محموله های PC در Q2 افزایش یافت ، اما رونق همه گیر در حال کند شدن است

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 xps-desktop-special-edition

محموله های رایانه ای جهانی هنوز در حال افزایش هستند.


دل

طبق داده های جدید گارتنر ، محموله های رایانه های جهانی در سه ماهه دوم ۲۰۲۱ با رگردید ۴٫۶٪ به ۷۱٫۶ میلیون بار رسیده است. این افزایش یک افت قابل توجه از رگردید ۳۵٫۷ درصدی است که در سه ماهه اول دیده گردیده است ، که بخشی از آن به کمبود کمبود م componentsلفه های جهانی مربوط است. بودجه آنها ، شرکت ها شروع به بستن کارخانه ها کردند تا با کاهش تقاضا سازگار شوند. با این وجود ، با شروع خرید وسایل شخصی برای اتصال خود به خانه ، این پویایی به سرعت تغییر کرد – این امر در رگردید محموله های رایانه ای در اواخر سال ۲۰۲۰ و آغاز سال ۲۰۲۱ قابل مشاهده است.

مدیر کمیته تحقیقات گارتنر در بیانیه ای گفت: اثرات این کمبود شامل هزینه های بیشتر برای مصرف کنندگان و حداکثر ۱۲۰ روز زمان برای دستگاه های سازمانی است. گارتنر همچنین اشاره کرد که کمبود بازار بنگاه های اقتصادی بیشتر از بازار مصرف تحت تأثیر قرار گرفته است ، به ویژه برای آنچه Gartner “رایانه های شخصی همراه” می نامد.

Lenovo با وجود کاهش سهم بازار از ۲۴٫۴٪ به ۲۴٫۱ ، پیشرو خود را در میان حمل و نقل جهانی گسترش داد. ٪ نزدیکترین رقیب آن HP از سهم بازار ۲۳٫۵٪ به ۲۰٪ سقوط کرد. دل ، اپل و ایسر بزرگترین برنده از نظر میزان حمل و نقل کلی بودند ، که رگردید ۱۴ درصدی یا بهتر از سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ را به خود اختصاص داده اند. HP تنها شرکتی در میان شش شرکت برتر بود که رگردید خود را کاهش داد.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

نحوه بررسی اینکه کامپیوتر شما ویندوز اجرا می کند یا خیر ۱۱۲:۵۴

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت