کارمندان Google از سیاست های دورکاری “ریاکارانه” غول جستجو عصبانی شده اند

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Google SVP Urs Hölzle

مدیر ارگردید Urs Hölzle هفته گذشته به کارمندان خود گفت که از نیوزیلند کار خواهد کرد.


Stephen Shankland / CNET

همانطور که کارمندان Google در سراسر جهان برای کارهای پس از همه گیری در غول فناوری برنامه ریزی می کنند ، Laura de Vesine در میان آنها نخواهد بود. ماه ها ، de Vesine ، یک مهندس ارگردید قابلیت اطمینان سایت ، با یک شرکت رفت و آمد کرد و در آنجا احتمالاً جابجا گردید. او که از سیاست های انعطاف ناپذیر گوگل خسته گردیده بود ، اخطار خود را تحویل داد.

برای de Vesine ، تلاش گوگل برای جاسوسی کارمندان خود پس از یک سال کار از راه دور ، با عدم تصمیم گیری و فروش مجدد کالا همراه بوده است. پاییز گذشته ، به تیم او گفته گردید که باید از دفتر شرکت در سانیوال ، کالیفرنیا ، حدود ۴۰ مایلی جنوب سانفرانسیسکو ، به کارولینای شمالی نقل مکان کند. احتمال کاهش قیمت مسکن در منطقه خلیج فارس و رفت و آمد طولانی مدت بسیار جالب توجه بود. وی گفت ، این حرکت با کاهش ۱۵ درصدی حقوق همراه بود. سپس در اواخر ماه مارس ، به تیم گفته گردید که این کاهش ۲۵ درصدی است. حدود یک ماه بعد ، برنامه های جابجایی تیم به کلی منتفی گردید.

دی وزین گفت: “این احساس كه نمی توانم واقعاً نتوانم از Bay Bay خارج شوم و برای Google كار كنم ، برای من كافی است. “این واقعیت است که Google نیازهای انسانها را در اولویت قرار نمی دهد. واقعیت این است که ما در خارج از کار زندگی می کنیم ، در واقع افراد خانواده دارند.”

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت