بهترین بیمه ارزان اتومبیل برای سال ۲۰۲۱

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

هنگامی که آماده رفتن به جاده هستید ، یک ماشین مطمئن فقط بخشی از معادله است: پوشش بیمه نیز ضروری است.

اگر به دنبال بهترین معامله بیمه اتومبیل ارزان هستید ، باید با ارزیابی وضعیت خود شروع کنید. آیا شما یک راننده نوجوان یا نوجوان هستید ؟ آیا شما یک فرد بزرگتر هستید؟ آیا در حال حاضر در ارتش خدمت می کنید (یا قبلاً خدمت کرده اید)؟ سابقه رانندگی شما چگونه است؟ آیا پوشش بیمه اتومبیل می خواهید که شامل مسئولیت خسارت و خسارت دارایی باگردید؟ در مورد کمک های کنار جاده ای ، بخشش تصادفات و پوشش راننده بدون بیمه چطور؟ پاسخ این س questionsالات در نهایت تأثیر می گذارد که کدام ارائه دهنده بیمه می تواند بهترین و ارزان ترین قیمت بیمه اتومبیل را به شما پیشنهاد دهد. بله ، بیمه اتومبیل ارزان قیمت وجود دارد ، اما یک بیمه نامه ارزان فقط در صورت داشتن حداقل پوشش کافی ، ارزش آن را دارد. بعلاوه ، ارزان ترین بیمه اتومبیل برای یک راننده ممکن است ارزان تر برای دیگری نباگردید زیرا بسیاری از شرکت های بیمه تخفیف های نرخ و برنامه هایی را برای شرایط خاص ارائه می دهند.

همه آنچه گفته گردید ، برخی از بیمه نامه های اتومبیل مقرون به صرفه وجود دارد در آنجا پوشش خوبی با نرخ کم ارائه می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین شرکتهای ارزان قیمت بیمه اتومبیل به ادامه مطلب بروید. نمره و سابقه رانندگی همه می توانند در پرداخت حق بیمه اتومبیل موثر باشند.


شرکت بیمه ریشه

هنگام جستجوی بیمه اتومبیل ارزان قیمت پنج نکته را باید در خاطر داشته باشید

  • پس انداز پول مهم است ، اما داشتن یک بیمه نامه با پوشش مسئولیت و پوشش جامع مورد نیاز شما نیز مهم است. اگر یک بیمه نامه خاص خودرو برای شما کافی نیست ، مهم نیست که حداقل حداقل هزینه پوشش چیست. كمبود بیمه تقریباً به اندازه اتومبیلرانی است كه بیمه نگردیده اید.
  • سعی كنید مشخص كنید كه چه عواملی در نهایت می توانند بر نرخ بیمه شما تأثیر بگذارند ، از جمله سن ، سوابق رانندگی و نمره اعتبار. در نظر داشتن این جزئیات به شما در جستجوی شما کمک می کند.
  • مهم است که از بسیاری از ارائه دهندگان مختلف قیمت بیمه اتومبیل (فاکتور در تخفیف هایی که ارائه می دهند) تهیه کنید و آن قیمت ها را با کیفیت گزینه های پوشش ارائه گردیده بسنجید.
  • اگر می توانید با یک شرکت بیمه ای که قبلاً برای سایر پوشش های بیمه ای از آن استفاده می کنید یا بیمه ای که مزایای ویژه ای را برای کارمندان در محل کار شما ارائه می دهد کار کنید ، می توانید به طور بالقوه پول بیشتری در بیمه نامه اتومبیل خود پس انداز کنید.
  • با قطع برخی از پوشش ها ممکن است بتوانید در هزینه های حق بیمه خود صرفه جویی کنید ، اما حفظ تمام پوشش های مسئولیت و پوشش جامع مورد نیاز شما ایمن تر است – و در صورت بروز مشکل در بلند مدت حتی ارزان تر است.

در زیر ، توصیه های بیشتری از متخصصان صنعت در مورد یافتن بهترین معامله در مورد بیمه اتومبیل خود خواهید یافت. اما در ابتدا ، در اینجا بهترین بیمه ها گزینه های ارزان قیمت پوشش بیمه اتومبیل را برای انواع مختلف رانندگان ارائه می دهند. ما این لیست را به صورت دوره ای به روز می کنیم.

بیمه ارزان اتومبیل در سال ۲۰۲۱ در مقایسه با

بهترین بیمه ارزان اتومبیل شرکت تخفیف های مربوطه
به طور کلی گیکو راننده خوب ، رانندگی دفاعی ، مولتی لک
برای اعضای خدمت و جانبازان USAA تخفیف خانوادگی ، ذخیره سازی وسیله نقلیه ، نصب نظامی
برای بزرگسالان و نوجوانان مترقی بیمه مداوم ، راننده نوجوان ، دانش آموز خوب
برای رانندگان با سوابق لکه دار ژنرال پرداخت یکجا ، ترمزهای ضد قفل ، کیسه هوا
برای رانندگان با امتیازات پایین شرکت بیمه ریشه رانندگی خوب (بعد از دو تا سه هفته اعمال می شود ، بزرگتر از پیشنهادهای بیشتر رقبا)

بهترین شرکتهای ارزان قیمت بیمه اتومبیل

Geico

حضور تبلیغاتی Geico آن را به یکی از شناخته گردیده ترین مارک در بیمه اتومبیل ، و قیمت های این ارائه دهنده بیمه و خدمات مشتری آن را به یکی از محبوب ترین ها تبدیل کرده است. در بین هر گروه ، شرکت بیمه اتومبیل به طور روزمره دارای بهترین گزینه های پوشش دهی با بهترین نرخ در دسترس رانندگان است. J.D. Power Geico را از نظر رضایت مشتری در بین بیمه گذاران خودرو در مناطق شمال غرب و شمال مرکز رتبه ۱ را به خود اختصاص داده است.

Geico به رانندگان مشهور می گوید كه می توانند با جابجایی به شركت مخابراتی ۱۵٪ یا بیشتر پس انداز كنند ، اما چگونه این پس انداز را فراهم می كند؟ پاسخ همراه با تخفیفات جامع این شرکت است. به عنوان یک بیمه کننده Geico ، می توانید بر اساس تجهیزات ایمنی اتومبیل خود (کیسه هوا ، ترمز ضد قفل ، سیستم ضد سرقت) ، عادت های رانندگی (راننده خوب ، استفاده از کمربند ایمنی) ، کارفرمای خود (کارمند فدرال ، ارتش و برخی از کارفرمایان شخصی) و دوره هایی که می گذرانید (رانندگی دفاعی ، دوره آموزش راننده).

Geico جوایز را نیز کسب می کند. اخیراً این شرکت موفق به کسب دو Webbys گردید. Geico Mobile 2021 Winner Peppers Voice & Software بود – بهترین شیوه ها و Geico DriveEasy 2021 Winner Pe People Voice: Apps & Software – دستاورد فنی بود.

صرف نظر از وضعیت شما ، قطعاً باید ماشین تهیه کنید قبل از تصمیم گیری در مورد بیمه ، بیمه نامه را از Geico نقل قول کنید. قیمت ها – و خدمات این شرکت – همیشه رقابتی است.

USAA

The United Services Automobile انجمن تنها شرکتی است که قیمت بیمه اتومبیل را ارائه می دهد و به طور معمول قیمت Geico را شکست می دهد. جذابیت این است که برای واجد شرایط بودن در یک سیاست با USAA ، شما باید یک عضو خدمات ایالات متحده ، یک جانباز یا یکی از اعضای نزدیک خانواده باشید.

نیازی به گفتن نیست که این بیشتر افراد را رد صلاحیت می کند – اما اگر شما واجد شرایط بیمه اتومبیل با USAA ، اکیداً توصیه می شود حتماً از ارائه دهنده خدمات اطمینان حاصل کنید. نه تنها مشتریانی که به USAA روی می آورند سالانه به طور متوسط ​​۷۰۷ دلار صرفه جویی در هزینه های بیمه اتومبیل خود می کنند ، بلکه این شرکت “محبوب ترین مارک مالی روی زمین” لقب گرفته است که ۶۴٪ اعضای USAA خود را “بسیار راضی” توصیف می کنند.

USAA همچنین دارای تعداد زیادی تخفیف بیمه اتومبیل است ، بنابراین بیشتر رانندگانی که می توانند از طریق شرکت بیمه دریافت کنند ، احتمالاً می توانند پول بیشتری پس انداز کنند. تخفیفات شامل پول پس انداز برای رانندگی ایمن ، گذراندن دوره های رانندگی ، بیمه چندین وسیله نقلیه ، ادامه عضویت در خانواده و نگهداری اتومبیل در پایگاه نظامی است.

Geico یک محصول خاص (و یک خط کمک ویژه) برای اعضای خدمات نظامی و کهنه سربازان دارد ، اما سیاست های USAA معمولاً ارزان تر است. رانندگان اعضای این گروه های سنی به احتمال زیاد در تصادفات رانندگی آسیب می بینند ، بنابراین شرکت های هواپیمایی بیشتر از سایر رانندگان خطر بیمه گردیدن آنها را می بینند. در نتیجه ، نوجوانان و افراد مسن ممکن است برای یافتن یک شرکت بیمه اتومبیل ارزان قیمت متناسب با نیازهای آنها با هزینه بیمه مناسب ، لازم باگردید کمی سخت تر به گزینه های پوشش نگاه کنند.

پیشرو ، بیمه رانندگان نوجوان را آسان تر (و ارزان تر) می کند از بسیاری از رقبای خود انجام می دهند. این شرکت علاوه بر شفافیت کامل در مورد تفاوت بین گرفتن سیاست جدید برای یک نوجوان و اضافه کردن یک سیاست به سیاست موجود ، تخفیف های زیادی را به رانندگان جوان ارائه می دهد. تخفیف صرفاً برای داشتن راننده ۱۸ سال به بالا در حساب شما و همچنین تخفیف برای افزودن اتومبیل دیگری به آن وجود دارد. علاوه بر این ، رانندگان نوجوان می توانند با حفظ میانگین B یا بالاتر و در صورت برنامه Snapshot ، با رانندگی ایمن رانندگی پس انداز کنند.

این پس اندازهای Snapshot به رانندگان ۷۵ سال به بالا نیز کمک می کند ، که به گفته پروگرسیو بیمه آنها گران تر است. به عنوان بخشی از برنامه Snapshot ، مشتریان پیشرو برنامه Snapshot را بارگیری می کنند (یا از یک دستگاه پلاگین استفاده می کنند) که عادات رانندگی آنها را کنترل می کند. افرادی که با خیال راحت رانندگی می کنند یا به ندرت از اتومبیل خود استفاده می کنند (همانطور که بسیاری از بزرگترهای مسن تر این کار را می کنند) به طور متوسط ​​۱۴۵ دلار در سال واجد شرایط پس انداز می شوند.

Progressive به طور مداوم با J.D. Power دارای رتبه بالایی است. این شرکت همچنین جوایز زیادی را به دست آورد – در سال ۲۰۲۱ به عنوان یکی از ۱۰۰ شرکت برتر فورچون برای کار شناخته گردید (شماره ۴۰).

ارزان ترین شرکت بیمه اتومبیل کدام است؟

تا آنجا که به عنوان نقطه شروع است ، Geico به طور معمول شرکت بیمه اتومبیل است که به دلیل داشتن ارزان ترین اتومبیل شناخته می شود بیمه در بسیاری از موارد ، و بیمه کننده به دلیل خدمات مشتری خود مورد ستایش قرار می گیرد. سارا جورج ، کارشناس بیمه اتومبیل در Finder.com می گوید: “Geico ارزانترین حق بیمه را برای پوشش کامل ارائه می دهد و حتی می توانید برای رانندگی ایمن و یا بیمه نامه های متعدد تخفیف بگیرید تا پس انداز اضافی بگیرید.” “اگر به دنبال ارزانترین نرخ هستید ، Geico احتمالاً حق بیمه کمتری را برای اکثر رانندگان ارائه می دهد.”

با این وجود ، مقایسه قیمت بیمه اتومبیل همچنان مهم است ، همانطور که جورج اضافه می کند ، “لیبرتی متقابل همچنین گزینه های مفیدی مانند تعویض اتومبیل جدید یا صندوق کسر کننده در حال کاهش ، به علاوه می توانید خدمات شخصی خود را با یک نماینده محلی انتخاب کنید. “

چه عواملی بر قیمت گذاری بیمه اتومبیل شما تأثیر می گذارد؟

با این وجود ، مقایسه قیمت های بیمه اتومبیل همچنان مهم است ، همانطور که جورج اضافه می کند ، “Liberty Mutual همچنین با گزینه های مفیدی مانند جایگزینی ماشین جدید یا صندوق کسر کننده کاهش می یابد ، به علاوه شما می توانید خدمات شخصی خود را با یک نماینده محلی انتخاب کنید.”

در نهایت سن شما در آنچه برای بیمه نامه از شما کسر می شود ، نقش دارد. پوشش جورج می گوید: “ما پیشرفت را برای رانندگان زیر ۲۵ سال ارزان تر یافتیم.” “Progressive همچنین به دلیل پوشش گسترده و ابزارهای آنلاین که به شما کمک می کند تا در بودجه خود خرید کنید معروف است.” Progressive نه تنها یک بیمه توصیه گردیده برای رانندگان جوان است ، بلکه برای بزرگسالان مسن نیز ارزانترین گزینه بیمه است.

برای رانندگان جوان و افراد مسن ، قابل توجه است.


Progressive

اگر من سابقه رانندگی لکه دار داشته باشم چه؟

رانندگانی که دارای سابقه لکه دار هستند (از مواردی مانند بلیط سرعت غیر مجاز ، تصادفات ناخواسته یا DUI) ممکن است “غیراستاندارد” تلقی شوند و در دریافت همان بیمه اتومبیل مشکل داشته باشند نرخ پوشش به عنوان سایر رانندگان. طبق CBS News ، یک ادعای ۲۰۰۰ دلار می تواند نرخ بیمه اتومبیل شما را ۴۱ درصد افزایش دهد.

اکثر شرکت های بزرگ رانندگان غیراستاندارد را بیمه می کنند (باز هم با نرخ بیمه اتومبیل بالاتر) ، اما شرکت های بیمه اتومبیل نیز وجود دارند که به طور خاص به آی تی. جوئل اوهمان ، برنامه ریز مالی معتبر و بنیانگذار CarInsuranceComparison.com ، می گوید: “برخی از شرکت های بیمه اتومبیل در رانندگان با ریسک بالاتر تخصص دارند.” “خرید و مقایسه نرخ بسیاری از شرکت های مختلف بیمه اتومبیل از اهمیت بیشتری برخوردار است [for higher-risk drivers].” از بین این شرکت های بیمه غیر استاندارد خودرو ، یکی از مشهورترین ها شرکت The General است.

برخی از شرکت های بیمه خودرو رانندگان با امتیاز پایین اعتبار را در زمره غیر استاندارد طبقه بندی می کنند. اگر نمره اعتباری کمتری دارید ، می توانید به یک شرکت بیمه اتومبیل مراجعه کنید که پوشش بیمه رانندگان غیراستاندارد را فراهم می کند ، یا می توانید با یک بیمه کننده اتومبیل کار کنید که هنگام ارائه بیمه نامه اعتبار را بررسی نمی کند. به عنوان مثال ، بیمه اتومبیل ریشه ، حق بیمه اتومبیل شما را کاملاً بر اساس عادت های رانندگی شما ، با استفاده از داده های telematic بنا می کند.

شرکت بیمه روت حق بیمه اتومبیل را بر روی عادت های رانندگی تعیین می کند.


شرکت بیمه روت

چگونه می توانم نرخ بیمه خود را کاهش دهم؟

یافتن یک شرکت بیمه اتومبیل که بتواند در هزینه شما صرفه جویی کند مهم است ، اما کارهایی وجود دارد که می توانید به تنهایی انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که در بیمه اتومبیل صرفه جویی می کنید. شما ممکن است بتوانید با بسته بندی بیمه اتومبیل با شکل دیگری از پوشش (مانند بیمه صاحبان خانه) معامله کنید. همچنین می توانید ببینید محل کارتان تخفیف گروهی دارد یا خیر. در دراز مدت ، رانندگی ایمن همچنین می تواند حق بیمه شما را کاهش دهد.

همچنین می توان با حذف برخی از گزینه های پوشش بیمه اتومبیل – صرفه جویی در هزینه – البته لزوماً توصیه نمی شود. راس مارتین ، یک نماینده بیمه مجاز در The Zebra ، می گوید: “باید بدانید که حذف پوشش می تواند شما را در معرض خطر قرار دهد.” “با این حال ، اگر هدف شما صرفه جویی در هزینه است ، برخی از پوشش ها وجود دارد که می توانید بدون آنها به دست بیاورید. در حالی که تقریباً هر ایالت به بیمه مسئولیت نیاز دارد ، سایر پوشش ها همیشه مورد نیاز نیستند. بسته به ایالتی که در آن زندگی می کنید ، ممکن است جبران نیاز به داشتن پوشش رانندگی بدون بیمه یا بیمه نگردیده ، حفاظت از صدمات شخصی یا [coverage for] پرداخت هزینه پزشکی به دیگران است. “

جورج می گوید:” انواع پوششی که می توانید از آنها صرف نظر کنید بسیار به شرایط خاص شما بستگی دارد. ” “اگر شما یک کلنکر قدیمی را رانندگی می کنید که می توانید با چند صد دلار جایگزین آن کنید ، ممکن است تمایل به پوشش برخورد نداشته باشید.” از قضاوت خود استفاده کنید و ریسک را ارزیابی کنید تا دقیقاً مانند هر موضوع مالی دیگری تصمیم اتخاذ کنید.

برای پرداخت حق بیمه کمتر ، پوشش بیمه خانه و اتومبیل را با یک شرکت در نظر بگیرید.


شرکت بیمه ریشه

نوشته گردیده توسط Scott Fried برای Roadshow.

موارد بیشتر برای علاقه مندان به خودرو

محتوای تحریریه این صفحه صرفاً براساس ارزیابی های عینی و مستقل نویسندگان ما استوار است و تحت تأثیر تبلیغات یا مشارکت ها نیست. توسط شخص ثالثی تهیه و سفارش داده نگردیده است. با این حال ، هنگامی که روی پیوندها به محصولات یا خدمات ارائه گردیده توسط شرکای ما کلیک می کنید ، ممکن است غرامت دریافت کنیم.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت