بهترین خلاuum ربات برای سال ۲۰۲۱

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

بیایید خلا up عمودی ، جارو ، سطل آشغال و جاروبرقی را دوباره در کمد بگذاریم – اکنون خانه داری مشکل خلأ ربات شماست. درست است ، اگرچه خلا vac ربات ها فقط در صفحات داستان های علمی کلاسیک یا در خانه های رویایی قرن میانه مانند Jetsons یافت می گردید ، آنها اکنون لوازم واقعی هستند ، مدل هایی که دارای مجموعه ای از سنسورهای پیشرفته ، CPU ها ، لیزرها و هستند نرم افزار پیشرفته هوش مصنوعی .

اگرچه ممکن است صدای کمی بگوید که برای جارو کشیدن کف خود نیازی به ریختن پول نقد روی یک ربات ندارید ، واقعیت این است که اگر به دنبال هستید خانه خود را خوب و مرتب نگه دارید ، و وقت آن را ندارید که هر وقت متوجه می شوید که باید چیزی را پاک کنید ، خاکگیر خود را بگیرید ، این ربات ها ابزار مفیدی هستند و بسته به نوع تمیز کردن شما ، چیزهایی مانند بستر بچه گربه ها و اسم حیوان دست اموزها را می گیرند. آنها را به همچنین ، آنها همه کاره هستند ، کفهای چوب سخت ، کف کاشیها ، فرشهای فرش و فرش ها را با مکش قدرتمند به هم می ریزند که در بعضی موارد ، یک خلا up قائم با یکدیگر رقابت می کنند.

همانطور که خنک هستند ، در خلا rob رباتیک زندگی می کنند رویای تمیزتر می تواند مبلغ سنگینی را برای شما بازگرداند – هزینه برخی از آنها چهار رقم است. در حالی که مجبور نیستید آنقدر هزینه کنید ، اما در ازای این کار مقدار زیادی دریافت می کنید. این شامل سطلهای زباله خود تخلیه ، نقشه برداری از چندین اتاق و کف ، مکش قدرتمند و سخت افزار طراحی گردیده .

گفته گردید انتظارات مهم هستند و هیچ کدام این ماشین ها می توانند جایگزین تمیز کردن و اعمال انسانی در زمین سخت شوند ، حتی اگر از بین بردن خودکار خاک و کف تمیز باشند.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

مبارزه با ربات های خالی: iRobot Roomba S9 Plus vs. … ناتو بوتواچ …۸:۰۷

برای انتخاب بهترین خلاuum ربات ، من بیش از ۱۲۰ ساعت تحت شکنجه قرار گرفتم و یک گروه ۱۲ نفره از جاروبرقی های رباتیک را برای مواردی مانند قدرت مکش ، توانایی آنها در فرش و کفپوش های سخت و عملکرد خوب آنها در هر چرخه تمیز کردن ، آزمایش کردم. . در این میان مدل های کاملاً جدیدی وجود دارد که اخیراً به بازار عرضه گردیده اند ، مدل های شاخص و گزینه های جذاب در خرده فروشان آنلاین متعدد. من مدل های قدیمی را که احتمالاً برای مدت طولانی تری فروخته نخواهند کرد ، کنار گذاشتم. من همچنان به طور دوره ای این لیست را به بازار عرضه می کنم.

Tyler Lizenby / CNET

اگر کسی به شما چک سفید بدهد و به شما بگوید بهترین خلا rob ربات را بخرید ، این ربات برای دریافت است. با این اوصاف ، iRobot Roomba S9 Plus دارای قیمت گزافی است: ۱۱۰۰ دلار (هرچند گاهی اوقات با تخفیف همراه است). با این انبوه سرسام آور پول ، این خلا rob رباتیک مکش قدرتمند و حذف عالی خاک و گرد و غبار را ایجاد می کند.

در طبقه های سخت چوبی این Roomba به طور متوسط ​​۹۳٪ از شن و ماسه آزمایش ما را برداشت ، که بالاترین مقدار در گروه آزمایش ما است ، اما با کمی تمیز کردن شن و ماسه از فرش های کوچک و فرش های منطقه ، به سختی گرد و غبار و وانت شن و ماسه ۲۸٪.

گفته گردید ، ربات رومبارا در هنگام جاروبرقی به طور متوسط ​​۷۱ درصد شن و ماسه را از فرش شمع متوسط ​​ما پاک کرد. باز هم ، این بهترین نتیجه ای است که در این آزمون خاص مشاهده کردیم. همچنین بیش از هر خلا in موجود در این گروه آزمایش ، موهای سگ ، شوره حیوانات خانگی و مواد آلرژی زا را تمیز کرده و ربات از چندین اتاق و طبقه حرکت و نقشه برداری می کند. iRobot همچنین برنامه خود را به روز کرده و به شما اجازه می دهد “مناطق دور نگه داشته” را تعیین کنید که می خواهید S9 Plus هنگام تمیز کردن از آنها جلوگیری کند. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد با استفاده از دستورات صوتی بلافاصله یک اتاق را با استفاده از الکسا یا دستیار صوتی Google تمیز کنید.

ربات در مدت زمان کوتاه مدت ۲۵ دقیقه نیز از طریق اتاق آزمایش ما فشرده می شود. می توانید S9 Plus را به برنامه Roomba و Wi-Fi خانه خود نیز پیوند دهید. از همه بهتر ، ایستگاه متصل CleanBase Roomba S9 Plus است. این داک هم باتری ربات را شارژ می کند و هم سطل زباله آن را به صورت خودکار تخلیه می کند ، تمیز کردن را حتی راحت تر می کند و شما را از نگرانی در مورد دوام باتری دور می کند. اکنون راحت است.

اولین برداشت های ما از Roomba S9 Plus را بخوانید.

Tyler Lizenby / CNET

با كمتر از نیمی از قیمت لیست Roomba S9 به علاوه ، ۶۰۰ دلار Neato's D7 گرد و غبار ، گرد و غبار و تقریباً به هم ریختگی را ایجاد می کند ، و این باعث می شود بهترین خلا rob ربات با هزینه متوسط ​​باگردید. به طور متوسط ​​این پاک کننده رباتیک مقدار بیشتری شن و ماسه (۳۶٪) از فرش و فرشهای با انبوه کم نسبت به Roomba برداشت.

این جاروبرقی اتوماتیک S9 Plus را نیز برای تمیز کردن قدرت در کف پوش های سخت چوب سخت ضرب و شتم کرد ، به طور متوسط ​​۹۵٪ شن و ماسه ما را جمع می کند. با این وجود ، خاک ، گرد و غبار و شن و ماسه فرش های میانی را با تأثیر کمتری تمیز کرد ، و هنگام تمیز کردن ، وانت به طور متوسط ​​۴۷٪ بود.

در حالی که Neato نمی تواند مهارت اتاقبا را در از بین بردن موهای حیوان خانگی یا تخلیه سطل گرد و غبار خود مطابقت دهد ، D7 به طور موثرتری در اطراف مبلمان حرکت می کند اما به لطف نقشه برداری ناوبری لیزری ربات هوشمند خلاuum ربات هوشمند زمین بیشتری را می پوشاند. همچنین می توانید ربات تمیزکننده را با استفاده از برنامه Neato به عنوان کنترل از راه دور کنترل کرده و همچنین آن را به Amazon Alexa و Google Assistant پیوند دهید. این برنامه به شما امکان می دهد مناطقی از خانه خود را به عنوان محدودیت تمیز کردن نیز تعیین کنید.

Tyler Lizenby / CNET

در اینجا یک خلا rob رباتیک وجود دارد که ثابت می کند برای خرید جاروبرقی ربات جامد نیازی به دمیدن بودجه ندارید. حتی اگر Robovac 11S Max در حال حاضر فقط ۱۹۰ دلار قیمت دارد ، کف ها را به طور م effectivelyثر تمیز می کند. این امر به ویژه هنگام تمیز کردن کف های چوب سخت لخت است.

این برنامه توانست به طور متوسط ​​۷۱٪ از ماسه آزمایش ما را از این نوع سطح حذف کند. ربات به خوبی تمیز کردن فرش ها را انجام نداد و به طور متوسط ​​۲۱٪ و ۲۷٪ جمع آوری شن و ماسه را با ضخامت کم و میانه بدست آورد.

و به لطف سیستم ناوبری اساسی این خلاuum ، بیش از یک ساعت طول کشید تا با اتاق آزمایش ما مذاکره کنیم. تا آنجا که زمان می گذرد ، این بسیار است. هنوز هم ، Eufy از زمان اجرا خود عاقلانه استفاده کرد. خلاuum فضا را به خوبی پوشانده و تمیز کرده و تقریباً هیچ نقطه ای از آن خالی از لطف نیست. Eufy همچنین خود شارژ می شود ، بنابراین دوباره ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد دوام باتری یا عاملی برای زمان تمیز کردن کلی نیست. این بهترین خلا rob ربات برای ارزش است.

ادامه مطلب

نحوه آزمایش خلا های روبات

روش ما برای ارزیابی خلا های ربات ساده و در عین حال طاقت فرساست. دو تست وجود دارد که ما انجام می دهیم. اولین آزمایش این است که بفهمیم چقدر خوب یک روبات کف را هنگام تمیز کردن می پوشاند. ما فقط برای این منظور یک اتاق آزمایش استاندارد در صنعت ساختیم که توسط کمیسیون بین المللی الکترونیک مشخص گردیده است. IEC یک نهاد استاندارد بین المللی است که مسئولیت مدیریت رویه های آزمایش خلاuum ربات را دارد ، از جمله برای تولیدکنندگان خلاuum.

موانع موجود در اتاق آزمایش ما از آنچه در دنیای واقعی با جاروبرقی ربات روبرو می شود تقلید می کنند.


Tyler Lizenby / CNET

در داخل این اتاق اشیایی طراحی گردیده است که به منظور شبیه سازی موانع معمولی یک ربات در هنگام تمیز کردن ، برای ناوبری با آن روبرو می شود. این موانع شامل لبه های دیوار ، پایه های میز و صندلی ، کاناپه ها و سایر مبلمان و غیره ، به علاوه کف پوش های کاشی و چوب سخت ، و همچنین فرش است.

در اینجا یک عکس تحت پوشش از iRobot Roomba S9 Plus است که در اتاق آزمایش ما حرکت می کند. می توانید ببینید Roomba S9 کف اتاق را به خوبی پوشانده است ، به جز یک قسمت جزئی در مرکز (چپ ، پایین).


Gianmarco Chumbe / CNET

ما در بالای هر جارو برقی چراغ های LED نصب می کنیم. ابعاد چراغ ها مربوط به عرض نازل اندازه گیری گردیده هر خلاuum ربات خاص است که ما آزمایش می کنیم.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

لیزرها ، حسگرها و روبات ها ، وای من: برخی از جاروبرقی های ربات …۳:۴۳

هنگامی که روبات ها هنگام تمیز کردن در داخل اتاق حرکت می کنند ، یک دوربین بالای سر یک تصویر با نوردهی طولانی از کل اتاق را در نور کم ثبت می کند. سپس آن عکس دارای یک دنباله سبک است که توسط LED ها ایجاد گردیده است و مناطق دقیق سفر ربات (و موقعیت نازل آن) در زمان اجرا را نشان می دهد. همچنین می توانیم مناطقی از کف را که ممکن است خلا از دست رفته یا گیر کرده باگردید ، مشاهده کنیم.

 d7-c-use

این الگوی پوششی ایجاد گردیده توسط Neato D7 است. حرکت آن از طریق اتاق آزمایش ما بسیار منظم ، منطقی و م wasثر بود.


Gianmarco Chumbe / CNET

می توانید نتایج ناوبری همه خلا های ربات را در گروه آزمون ما در گالری زیر مشاهده کنید.

نوع دوم آزمایش دقیقاً نشان می دهد که خلاuum مقدار زیادی بقایای فیزیکی را از زمین می تواند جمع کند. برای تقلید از آلودگی های اندازه ذرات کوچک ، ما از مخلوط شن و ماسه بازی و محوطه سازی استفاده می کنیم. برای خاک ذرات بزرگتر ، از دانه های برنج سیاه نپخته استفاده می کنیم. سپس ربات ها در حالت مستقیم روی سه نوع کفپوش (فرش با توده کم ، فرش با توده متوسط ​​و کف بدون کف سخت) اجرا می شوند.

ما خلا vac ربات ها را روی سه نوع سطح کف آزمایش می کنیم.


Tyler Lizenby / CNET

ما کنترل عرض نازل خاص هر خلا را نیز داریم. ما یک ابزار قابل تنظیم برای خاکی کردن کف آزمایش خود ساخته ایم. به ما امکان می دهد نواری از سطح دقیق خاک را بگذاریم تا با ابعاد نازل هر روبات مطابقت داشته باگردید. توده خاک نیز به طور تصادفی انتخاب نمی شود. ما مقادیری متناسب را که مربوط به مواد کفپوش ، نوع بقایا ، به علاوه عرض هر نازل خلا measure است اندازه می گیریم.

ابزار سفارشی ما به ما امکان می دهد تا سطح خاک را با عرض نازل خلا rob ربات مطابقت دهیم.


Tyler Lizenby / CNET

ما در هر نوع طبقه سه بار تمیزکاری انجام می دهیم (حداقل). ما همچنین آزمایش های تمیز کردن را با شن و برنج به طور جداگانه انجام می دهیم. این حداقل ۱۸ آزمایش در هر ربات خالی است. سطل زباله ربات را هم قبل و هم بعد از هر بار اجرا وزن می کنیم. از آنجا می توانیم درصد برداشت آوار را برای هر بار تمیز کردن و مقدار متوسط ​​خاک مدیریت گردیده توسط دستگاه محاسبه کنیم. علاوه بر این ، ما برای هر ربات ، آزمایشات حکایتی (تصویری) حیوانات خانگی را در هر سه طبقه انجام می دهیم.

ما در خلال آزمایش های وانت ، جاروبرقی های ربات را در یک خط مستقیم اجرا می کنیم.


Tyler Lizenby / CNET

نمودار زیر داده های عملکرد تمیز کردن ذرات ریز را برای همه جاروبرقی های ربات که آزمایش کرده ایم نشان می دهد. این باید ایده خوبی در مورد عملکرد تمیز کردن آنها در انواع مختلف سطح کف ارائه دهد. آزمایش ذرات برنج و اندازه متوسط ​​ما تفاوت کافی بین هر پاک کننده را نشان نداد ، که می گوید همه آنها می توانند ذرات بزرگتر را بدون مشکل اداره کنند. برای از بین بردن خز برای صاحبان حیوانات خانگی ، ما حکایت داوری کردیم.

درصد خاک برداشته گردید

Neato Botvac D6 متصل گردید

افسانه:

ماسه از توده کم

ماسه از چوب سخت

ماسه از توده متوسط ​​

توجه:

نتایج ذکر گردیده میانگین درصد کل مواد حذف گردیده از سطح آزمون است

گزینه های خلا rob ربات بیشتری می خواهید؟ در اینجا لیستی از خلا های دیگر ربات ها وجود دارد که ما آزمایش کرده ایم به غیر از مدل های ذکر گردیده در بالا.

توصیه ها و توصیه های بیشتر درباره خلا

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت