فضاپیمای لوسی ناسا کلمات انیشتین ، کارل ساگان و بیتلز را به فضا خواهد برد

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

فضاپیمای لوسی ناسا در حالی که این پلاک پر از کلمات خردمندانه را برای انسان های آینده حمل می کند ، از سیارک ها بازدید خواهد کرد.


ناسا

اولین مأموریت ناسا به سیارک های تروا مرتبط با سیاره مشتری حمل برخی از کلمات حکمت است که به منظور الهام بخشیدن به بشریت در آینده دور است. قرار است فضاپیمای لوسی در اکتبر ۲۰۲۱ به فضا پرتاب شود و اخیراً با پلاکی بسته گردید که به عنوان کپسول زمانی عمل می کند.

در حالی که لوسی به دلیل اسکلت فسیلی یک جد انسان نامگذاری گردیده بود ، مونیکر نیز الهام گرفته از آهنگ کلاسیک Beatles در سال ۱۹۶۷ لوسی در آسمان با الماس. پلاک سفینه فضایی به نقل از اعضای گروه جان لنون ، پل مک کارتنی ، رینگو استار و جورج هریسون نوشته گردیده است.

این کلمات است که با خود حمل می کند:

“و در آخر عشقی که می گیرید برابر با عشقی است که شما می گیرید.” – پل مک کارتنی

“همه ما مانند ماه و ستاره و خورشید می درخشیم.” – جان لنون

“صلح و عشق”. – رینگو استار

این چیزی است که فضاپیمای لوسی در اواخر سال ۲۰۲۰ وقتی تقریباً کاملاً مونتاژ می گردید ، به نظر می رسید.


لاکهید مارتین

“وقتی فراتر از خودتان را دیدید ، ممکن است احساس کنید که آنجا آرامش خاطر است.” – جورج هریسون

افراد مشهور به بیتلز پیوستند. این پلاک شامل نقل قول هایی از آلبرت اینشتین ، شاعر جوی هارجو ، نویسنده کازوئو ایشی گورو ، مارتین لوتر کینگ جونیور ، برایان می ملکه ، یوکو اونو ، کارل ساگان و دیگران است.

آماندا گورمن ، معروف به شعر برای مراسم تحلیف رئیس جمهور جو بایدن ، همچنین شعری را به لوح تقدیم کرد.

شما می توانید تمام نقل قول ها را در وب سایت ماموریت لوسی بخوانید و برخی از آنها را توسط سازندگان آنها در یک ویدیوی ناسا بخوانید. استار حتی ظاهر می شود و می گوید: “لوسی با الماس به آسمان برمی گردد.”

ماجراهای لوسی آن را به یک سری سیارک های جذاب می رساند که در مسیر مشتری حرکت می کنند. ناسا گفت که تصور می شود سیارک ها بقایای ماده اولیه ای هستند که سیارات بیرونی را تشکیل داده اند. فضاپیما این اشیا را بررسی خواهد کرد تا بتوانیم درباره تاریخ منظومه شمسی و ریشه سیارات بیشتر بدانیم.

ناسا در فکر آینده برای پلاک است تا زمانی که فرزندان ما از هزاره های دیگر ممکن است لوسی را پیدا کنند.

“پس از پایان یافتن بازدید لوسی از تعداد ركورد سیارك ها برای یك مأموریت در سال ۲۰۳۳ (هشت سیارك در شش مدار مستقل به دور خورشید) ، فضاپیمای لوسی به سفر بین سیارك های تروا و مدار ادامه خواهد داد. آژانس فضایی روز دوشنبه در بیانیه ای گفت: “زمین حداقل برای صدها هزار ، اگر نه میلیون ها سال”.

منبع : cnet
به صفحه
اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت