سرنوشت ماموریت Virgin Galactic Unity 22 با ریچارد برانسون چگونه بود

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 rb-space

ریچارد برانسون روز یکشنبه در ریز جاذبه روی VSS Unity شناور است.


Virgin Galactic

به نظر می رسد وقتی شما سرانجام از طریق هواپیمای فضایی مجهز به موشک به فضا بروید ، چیزی انتظار ندارید که شما را با سرعت بیش از ۳ ماخ به سمت صندلی خود سوق دهد.

“خیلی آرام است.”

این چیزی است که کالین بنت ، مهندس اصلی عملیات Virgin Galactic ، روز یکشنبه در Spaceport America به من گفت.

“هنگامی که موتور موشک خاموش می شود ، ناگهان در کابین بسیار ساکت است ؛ شما می توانید با یکدیگر صحبت کرده و افراد داخل کابین را بشنوید.”

تاکنون احتمالاً شنیده اید که یک شخص ثروتمند و میلیاردر گروه ویرجین انگلیس ریچارد برانسون اولین سفر خود را به لبه فضا (مطابق تعریف ناسا) یکشنبه با هواپیمای فضایی Virgin Galactic VSS Unity انجام داده است. بنت یکی از این سه کارمند بود ، به همراه بیت موزس و مربی اصلی فضانورد ، بیت موسی و سیریشا بندلا ، معاون امور دولت رئیس جمهور ، برای پیوستن به بنیانگذار شرکت در کابین خدمه.

فقط چند ساعت پس از سفر در محل استراحت موقت VIP در Spaceport America ، بنت به من گفت: “من همه كلمات را ندارم ، اما ذهن آزار دهنده بهترین چیزی است كه الان می توانم به ذهنم خطور كند.”

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

برانسون در فضا OMG!۳:۱۳

در واقع ، همانطور که ویدئوی ویرایش گردیده از فید ضبط گردیده در یونیتی نشان می دهد ، تقریباً به همان تعداد کلمه و خنده از دهان خدمه خنده و لبخند می زند.

متأسفانه ، کلمات واحد پول من هستند ، بنابراین من به بنت گفتم که مجبورم او را بیشتر فشار دهم ، اما وقتی که می شود آنها را به جملات تبدیل کرد ، او را از قلم انداختم.

وی پاسخ داد: “این مسالمت آمیز است. آرام است. “شگفت آور. زندگی را تغییر می دهد.”

بنت اظهار داشت كه وی بیشتر تحت تأثیر منظره زمین قرار گرفته است كه وی آن را “خیره كننده” می نامد.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

ریچارد برانسون را به فضا پرتاب کنید که Virgin Galactic را پرتاب می کند. ..۱۱:۳۶

“من واقعاً نمی دانم چگونه می توانید خود را برای آنچه با چشمتان می بینید آماده کنید ، زیرا من فیلم ها را دیده ام و عکس ها را نیز دیده ام ، اما وقتی خودتان آن را ببینید ، بسیار بزرگ است تأثیر.”

برانسون موافقت کرد.

برانسون بلافاصله پس از ظهور از اتحاد VSS در روز یکشنبه به جمعیتی که در اسپیسپورت آمریکا جمع گردیده بودند گفت: “مانند اکثر بچه ها ، من این کودک را در خواب می دیدم ، اما صادقانه هیچ چیز نمی تواند شما را از منظر زمین آماده کند.”

هنگامی که از بنت س askedال کردم که آیا دیدگاه یا موقعیت احساس بی وزنی تأثیر بیشتری دارد ، او دریغ نکرد که به من گفت این منظره است ، اما همچنین فرصت از دست دادن چند پوند یا بیشتر در واقع از آنها

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

من سفر فضایی برانسون را از آسفالت تماشا کردم۵:۴۳

وی گفت: “بی وزنی بسیار سرگرم كننده است ، اما بسیار راحت است.” “خیلی گردیدید احساس نمی شود … خیلی طبیعی بود.”

این پرواز اوج سفر ۱۷ ساله میلیارد دلاری برانسون و ویرجین گالاکتیک بود که تقریباً دقیقاً یک ساعت از زمان برخاستن تا فرود در Spaceport America در صحرای دور افتاده جنوب نیومکزیکو به طول انجامید.

پس از جلب خلبانان از بی وزنی و لذت بردن از بی وزنی ، برانسون آخرین نفری بود که این کار را انجام داد ، ابتدا لحظه ای صرف کرد و پیامی را به جوانترین نسل روی کره زمین منتقل کرد.

“برای همه شما بچه های آنجا: من زمانی کودکی بودم که رویایی داشتم و به ستاره ها نگاه می کردم ؛ اکنون من یک بزرگسال در یک سفینه فضایی با بسیاری از بزرگسالان فوق العاده دیگر هستم به پایین نگاه می کنیم به زمین زیبا و زیبای ما. ” “برای نسل بعدی رویاپردازان: اگر ما می توانیم این کار را انجام دهیم ، فقط تصور کنید چه کاری می توانید انجام دهید.”

در طول ویدئو شنیده نمی شود که بنت زیاد گفته باگردید ، به جز یک اظهار نظر واضح در مورد برانسون:

“ریچارد ، تو آن مرد هستی!”

CNET تقویم فضایی ۲۰۲۱ را دنبال کنید تا از آخرین اخبار فضایی امسال مطلع شوید. حتی می توانید آن را به تقویم Google خود اضافه کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت