جنرال موتورز به دلیل کمبود تراشه ، شارژ بی سیم را در Suburban ، Tahoe و Denali از بین می برد

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

شارژ بی سیم برای شما وجود ندارد ،


Andrew Krok / Roadshow

کمبود نیمه هادی جهانی انواع مشکلات را در سراسر جهان ایجاد کرده است و صنعت خودرو مسلماً سهم خود را دیده است. طبق گزارشی که روز دوشنبه توسط The Drive منتشر گردید ، توقف تولید و کمبود موجودی متعاقب آن وجود داشته است و اکنون از بین می رود.

ویژگی مورد بحث شارژ دستگاه بی سیم است که اگرچه از همه جا دور نیست ، اما یک ویژگی کاملاً متداول در خودروهای لوکس مانند SUV های تمام عیار جنرال موتورز بوده است. طبق گزارش درایو ، هم اکنون Chevy Tahoe و Suburban و GMC Denali بدون شارژ بی سیم ساخته می شوند و به خریداران اعتبار ۷۵ دلاری پرداخت می شود.

گرچه تهیه یک SUV کاملاً جدید و بدون ویژگی زیبا مانند شارژ بی سیم نوعی ضربه محکم به نظر می رسد ، اما قطعاً کمتر از کامیونی است که مجبور است تولید خود را به دلیل کمبود م componentلفه متوقف کند. ، همانطور که در مورد فورد برونکو اتفاق افتاده است.

جنرال موتورز چنین کاری را نیز انجام داده است ، مانند زمانی که اوایل امسال رادیوی HD را از مدل های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ سیرا و سیلورادو خارج کرد. همچنین سیستم توقف / استارت خودکار از مدل های V8 همان کامیون ها حذف گردید ، که احتمالاً تأثیر منفی بر میزان انتشار و اقتصاد آنها خواهد داشت.

مشخص نیست که چه زمانی این ویژگی ها دوباره به کار گرفته می شوند ، با توجه به اینکه ما در واقع نقطه پایانی مشخصی برای کمبود سیلیکون نداریم ، اما به نظر می رسد با عادی گردیدن منبع تراشه ، آنها سرانجام دوباره برمی گردند.

ما از جنرال موتورز نظر خواستیم اما زمان انتشار را نشنیدیم.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است :
این را تماشا کنید:

۲۰۲۱ GMC Yukon Denali خیلی بهتر است۱۰:۱۸

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت