هیوندای سانتا کروز ۲۵۱۷۵ دلاری گرانتر از یک فورد ماوریک است

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این چیز خیلی جالب به نظر می رسد.


هیوندای

وانت جمع و جور هیوندای سانتا کروز در اواخر این ماه به فروش می رسد و روز دوشنبه این شرکت قیمت رسمی شروع را تأیید کرد: ۲۵۱۷۵ دلار از جمله ۱،۱۸۵ دلار برای مقصد. این قیمت کاملاً مقرون به صرفه برای این کامیون کوچک است اما گران تر از رقیب اصلی آن ، ۲۰۲۲ Ford Maverick است.

این ۲۵۱۷۵ دلار با شروع قیمت ، شما را به سانتا دیفرانسیل جلو تبدیل می کند Cruz SE ، مجهز به موتور ۲٫۵ لیتری I4 با قدرت ۱۹۱ اسب بخار و ۱۸۱ پوند فوت گشتاور است. تجهیزات استاندارد شامل چرخ های ۱۸ اینچی ، چراغ های عقب LED ، مانیتور توجه راننده ، کمکی برای حفظ خط ، کمکی برای تعقیب خط و موارد دیگر است. در داخل ، یک سیستم سرگرمی و سرگرمی با صفحه نمایش لمسی ۸ اینچی از ویژگی های بی سیم Apple CarPlay و با سیم Android Auto برخوردار است.

از آنجا ، Santa Cruz SEL 28375 $ و قیمت فعالیت SEL 29،۲۷۵ دلار است. . مانند SE ، SEL و SEL Activity با موتور پایه ۲٫۵ لیتری و پیشرانه جلو به صورت استاندارد عرضه می شوند ، اگرچه می توان با پرداخت ۱۵۰۰ دلار اضافی ، محرک چهار چرخ را به هر سه تریم اضافه کرد.

این صفحه نمایش ۱۰٫۳ اینچی است در مدل های سطح بالاتر موجود است.


هیوندای

اگر موتور ۲٫۵ لیتری توربو اختیاری سانتا کروز را می خواهید ، به ۳۶۸۶۵ دلار نیاز دارید. I4 قدرتمندتر ۲۸۱ اسب بخار و ۳۱۱ پوند فوت گشتاور دارد و به سانتا کروز اجازه می دهد تا ۵۰۰۰ پوند بکگردید ، در مقایسه با موتور پایه ۳۵۰۰ پوند. موتور توربو را فقط می توان با محرک چهار چرخ استفاده کرد.

سراغ طلا بروید و یک دستگاه سانتاکروز محدود کاملاً بارگیری گردیده با احتساب مقصد ۴۰۹۰۵ دلار هزینه دارد و همراه با موتور ۲٫۵ T فوق الذکر و چهار چرخ متحرک است. لیمیتد تقریباً هر ویژگی موردنظر شما را شامل می شود ، از جمله چرخ های ۲۰ اینچی ، چراغ های جلوی عالی LED کامیون ، نمایشگر اطلاعاتی و سرگرمی ۱۰٫۳ اینچی ، خوشه سنج دیجیتال ۱۰ اینچی ، نظارت بر نقاط کور ، کنترل کروز تطبیقی ​​و رانندگی بزرگراه هیوندای Assist که ترکیبی از ACC و فناوری محور محور است. این ویژگی ها در تریم های دیگر انتخابی است.

در سراسر هیئت مدیره ، سانتا کروز هزینه بیشتری نسبت به نزدیکترین رقیب خود ، ۲۰۲۲ فورد ماوریک دارد ، اگرچه شایان ذکر است که کامیون هیوندای تجهیزات استاندارد تر و مجموعه قوی تر از فناوری موجود. از طرف دیگر ، ماوریک یک پیشرانه هیبریدی ارائه می دهد و قیمت آن از ۲۱۴۹۰ دلار است ، با اولین نسخه برتر که قیمت آن ۳۶۹۸۵ دلار است ، از جمله مقصد.

کراس اوور توسان ، ما از این وانت کوچک کاربردی انتظار چیزهای خوبی را داریم. منتظر اولین بررسی رانندگی ما در هفته های آینده باشید.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش:
این را تماشا کنید:

۲۰۲۲ هیوندای سانتا کروز کامیون ما همیشه است …۳:۵۱

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت