این ممکن است یکی از جادویی ترین عکسهای ISS باشد که تاکنون گرفته شده است

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

صفحات خورشیدی ISS هنگام طلوع مداری نور را تاب می آورند.


NASA / Shane Kimbrough

من عاشق دیدن عکس های گرفته گردیده از ایستگاه فضایی بین المللی هستم. من به اهرام نگاه می کنم ، از شفق قطبی چشم پوشی می کنم و از تعجب می کنم که چگونه زمین از بالا دیده می شود مانند مریخ . فضانورد ناسا ، شین کیمبرو ، روز دوشنبه دید جدیدی از ISS به اشتراک گذاشت و نفس من را گرفت.

این مانند J.J. آبرامز یک عکسبرداری از مدار را کارگردانی کرد. مثل این است که آن یکپارچه ها همه ما سال گذشته وسواس داشتیم که با یک تلنگر علمی تخیلی بازی کنیم. این زیبایی است لطف است این پرواز از طریق فضا است.

فضانوردان موجود در ISS هر روز ۱۶ طلوع و غروب خورشید را می بینند و این یکی فوق العاده بود. “۱۹۴۵۹۰۱۸] كیمبرو توئیت كرد :” این طلوع خورشید مداری را در حالی كه اشعه های خورشید از آرایه های خورشیدی و IROSA جدید برای اولین بار در این مدار منعكس می شوند ، به ایستگاه فضایی انرژی خورشیدی برای اجرای این آزمایشگاه شگفت آور مدار می دهد. ”

IROSA مخفف “ISS Roll-Out Solar Array” است. این سیستم پس از اوج پیاده روی فضایی با نصب دو آرایه در ژوئن ، سیستم جدیدی به ایستگاه است. آنها مانند فرشهای غول پیکر در فضا پهن گردیده اند و به گونه ای طراحی گردیده اند که نیروی ISS را به نیروی مورد نیاز افزایش می دهند.

فناوری نمایش داده گردیده در تصویر کیمبرو جالب است ، اما نکته مهمی در ترکیب وجود دارد. روشی که صفحات خورشیدی در برابر تاریکی دور فضا حک گردیده اند. چگونه منحنی زمین با نور خورشید روشن می شود. این یک قطعه بیانیه ای است ، جلسه ای از طبیعت و بشریت و ابراز امیدواری برای اکتشافات فضایی.

شاید من دارم می خوانم این عکس بسیار زیاد است ، اما در زمانی که میلیاردرها در حال رقابت در فضای suborbital هستند یادآوری نحوه کار ناسا و شرکای بین المللی با یکدیگر برای انتقال ISS به مدار و حفظ بیش از حد آن آرامش بخش است. ۲۰ سال.

تصویری از این دست نباید مسلم باگردید. این یک هدیه از سطح جهان است.

تقویم فضایی CNET 2021 را دنبال کنید تا در جریان آخرین اخبار فضایی امسال قرار بگیرید. حتی می توانید آن را به تقویم Google خود اضافه کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت