توییتر به اشتباه حساب های جعلی را تأیید می کند

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 نشان تأیید توییتر

توییتر روند جدیدی را برای تأیید در ماه مه راه اندازی کرد.


Sarah Tew / CNET

توییتر روز دوشنبه اعلام کرد که به اشتباه “تعداد کمی” از حساب های جعلی را قبل از تعلیق دائمی کاربران و حذف نشان های آبی آنها به دلیل نقض قوانین خود در برابر هرزنامه و دستکاری سیستم عامل ، به تأیید رسانده است.

این خطا نگرانی هایی را در مورد روند درخواست جدید شرکت برای تأیید حساب های معتبر ، معتبر و فعال ایجاد کرده است زیرا این نشان آبی برای کمک به مردم در تشخیص قابل اعتماد بودن حساب است.

از آنجا که توییتر روند درخواست جدید را در ماه مه آغاز کرد ، این شرکت با درخواست های تأیید مواجه گردیده است. برخی از کاربران شکایت دارند که حساب هایشان تأیید نمی شود حتی اگر معتقدند که آنها شرایط لازم را دارند. هفته گذشته ، این شرکت گفت که اطلاعات بیشتری در مورد دلیل تأیید نگردیدن یک حساب در ایمیل ارائه می دهد.

روز یکشنبه ، دانشمند اطلاعات ، Conspirador Norteño ، در توییت خود نوشت که شش حساب ترکی ایجاد گردیده در ۱۶ ژوئن که اکثر آنها دارای همان پیروان بودند ، نشان های آبی آرزو. به نظر می رسد که دو حساب از عکس های به سرقت رفته استفاده می کرده است.

توییتر دلیل این اشتباه را شکافی در آموزش و رویه ها دانست که به گفته این شرکت در تلاش است آنها را بهبود بخگردید. شبکه اجتماعی دیگر جزئیاتی درباره چگونگی رخ دادن خطا ارائه نکرد. این شرکت گفت تیمی برای بررسی این برنامه ها اختصاص داده گردیده است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت