Space Jam: A New Legacy ، The Suicide Squad ، Reminiscence و موارد دیگر چه زمانی به HBO Max می آیند؟

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 rev-1-sjm-fp-0011r-high-res-jpeg

لولا بانی (با صداگذاری زندایا) و لبرون جیمز در Space Jam: A New Legacy.


تصاویر برادران وارنر

تصمیم AT&T در سال گذشته برای انتقال صفحه نمایشی ۲۰۲۱ Warner Bros. به انتشار همزمان در HBO Max بدون هیچ گونه هزینه اضافی موج شوقی را به هالیوود منتقل كرد. همچنین این مزیت برای مشترکانی که به دنبال چیزهای جدیدی برای تماشای در خانه گیر کرده اند ، از مزایای استقبال برخوردار است. با شروع کامل فصل فیلم های تابستانی ، فیلم بعدی برادران وارنر Space Jam: A New Legacy است که این جمعه ، ۱۶ ژوئیه افتتاح می شود.

عاقبت کلاسیک فرقه بسکتبال مایکل جوردن ، ستاره های جدید فیلم لبران جیمز به عنوان فوق ستاره NBA با Bugs Bunny و بقیه Looney Tunes هم تیمی گردید.

همانند سایر فیلم ها ، برای مشترکین HBO Max برای پخش آن هزینه اضافی لازم نیست ، اما چند مورد جالب وجود دارد. تمام این فیلم های اولین بار ۳۱ ساعته هستند تا از HBO Max خارج شوند ، بنابراین باید حتماً در آن پنجره تماشا کنید.

این فیلم ها همچنین فقط برای مشترکین HBO Max ماهیانه ۱۵ دلار و بدون تبلیغات در دسترس است. اگر گزینه جدید و ارزان قیمت ماهانه ۱۰ دلار با پشتیبانی تبلیغات را داشته باشید ، فیلم ها در دسترس نخواهند بود.

چه چیز دیگری در راه است؟ در اینجا تجزیه و تحلیل برخی از بقیه صفحه نمایشی برادران وارنر ۲۰۲۱ و همچنین پاسخ به چند سوال دیگر وجود دارد.

 wb-film-2021-slate-hbo-max-800.png

تخته سنگ برادران وارنر ۲۰۲۱ به HBO Max می آید.


WarnerMedia

کدام فیلم های بزرگ در چه زمانی اکران می شوند؟

این لیستی از برخی از فیلم های بزرگ جدید در HBO Max در سال ۲۰۲۱ است و اینکه چه زمانی در سینما و چه در سرویس پخش جریانی وارد می شوند.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

خبرهای جدید برای جولای ۲۰۲۱۴:۱۰

  • ۱۶ ژوئیه: جام جم: یک میراث جدید
  • اوت. ۵: جوخه خودکشی
  • سپتامبر. ۳: یادآوری
  • سپتامبر. ۱۰: بدخیم
  • سپتامبر. ۲۴: بسیاری از مقدسین نیوارک
  • اکتبر. ۱: Dune
  • اکتبر ۲۲: Cry Macho
  • نوامبر. ۱۹: کینگ ریچارد
  • دسامبر. ۲۲: Matrix 4

آیا هیچ یک از این فیلم ها در Imax در سینماها اکران می شود؟

WarnerMedia ، گروهی در AT&T كه برادران وارنر و HBO Max نظارت می كند ، به CNET تأیید كرد كه قصد دارد تعدادی از فیلمهای فوق را در Imax در مناطقی كه سالن های نمایش آنها آزاد است ، منتشر كند. این شامل جوخه خودکشی ، تپه ماهور و ماتریکس ۴ است.

اگر من از HBO Max تماشا کنم ، آیا فیلم ها با کیفیت ۴K HDR در دسترس خواهند بود؟

اولین فیلم مهم در این تلاش ، Wonder Woman 1984 ، همچنین اولین عنوان HBO Max بود که با کیفیت ۴K HDR ، Dolby Vision و Dolby Atmos پخش گردید. در حالی که سرویس های جریانی رقیب مانند Netflix و Disney Plus به طور منظم نسخه های اصلی جدید را با فرمت های با وضوح بالاتر منتشر می کنند ، HBO Max در ارائه پیشنهادات ۴K کمی کندتر عمل کرده است.

WarnerMedia تأیید كرد كه كل صفحه نمایشی كه به HBO Max می آید با سرعت ۴K روی سرویس پخش جریانی پخش می شود ، اگرچه پشتیبانی Dolby Atmos برای صدای با كیفیت بالاتر ممكن است بسته به نوع تولید هر فیلم متفاوت باگردید.

 002-hbo- حداکثر پروفایل-کنترل والدین-و-چرخ فلک

HBO Max اکران های نمایشی خود را با کیفیت ۴K پخش خواهد کرد.


Sarah Tew / CNET

این فیلم ها تا چه مدت در HBO Max پخش می شوند؟

پنجره اولیه پخش این فیلم ها از HBO Max 31 روز است ، اگرچه زمان دقیق آن ممکن است متفاوت باگردید. به عنوان مثال Wonder Woman 1984 ، ۲۵ دسامبر سال گذشته در ساعت ۹ صبح PT وارد گردید.

ما هنوز نمی دانیم كه ساعت دقیقاً كدام ساعت با این فیلم های آینده شروع می شود ، زیرا این احتمال وجود دارد كه برخی از عناوین زودتر از موعد با اكران نیمه شب در سالن ها برود.

بعد از پایان دوره ۳۱ روزه ، فیلم ها تئاتر خود را ادامه می دهند و روند سنتی پس از تئاتر را برای رفتن به سیستم عامل های درخواستی ، DVD ، Blu-ray و دیجیتال دنبال می کنند.

آیا هزینه اضافی وجود دارد برای پخش این فیلم ها در HBO Max؟

برخلاف دیزنی پلاس و دسترسی برتر آن ، HBO Max برای اولین بار مشاهده جدیدترین فیلم های خود هزینه ای دریافت نمی کند. همه فیلم های فوق به عنوان بخشی از اشتراک عادی HBO Max با هزینه ۱۵ دلار در ماه برای پخش در دسترس خواهند بود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت