ترانوس و Juicero درگذشتند ، اما Dead Startup Toys دید آنها را زنده نگه می دارد

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 اسباب بازی Theranos Minilab

گواهی زنده برای شکست و تقلب است.


Dead Startup Toys

دنیای فناوری پر از رویاهای بزرگ ، همچنین شکست های بزرگ ، و گاهی دروغ های بزرگ است. اکنون سایتی وجود دارد که نسخه های محدود تولید گردیده اسباب بازی از محصولات ایجاد گردیده توسط استارت آپ های شکست خورده شاخص ، از جمله Theranos ، Juicero و Jibo را می فروگردید. مسلماً اسباب بازی ها به همان اندازه مفید هستند – یا شاید بیشتر از محصولات واقعی که آنها را الهام بخشیده اند.

وب سایت Dead Startup Toys ، که از MSCHF ، یک استارت آپ مستقر در بروکلین می آید ، می نویسد: پس از Theranos MiniLab که توسط “یک استارت آپ پزشکی چند میلیارد دلاری ساخته گردیده بر اساس نتایج آزمایش جعلی و قصور فریبنده ای آشکار” ایجاد گردیده است ، یکی از این اسباب بازی ها طراحی گردیده است. محصولات ویروسی دیگری ایجاد کرد. در سال ۲۰۱۸ ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ترانوس ، م founderسس و مدیر عامل آن الیزابت هولمز و رئیس جمهور سابق رامش “سانی” بالوانی را به اتهام کلاهبرداری در رابطه با وعده های دروغین تجزیه و تحلیل قابل حمل خون شرکت متهم کرد.

حماسه ترانوس در حال گرفتن بود. در حالی که ترانوس ، هولمز و بالوانی به سرمایه گذاران گفته بودند که آنالیز کننده خون قابل حمل می تواند آزمایش خون جامعی را از قطرات خون انجام دهد ، SEC اظهار داشت که آنالیز کننده فقط می تواند تعداد کمی آزمایش را انجام دهد و این شرکت “اکثر قریب به اتفاق آزمایشات بیمار را بر اساس اصلاح گردیده و تجزیه و تحلیل های تجاری استاندارد صنعت ساخته گردیده توسط دیگران. ” چند ماه پس از کناره گیری هولمز از سمت مدیرعاملی ، شرکت تعطیل گردید. اکنون ، این محصول به عنوان یک اسباب بازی جاودانه گردیده است که احتمالاً می تواند خون را به همان اندازه واقعی تجزیه و تحلیل کند.

متأسفانه ، نسخه اسباب بازی Theranos MiniLab قبلاً فروخته گردیده است ، اما هنوز هم می توانید مدل های دیگر محصولات بدنام خود را بدست آورید Dead Startup Toys می نویسد ، مانند Juicero ، “آبمیوه گیری IoT در نهایت با فشردن واقعی سبزیجات با دستان خالی ، عملکرد بهتری داشت.” شرکتی که پشت دستگاه آب میوه گیری متصل به Wi-Fi 400 دلاری در سال ۲۰۱۷ تعطیل گردید ، پس از اینکه مردم فهمیدند که این هدف واقعاً عملی نیست. نسخه اسباب بازی این ابزار مرده ۴۰ دلار (۲۹ پوند ، ۵۳ دلار استرالیا) قیمت دارد.

MSCHF علاوه بر Dead Startup Toys ، محصولی مانند Alexagate را برای ما به ارمغان آورده است ، کلاهی که روی Alexa Echo شما قرار می گیرد و از سونوگرافی پالسی برای گیر کردن میکروفون برای محافظت از حریم خصوصی شما استفاده می کند. این پنجاهمین “افت” یا عرضه گسترده شرکت است. همانطور که MSCHF می گوید ، “هر قطره متفاوت است ، و ما هرگز همان کار را دو بار انجام نمی دهیم.”

MSCHF بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد.

 jibo-Product-Photos-5

جیبو قبل از اینکه دوست شما باگردید ، درگذشت.


تایلر لیزنبی / CNET

از دیگر اسباب بازی هایش که بر پایه محصولات ناموفق راه اندازی گردیده است ، یک Jibo است که به گفته Dead Startup Toys از “ربات اجتماعی” با “همه شخصیت و بدون کارکرد” الگو گرفته است. بررسی CNET 2017 می گوید: “جیبو می خواهد دوست شما باگردید و نه چیزی بیشتر” و “شخصیت ناز او مصمم است که شما را از مهارت های اصلی خود منحرف کند.” ربات در سال ۲۰۱۹ با مرگ خود روبرو گردید ، اما برخی از مشتریان خوش شانس توانستند نسخه اسباب بازی Jibo را قبل از اینکه به فروش برسد ، در بازی های Dead Startup Toys قرار دهند. مشخص نیست که آنها چقدر برای دوست جدیدشان ، به همان اندازه بی فایده و به عنوان دوست اصلی خود ، هزینه پرداخت کرده اند ، اما امیدوارم بسیار کمتر از قیمت ۹۰۰ دلار محصول واقعی باگردید.

سایر محصولات شامل یک لپ تاپ مینی لپ تاپ ۴۰ دلاری است که نشان دهنده خرابی آن است. این پروژه یک لپ تاپ به ازای هر کودک و یک اسباب بازی جالبترین کولر بود ، “یک خنک کننده / بلندگو / مخلوط کن ترکیبی با ظرافت عالی که نتوانست آنقدر تحویل دهد که به عنوان کلاهبرداری مورد بررسی قرار گرفت” ، Dead Startup تویز می نویسد. این اسباب بازی نیز فروخته گردیده است ، بنابراین شما باید خانه ای کوچک برای مخلوط کن های کوچک و بسته های سس گوجه فرنگی خود پیدا کنید.

طرفداران بزرگ شکست همچنین می توانند بسته نرم افزاری Dead Startup Toys 'Collector's Bundle را انتخاب کنند ، که “کل اواسط تجربه سرمایه گذاری خطرناک سال ۲۰۱۰ در یک جعبه. ” می توانید مدل های هر پنج محصول بی فایده را با قیمت ۱۶۰ دلار (۱۱۵ پوند ، ۲۱۴ دلار استرالیا) دریافت کنید تا به عنوان یک یادآوری دلچسب باگردید که همه ایده ها ارزش پیگیری ندارند. بسیار گرانبها.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت