شبکه های اجتماعی برای خاموش کردن سو abuse استفاده نژادپرستانه پس از باخت نهایی انگلیس در جام یورو تلاش می کنند

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1328237487

بوكایو ​​ساكای انگلیس توسط سرمربی گرت ساوت گیت دلجویی می كند.


لورنس گریفیتس / گتی ایماژ

یکشنبه شب یک لحظه دلشکستگی ملی در بین هواداران فوتبال انگلیس رقم خورد زیرا تیم این کشور نزدیک به پیروزی در اولین تورنمنت مهم بین المللی خود در بیش از نیم قرن بود ، قبل از اینکه در ضربات پنالتی به ایتالیا باخت. این همچنین یک حادثه زشت نژادپرستی را در شبکه های اجتماعی مشخص کرد ، برخی از هواداران تمام عصبانیت و سرخوردگی خود را به سمت سه بازیکنی که ضربات پنالتی خود را از دست داده اند – که همه آنها سیاه پوستان بودند ، پرتاب کردند.

در حالی که تیم ملی و مدیر گرت ساوت گیت روشن کرد که باخت چیزی بود که کل تیم متحمل آن گردیده بود ، برخی از هواداران ناراضی به توییتر و اینستاگرام رفتند و به طور خاص مارکوس راشفورد ، جادون سانچو و بوکایو ساکا را هدف قرار دادند.

ویتریول یک چالش مستقیم را برای شبکه های اجتماعی به وجود آورد – اوج ویژه ای در سخنان نفرت انگیز که به آنها احتیاج داشت تا مجدداً تلاش خود را برای کنترل خسارت انجام دهند. این فقط آخرین حادثه برای شبکه های اجتماعی است که در حوادث سیاسی یا فرهنگی بسیار پرحاشیه باید مراقب آن باشند. در حالی که این شرکت ها روندی منظم دارند که شامل به کارگیری ابزارهای خودکار ماشین و ناظران انسانی برای حذف محتوا است ، اما این حادثه اخیر تنها عامل ناامیدی دیگر کسانی است که معتقدند شبکه های اجتماعی به اندازه کافی سریع برای پاسخگویی نیستند.

برای جبران این خلا، ، شركت ها به این اعتماد می كنند کاربران برای گزارش محتوایی که دستورالعمل ها را نقض می کند. پس از مسابقه روز یکشنبه ، بسیاری از کاربران نکات و راهنماهایی را در مورد چگونگی گزارش بهتر محتوا ، هم به سیستم عامل ها و هم به پلیس به اشتراک می گذاشتند. برای همین کاربران دلسرد کننده بود اگر گفته شود که فناوری اعتدال یک شرکت هیچ مشکلی در مورد سو abuse استفاده نژادپرستانه ای که از آنها برجسته گردیده بود پیدا نکرده است.

همچنین بسیاری از کاربران این س leftال را برانگیختند که چرا ، به عنوان مثال فیس بوک ، یک شرکت میلیارد دلاری است ، برای مقابله با هجوم آسان نژادی نژادپرستانه آماده نیست و از تجهیزات کافی برخوردار نیست – در عوض آن را به سامری خوب و بدون مزد واگذار می کند کاربران باید گزارش دهند.

در مورد نژادپرستی هیچ منطقه خاکستری وجود ندارد

برای شرکت های رسانه های اجتماعی ، میانه روی می تواند بین محافظت از آزادی بیان و محافظت از کاربران در برابر سخنان متنفر ، در یک قسمت خاکستری قرار گیرد. در این موارد ، آنها باید قضاوت کنند که آیا محتوای کاربر سیاست های بستر شخصی خود را نقض می کند یا خیر. اما این یکی از آن مناطق خاکستری نبود.

سو abuse استفاده نژادپرستانه به عنوان جرم نفرت در انگلستان طبقه بندی می شود و پلیس مت لندن در در بیانیه ای گفت كه در مورد حوادثی كه پس از مسابقه بصورت آنلاین رخ داده است تحقیق خواهد كرد. در یک ایمیل پیگیری ، سخنگوی Met گفت که موارد سو abuseاستفاده توسط وزارت امور داخله انجام می شود و سپس برای مقابله با آنها به نیروهای پلیس محلی منتشر می شود.

توییتر “به سرعت” بیش از ۱۰۰۰ توییت را از طریق ترکیبی حذف کرد سخنگوی سخنان خود در مورد اتوماسیون مبتنی بر ماشین و بررسی انسان گفت. علاوه بر این ، “تعدادی” از حساب ها “اکثریت قریب به اتفاق” آنها را بطور دائمی معلق کرد. سخنگوی گفت: “سو abuse استفاده نژادپرستانه منفورانه که شب گذشته متوجه بازیکنان انگلیس گردید ، مطلقا جایی در توییتر ندارد.”

در همین حال ، ناامیدی در میان کاربران اینستاگرام وجود داشت که از جمله محتوای توهین آمیز ، رشته های ایموجی میمون را شناسایی و گزارش می کردند ( (یک نژاد نژادپرست مشترک) که در حساب بازیکنان سیاهپوست ارسال می شود.

طبق سیاست های اینستاگرام ، استفاده از ایموجی ها برای حمله به مردم بر اساس ویژگی های محافظت گردیده ، از جمله نژاد ، مخالف سیاست های گفتمان نفرت این شرکت است. ناظران انسانی که برای این شرکت کار می کنند هنگام بررسی استفاده از شکلک ها ، زمینه را در نظر می گیرند.

اما در بسیاری از موارد گزارش گردیده توسط کاربران اینستاگرام که در آن سیستم عامل موفق به حذف ایموجی های میمون نگردیده است ، به نظر می رسد که بررسی ها توسط انسان انجام نگردیده است. بازرسان در عوض ، گزارشات آنها توسط نرم افزار خودکار شرکت مورد رسیدگی قرار گرفت ، که به آنها گفت “فناوری ما دریافت که این نظر احتمالاً مغایر با دستورالعملهای جامعه ما نیست.”

سخنگوی اینستاگرام در بیانیه ای گفت: “هیچ کس باید سو abuse استفاده نژادپرستانه را در هر کجا تجربه کند و ما این را در اینستاگرام نمی خواهیم. ”

“ما شب گذشته سریعاً نظرات و حسابهای مربوط به سو abuseاستفاده از فوتبالیستهای انگلیس را حذف كردیم و به اقدامات علیه افرادی كه قوانین ما را نقض می كنند ادامه خواهیم داد.” “علاوه بر کار ما برای حذف این محتوا ، ما همه بازیکنان را تشویق می کنیم که Hidden Words را روشن کنند ، ابزاری که به این معنی است که هیچ کس نباید سو commentsاستفاده را در نظرات یا DM خود ببیند. هیچ چیز یک شبه این چالش را برطرف نمی کند ، اما ما متعهد گردیده است که جامعه ما را از سو abuse استفاده در امان نگه دارد. “

مشکل نژادپرستی فوتبال با مشکل تعدیل فن آوری روبرو می شود

شرکت های رسانه های اجتماعی نباید از این واکنش تعجب می کردند.

حرفه ای های فوتبال فشار سو abuse استفاده نژادپرستانه ای را كه به صورت آنلاین رنج می برند احساس كرده اند – و نه فقط به دنبال این یك بازی انگلیس. در ماه آوریل ، اتحادیه فوتبال انگلیس تحریم رسانه های اجتماعی را “در پاسخ به سو abuse استفاده تبعیض آمیز مداوم و دریافت گردیده توسط بازیکنان و بسیاری دیگر از افراد مرتبط با فوتبال”

مسئله نژادپرستی فوتبال انگلیس موضوع جدیدی نیست. در سال ۱۹۹۳ ، این مشکل اتحادیه فوتبال ، لیگ برتر و اتحادیه فوتبالیست های حرفه ای را مجبور به اجرای Kick It Out ، برنامه ای برای مبارزه با نژادپرستی کرد ، که در سال ۱۹۹۷ به یک سازمان کاملاً جدید تبدیل گردید. تحت هدایت ساوت گیت ، تکرار فعلی تیم انگلیس ضد نژادپرستی را بیش از هر زمان دیگری با حمایت از جنبش Black Lives Matter قبل از مسابقات ، با صوت بیشتر پذیرفت. هنوز ، نژادپرستی در این ورزش غالب است – بصورت آنلاین و خاموش.

روز دوشنبه ، اتحادیه فوتبال سو abuseاستفاده آنلاین پس از بازی روز یکشنبه را به گردیدت محکوم کرد و گفت که این نژادپرستی برای بازیکنان “وحشت زده” است. در این گزارش آمده است: “ما نمی توانستیم واضح تر بگوییم كه هر كسی كه پشت چنین رفتارهای نفرت انگیز قرار دارد ، از پیگیری تیم استقبال نمی كند.” “ما همه تلاش خود را برای حمایت از بازیکنان آسیب دیده انجام خواهیم داد در حالی كه سخت ترین مجازاتهای ممكن را برای هر شخص مسئولیتی درخواست می كنیم.”

کاربران شبکه های اجتماعی ، سیاستمداران و سازمانهای حقوق بشری خواستار ابزارهای خاص اینترنت برای مقابله با سو abuse استفاده آنلاین – و همچنین برای عاملان سو abuse استفاده نژادپرستانه تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند زیرا آفلاین هستند. مرکز مقابله با نفرت دیجیتال ، به عنوان بخشی از کمپین “بدون کارت زرد” ، خواستار ایجاد بسترهایی برای ممنوع کردن کاربران سو abuse استفاده نژادپرستانه برای مادام العمر گردیده است. شرکت ها در قالب لایحه ایمنی آنلاین اقدامات محکم تری را علیه محتوای مضر از جمله سو abuse استفاده نژادپرستانه انجام دهند. اما همچنین مورد انتقاد قرار گرفته است که برای تحقق قوانین بسیار کند پیش می رود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت