کره به وضوح بهترین کارناوال کیا را با ماساژور پا و پرده واقعی دریافت می کند

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این می تواند Genesis را حسادت کند.


کیا

ملاقات معادل کره ای کادیلاک اسکالید که شما را در فرودگاه انتخاب می کند: سلام-لیموزین کارناوال کیا سلام ، با ماساژور پا ، فرار واقعی برای فرار از خارج ، یک تصفیه کننده هوا نصب گردیده روی صندلی فقط برای تازه ترین هوا و موارد دیگر. این برند لیموزین مستقر در کارناوال را روز دوشنبه فاش کرد و شوخی ندارد. این ماشین کاملاً پریمیوم است.

ون هنوز یک راننده و یک سرنشین جلو دارد ، به علاوه دو صندلی کاپیتان و یک نیمکت در ردیف سوم قرار دارد ، اما فضای عقب برای همه مسافران فضای کافی دارد. در تصویر نسخه چهار صندلی وجود دارد که ردیف سوم را برای فضای بیشتر حذف می کند. بچه ها این راهی برای رفتن به این وسیله نقلیه است. اگر متوجه نگردیده باشید ، ون دارای پسوند سقفی کامل با نور خلق و خوی می باگردید ، زیرا این لوکس است ، عزیزم. یک چراغ سفید بزرگ برای سرنشینان عقب است که هنگام خواب ، کار یا هر کار دیگری که در پشت Carnival Hi-Limousine انجام می شود ، می خواهند نور اضافی داشته باشند.

بزرگ و راحت.


کیا

به غیر از این امکانات زیبایی که برای مسافران پخته می شود ، آنها همچنین نگهدارنده های لیوان گرم و خنک گردیده برای نوشیدنی ها ، یک توپی برای نوشیدنی های گفته گردیده با قابلیت گرمایش و سرمایش ، یک مانیتور ۲۱٫۵ اینچی برای سرگرمی و پرده های پلیسه فوق برای حفظ حریم خصوصی. یک کنترل کننده صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی چندین عملکرد صندلی عقب را بر عهده دارد و شما می توانید همه این کارها را با لذت بردن از چرم Nappa لحیم کاری انجام دهید. کارناوال طولانی مدت Roadshow در حال حاضر یک چیز فوق العاده راحت است ، بنابراین نمی توانم تصور کنم که سوار گردیدن در یکی از این ماشین ها چقدر دوست داشتنی است.

با نرخ ارز فعلی ، Hi-Limousine چیز ارزان نیست. قیمت ها تقریباً از ۷۶۰۰۰ دلار شروع می شود ، اما به طور جدی ، چگونه می توانید این وانت پرطرفدار را دوست نداشته باشید؟

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت