Hulu: 10 بهترین فیلم برای تماشای این هفته

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 008368-1280x720-291450-033

رابین رایت در فیلم علمی تخیلی کنگره ۲۰۱۳ بازی می کند.


فیلم های Drafthouse

ظاهراً این هفته ترسناک است در Hulu – چند فیلم خوب پر از ترس روز پنجشنبه به پخش کننده پخش می شوند ، از جمله A Field In England (2013) و Cheap Thrills (2013). اگر شما مایل به ادامه رفتن در مسیر کمتر پیموده گردیده هستید ، The Congress (2013) را امتحان کنید. این درام علمی تخیلی با استقبال خوب ، انیمیشن را با لایو اکشن ترکیب می کند تا داستان خود را در مورد بازیگری تعریف کند که موافقت می کند حقوق دیجیتال تصویر خود را بفروگردید. چه مشکلی پیش می آید؟ فیلم جذاب را روز پنجشنبه بگیرید.

پنجشنبه تعداد فیلم دیگر را به ارمغان می آورد. یکی دیگر از نکات قابل توجه Pieta (2012) ، یک فیلم هیجان انگیز کره جنوبی در مورد مجری وحشی کوسه قرض است که وقتی زنی ادعا می کند مادر گمگردیده اوست ، راه های خشونت آمیز خود را متوقف می کند. هفته گذشته برای مشاهده سبکتر ، شاهد ورود خارق العاده جدید بارب و استار برو به ویستا دل مار (۲۰۲۱) بود. به نظر می رسد که کمدی احمقانه و درخشان نویسندگان مشترک Bridesmaids ، Kristen Wiig و Annie Mumolo ، زیر رادار رفته است. این ویژگی شامل Mumolo and Wiig به عنوان عنوان بهترین بارب و استار ، بهترین دوستانی است که در فلوریدا تخلیه می شوند ، اما ناخواسته درگیر یک نقشه شیطانی می شوند.

در ابتدای ژوئیه تعداد زیادی تازه وارد مشاهده گردید ، از جمله Beetlejuice ( 1988) ، Bohemian Rhapsody (2018) ، Fargo (1996) و Whip It (2009). Bill & Ted Face the Music (2020) و مستند جدید Questlove ، تابستان روح نیز اخیراً پخش گردید. برای اطلاعات بیشتر ، لیست بهترین نسخه های اصلی Hulu را در زیر بررسی کنید.

بیشتر بخوانید : ۳۸ بهترین نمایش تلویزیونی برای تماشای Hulu | هر آنچه برای ورود به سیستم Hulu لازم است بدانید

بهترین فیلم های اصلی Hulu

مستند

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت