ماهی قرمز کوچکی که در دریاچه ها ریخته می شود ، زیستگاه های عظیم الجثه ای را در معرض تهدید قرار داده است

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 ماهی قرمز-غول پیکر

این ماهی قرمز به اندازه فوتبال که در دریاچه کلر در برنزویل ، مینه سوتا پیدا گردیده است ، احتمالاً زمانی حیوان خانگی کسی بوده است.


شهر برنزویل

ظاهراً ، صاحبان ماهی قرمز که از داشتن یک حیوان خانگی ریز خسته می شوند ، گاهی اوقات آنها را در آبهای عمومی آزاد می کنند. این ایده خوبی نیست. شهر برنزویل ، مینه سوتا ، روز جمعه توضیح داد که چرا صاحبان حیوانات خانگی نباید فقط ماهی خود را به نزدیکترین دریاچه بریزند.

در کنار سه عکس از ماهی قرمز عظیم ، در اندازه فوتبال ، این شهر نوشت: “لطفا حیوان خانگی خود را رها نکنید ماهی قرمز به استخرها و دریاچه ها تبدیل می شود! آنها بزرگتر از آنچه فکر می کنید رگردید می کنند و با پوسیدگی رسوبات پایین و ریشه کن کردن گیاهان به کیفیت پایین آب کمک می کنند. گروه هایی از این ماهی قرمز بزرگ اخیراً در دریاچه کلر پیدا گردیده اند. “

طبق گزارش واشنگتن پست ، ساکنان برنزویل اخیراً شکایت خود را در مورد “آلودگی احتمالی” در دریاچه ، و شهر و همسایگان اپل ولی یک شرکت آفت زدگی به نام Carp Solutions برای بررسی آن ارسال کردند.

کاربران توییتر پاسخ دادند ، با یک نفر که عکسی از یک ماهی قرمز بزرگ به همان اندازه بزرگی را که در دریاچه کلر نیز یافتند به اشتراک می گذارد.

جوش هولت نوشت: “همان جایی بود که من این یکی را دو سال پیش پیدا کردم” ، به اشتراک گذاری عکس یک ماهی قرمز مرده به اندازه یک کفش تنیس.

برخی افراد ماهی قرمز غول پیکر را با موجود ماهی مانند Pokemon Magikarp مقایسه کردند.

“وزارت ماهی مینه سوتا” برخی از ماهی های قرمز به نظر می رسد که به بدن آب محلی اضافه گردیده ای بی ضرر باگردید ، اما اینگونه نیست. منابع طبیعی در ماه ژانویه گفت. “ماهی قرمز از خانواده مینو است و می تواند از طریق حوضچه های آب طوفانی شهر و دریاچه ها و جریان های پایین دست با تأثیرات بزرگ ، با تولید مثل سریع ، زنده ماندن در زمستان های سخت ، و تغذیه و تحریک تهویه بستر مانند بستگان نزدیک خود ، کپور معمولی . “

و یک تصمیم موقت برای نگهداری مجدد خانه ماهی یک حیوان خانگی می تواند تا مدتها روی دریاچه یا بدن دیگر آب تأثیر بگذارد.

“ذخیره سازی غیرقانونی می تواند تعادل ظریف موجود در جوامع ماهی را بر هم بزند ، بیماری ماهی را گسترش دهد و عواقب ناخواسته دیگری را به دنبال داشته باگردید که ممکن است سالها ادامه داشته باگردید.”

گزینه های دیگری برای ماهیان ناخواسته وجود دارد. خدمات ماهی و حیات وحش ایالات متحده پیشنهاد می کند شخص دیگری را پیدا کنید که ماهی شما را بخواهد ، احتمالاً با اهدای ماهی به یک فروشگاه حیوانات خانگی یا مدرسه یا درخواست در یک انجمن آنلاین از صاحبان ماهی.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت