار ، این مجموعه پیچ گوشتی Wiha ارزان نیست ، اما حق بیمه دارد و همراه با درایورهای مختلف است. برای کار در خودرو یا تعمیر لوازم خانگی یا وسایل الکترونیکی ، این مجموعه پیچ گوشتی کادیلاک است. نه ، آن را خراش دهید ، بهتر است؛ این مجموعه پیچ گوشتی Rolls-Royce است. با ۵۱ قطعه شامل پیچ گوشتی های فیلیپس ، تورکس ، شکاف دار و هگز در هر دو اندازه متریک و امپریال است. این درایورها همچنین دارای دسته های مخروطی برای نصب یا حذف سریعتر پیچ هستند و برای راحتی بیشتر ، دوچرخه های چرخشی نیز وجود دارد. این پیچ گوشتی های ساخته گردیده در آلمان به اندازه کافی ساخته گردیده اند تا به عنوان یک موروثی خانوادگی باشند و با کیف حمل و نقل خاص خود همه چیز را مرتب و منظم نگه دارند.

مقایسه بهترین مجموعه پیچ گوشتی برای سال ۲۰۲۱

محصول ] قیمت تعداد قطعات ویژگی ها
بهترین مجموعه پیچ گوشتی سنگین Craftsman CMHT65046 ۳۴ دلار ۲۵ دارای ضمانت مادام العمر دارای امتیاز بالا ، شامل فیلیپس ، شکافها و تورکس است
بهترین مجموعه پیچ گوشتی کلی Tekton DRV49002 ۲۵۰ دلار ۶۳ شامل انواع پیچ گوشتی ، دسته های ارگونومیک ، با کیفیت بالا ، ساخت آمریکا
بهترین مجموعه پیچ گوشتی Torx Amartisan AM912 ۲۳ دلار ۱۲ شامل انتخاب خوبی از پیچ گوشتی Torx ، قیمت مقرون به صرفه ، دارای امتیاز عالی
بهترین مجموعه پیچ گوشتی دسته ای دسته دار DeWalt DWHT70265 ۳۰ دلار ۳۱ دسته جغجغه ای ، کیف حمل شامل ، ضمانت مادام العمر
بهترین مجموعه پیچ گوشتی چند بیتی مجموعه پیچ گوشتی ۱۰۰ قطعه جویسی ۳۶ دلار ۱۰۰ شامل بیت های راننده و یک سینی ذخیره سازی ، نوک مغناطیسی ، دسته های لاستیکی
بهترین مجموعه پیچ گوشتی جمع و جور Wera 5059295001 KK 60 ۵۳ دلار ۱۷ ابعاد جمع و جور ، مهندسی آلمان ، دارای امتیاز بالا
بهترین مجموعه پیچ گوشتی دقیق Wiha 26197 ۲۵ دلار ۷ با کیفیت بالا ، ساخت آلمان ، دسته های مخروطی ، کلاه های چرخشی
بهترین مجموعه پیچ گوشتی مغناطیسی Cremax CM-TH010 ۳۶ دلار ۵۷ شامل ۴۰ بیت قابل تعویض و یک کیف حمل ، نوک های مغناطیسی ، دارای امتیاز بالا
بهترین مجموعه پیچ گوشتی تعمیرات الکترونیکی مجموعه پیچ گوشتی دقیق Kaisi 126-in-1 ۲۰ دلار ۱۲۶ چندین نکته مختلف پیچ گوشتی ، مناسب برای تعمیر لوازم الکترونیکی ، کیت شامل ابزارهای دیگری است
بهترین پول پیچ گوشتی اگر پول بی هدف باگردید Wiha 92191 ۳۲۹ دلار ۵۱ با کیفیت ترین ، ساخت آلمان ، شامل اندازه های متریک و امپریالیستی ، دسته های مخروطی ، کلاه های چرخشی

مواردی که باید در مورد پیچ ​​گوشتی بدانید

  • پیچ گوشتی در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارد ، از انواع سنگین که می توانید برای تعمیر یک کامیون کلاس ۸ گرفته تا ریزهای ساخته گردیده برای تعمیر کامپیوترها. داشتن پیچ گوشتی مناسب برای انجام وظیفه مهم است ، در غیر این صورت خود را ناامید خواهید کرد ، یا بدتر از آن ، کار را تمام نمی کنید.
  • اتصال دهنده های سر Torx کاملاً رایج هستند. اگر با آنها روبرو گردیدید و پیچ گوشتی یا پیچ گوشتی مناسبی ندارید ، سعی نکنید از درایور Phillips-head استفاده کنید. این ممکن است در مواقع اضطراری کارساز باگردید ، اما خطر آسیب دیدن ابزار یا از بین بردن اتصال دهنده خیلی زیاد است ، بنابراین سعی کنید از این کار جلوگیری کنید.
  • برای تهیه پیچ گوشتی عالی نیازی به صرف هزینه زیادی نیست. اکثر مجموعه های برجسته گردیده در بالا کمتر از ۴۰ دلار قیمت دارند و همه آنها دارای ابزارهای زیادی هستند ، بنابراین به نظر نمی رسد که شما دو اندرو جکسون را فقط روی یک پیچ گوشتی تخت یا یک مینی پیچ گوشتی بیندازید. این یک روش عالی برای پر کردن جعبه ابزار خود بدون شکستن بانک است.
  • پیچ گوشتی های دارای راهنمایی های مغناطیسی بسیار مفید هستند. اگر می خواهید یک پیچ را در یک جعبه برقی در سقف پشت یخچال خود نصب کنید ، یک پیچ گوشتی که می تواند آن را ببندد وقتی که آن را در سوراخ قرار می دهید ، می تواند یک عطای الهی باگردید.
  • بسیاری از پیچ گوشتی های ارائه گردیده توسط مارک های معروف مانند Craftsman ، DeWalt و Wiha دارای ضمانت های مادام العمر هستند. به طور کلی ، محصولات آنها به خوبی ساخته و ساخته گردیده اند تا دوام بیاورند ، اما اگر به هر دلیلی به یکی از محصولات آسیب رسانید ، این شرکت ها باید آنها را رایگان جایگزین کنند.

شما به چه نوع پیچ گوشتی نیاز دارید؟ گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد.


Craig Cole / Roadshow

این را پیچ کنید

پیچ گوشتی فروتن یک دارایی فوق العاده است. اطمینان حاصل کنید که انتخاب خوبی از این موارد ضروری را در جعبه ابزار خود داشته باشید. بعضی ها را برای تعمیرات اتومبیل در گاراژ نگه دارید ، چند عدد را در کشوی آشپزخانه نگه دارید تا وقتی می خواهید برای آویزان کردن تصویر یا تعویض سوئیچ چراغ خارج از سفارش ، به راحتی دسترسی پیدا کنید ، دسترسی به آنها آسان باگردید. یا برای تعمیرات کنار جاده چادر بزنید. به یاد داشته باشید ، یک اونس پیشگیری ارزش یک پوند درمان را دارد. پیچ بزنید!

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت