بررسی موزاییک: برای تحویل وعده های غذایی گیاهی ، بهتر از این نیست

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

من با هیچ تعریفی از هر دو واژه گیاهخوار و گیاهخوار نیستم. برخی ممکن است استدلال کنند که این باعث می شود من کاندید مناسبی برای بررسی خدمات تحویل وعده های غذایی گیاهی باشم ، حداقل به نفع دیگران که رژیم غذایی گیاهی نمی خورند اما می خواهند وعده های غذایی بدون گوشت بیشتری به تناوب اضافه کنند. اگر چنین است ، بگذارید كلمات را كمی بیان كنم: من اشتراك غذای گیاهی موزاییك را امتحان كردم و این یكی از بهترین خدمات تحویل وعده های غذایی است كه تاكنون امتحان كرده ام – با هر استانداردی ، نه فقط برای غذاهای گیاهی و گیاهی.

فقط یک یادداشت سریع هنگام شیرجه رفتن: از هم اکنون ، وعده های غذایی موزاییک برای تحویل حدود ۸۰٪ کشور ، از جمله هر دو سواحل و بیشتر غرب میانه در دسترس است. قبل از فشار دادن ، ممکن است بخواهید کد پستی خود را در اینجا بررسی کنید تا ببینید آیا در مکان زندگی شما در دسترس است یا خیر.

مانند

  • وعده های غذایی بسیار خوش طعم
  • دستور العمل های جالب و متنوع
  • غذا بود خوب و بدون سبزیجات موشی پخته گردیده
  • مقرون به صرفه ، به خصوص برای کیفیت
  • وب سایت و فرآیند سفارش آسان و بصری

دوست ندارم

  • برخی از بسته بندی های بیش از حد
  • فقط با سفارشات بالای ۱۰۰ دلار ارسال رایگان
  • ] تقریباً هیچ گزینه بدون کربوهیدرات وجود ندارد

موزاییک چیست؟

موزاییک ورود جدیدتری در زمینه رگردید اشتراک تحویل وعده غذایی است و اگر از من سال کنید ، یک مورد اضافی است. همه غذاهای پیش ساخته سالم گیاهی هستند و بیشتر آنها نیز گیاهی هستند. وعده های غذایی موزاییکی هنگام رسیدن کاملاً آماده گردیده و فقط به گرم کردن و غذا خوردن احتیاج دارند. هیچ آماده سازی یا پخت و پز وجود ندارد.

طبق این مارک ، غذای موزاییک توسط سرآشپزها تهیه می شود ، نه ماشین ، و آشپزخانه توسط زاج م Instituteسسه آشپزی فرانسه اداره می شود. در حالی که نمی توانم قسمت اول را ثابت کنم ، اما غذایی که امتحان کردم مطمئناً طعم آن را شخصی که تجربه اشپزخانه زیر کمربند را دارد تهیه کرد.

قیمت گذاری موزاییک

غذا هزینه
کاسه های گیاهی ۹ دلار
Mosaic Plus (وعده های غذایی برتر) ۱۱ دلار
سوپ ۸ دلار
کاسه جو دوسر ۵ دلار

نحوه عملکرد

موزاییک عملکردی دقیقاً مانند سایر سرویس های اشتراک تحویل غذا دارد که شما دستورالعمل ها را از یک فهرست انتخاب می کنید و یک دفعات تحویل را تنظیم می کنید. می توانید وعده های غذایی منجمد ، پیش ساخته و درب منزل را به صورت هفتگی ، دو هفته ای یا ماهی یک بار در یک جعبه عایق نشان دهید. از آنجا می توانید چند عدد را روی پیشخوان یا یخچال بگذارید تا یخ زدایی شوند یا آنها را در فریزر نگه دارید تا زمانی که برای آنها آماده شوید.

 mosaic.png

Mosaic Foods

با استفاده از موزاییک ، می توانید به اندازه دلخواه وعده های غذایی را از منویی حدود ۲۸ ناهار و شام ، شش سوپ و شش کاسه جو دوسر انتخاب کنید ، اما برای هر بار حمل ۷۰ دلار (حدود هشت وعده) حداقل سفارش وجود دارد. . گفته می شود ، از آنجایی که می توانید وعده های غذایی خود را هر چهار هفته ارسال کنید ، فقط در هفته به چند وعده کاهش می یابد – اگر می خواهید فقط سرویس را امتحان کنید ، گزینه ای مناسب است. در صورت سفارش بیش از ۱۰۰ دلار (حدود ۱۲ وعده غذایی شما را به آنجا می رساند) همچنین حمل رایگان دریافت خواهید کرد. باز هم ، شما می توانید آن ۱۲ وعده را هر چهار هفته یک بار ارسال کنید تا آنها را پخش کنند.

موزاییک یک سرویس اشتراک است و بنابراین در صورت عدم ویرایش سفارش ، مکث یا لغو ، همان مجموعه از وعده ها ادامه خواهد داشت ، که شما می توانید در هر زمان انجام دهید. من متوجه گردیدم که برنامه های غذایی و مراحل سفارش بصری ، واضح و آسان و پیمایش وب سایت ساده است.

 mosaic-boxes

David Watsky / CNET

وعده های غذایی موزاییکی چگونه است؟

به نظر من انتخاب وعده های غذایی موزاییکی جالب و دارای مقطعی زیبا از بسیاری از غذاهای جهانی مورد علاقه من: هند ، یونان ، تایلند ، مکزیک ، مراکش ، کارائیب و ژاپن ، بین دیگران. این مواد غذایی همه گیاهی هستند و اکثراً سالم هستند اما مانند “غذای رژیمی” صدا ، طعم و مزه ندارند. کاسه رشته و رشته کاری همراه با ماکارونی ، ریشوتو و حتی یک بورژین چغندر مبتکر وجود دارد. بسیاری از غذاها با برنج یا یک دانه دیگر همراه است.

برای کسانی که رژیم های غذایی خاص را دنبال می کنند و یا از مصرف لبنیات خودداری می کنند ، گزینه های زیادی برای وعده های غذایی بدون وگان و گلوتن همراه با دستورالعمل های پر پروتئین وجود دارد. تقریباً هیچ گزینه بدون کربوهیدرات وجود ندارد.

 harissa-jackfruit

David Watsky / CNET

آنچه من خوردم و چگونه آن را دوست داشتم

من نه وعده غذایی موزاییکی داشتم و در میان آنها یک نفر وجود نداشت. طعم ها ظاهر گردیده و مواد اولیه کاملاً مطبوع طبخ می شوند ، که اغلب در مورد خدمات غذایی آماده چنین نیست. بیشتر وعده های غذایی با “غذاهای کامل” از جمله غذاهای آماده گوشت مانند جک فروت و گل کلم تهیه می شوند. همچنین برخی موارد از توفو و گوشتهای گیاهی مانند سوسیس وگان استفاده می شود ، اما شاید آنچنان که انتظار دارید نباگردید.

بیشتر غذاهای من هنگام ورود اشتها آور به نظر می رسید و بخشهایی از آن برای این پسر با یک غذای کاملاً معروف کافی بود. اشتها، میل. هر وعده برای یک در نظر گرفته گردیده است. من بندرت پس مانده ای داشتم اما بعد از اتمام وعده های غذایی هرگز احساس گرسنگی خاصی نکردم.

تند تند تایلندی : من با اولین وعده غذایی موزاییک تحت تأثیر قرار گرفتم. رشته فرنگی با بافت آل دندانه مناسب پخته گردیده و سس آن عالی بود.

چیلی جک فروت با برنج قهوه ای و پپیتاس : اگر قبلا جک فروت تهیه نکرده باشید ، به نوعی لازم است در قوام گوشت خوک کشیده گردیده این جک فروت عالی بود و در یک چیلی دودی خوش طعم شنا می کرد. این مورد علاقه من بود.

 img-4113

جک فروت بافتی کاملاً شبیه به گوشت خوک کشیده مناقصه داشت.


دیوید واتسکی / CNET

کاری دال زرد با کدو تنبل : کاری زرد عالی با عدس. ظرف کمی گرما داشت اما من هرگز عرق نکردم.

فتا ، فلفل ، گوجه فرنگی و راگوت زیتون : یک برنده بزرگ دیگر. من طعم های نمکی مدیترانه ای را دوست داشتم و کاملا با گندم سیاه مطابقت داشت – همچنین کاملاً پخته گردید. تنها شکایت من این بود که فتا بسیار کمی یافت می شود.

 راگو

راگوی مزه دار با طعم های یونانی یکی از وعده های غذایی موزاییک مورد علاقه من بود.


دیوید واتسکی / CNET

مک و سبزیجات : این ماک و پنیر با سبزیجات برگ دار یک وعده موزاییک پلاس (ممتاز) بود اما همان غذایی بود که من حداقل آن را دوست داشتم. من فهمیدم که فاقد عطر و طعم است ، اگرچه مواد به درستی پخته گردیده اند.

 mac-and-green

برخی از اطلاعات در مورد دستور العمل دستور العمل. به نظر من این وعده غذایی عالی فاقد عطر و طعم است.


دیوید واتسکی / CNET

رشته فرنگی Sichuan soba with edamame : لوبیای Edamame عالی است زیرا نرم نمی شود و رشته فرنگی این ظرف خوشمزه الهام گرفته از ژاپن نیز نبود.

سوسیس و گودای گیاهی جو دوسر : کاسه های جو دوسر خوش طعم برای صبحانه تبدیل به یک چیز مهم می شوند. من طعم دهنده های اینجا را خیلی دوست داشتم و سوسیس خیلی لطیف بود. این ظرف به دلایلی آبکی ساده بود اما هنوز هم یک تجربه مثبت مثبت بود.

کاسه جک فروت هریسا : این ظرف دیگری با جک فروت عالی و ادویه خوب و گرمای هریسا بود.

نحوه تهیه وعده های غذایی خود

دستورالعمل های موجود در جعبه به طور کلی دو گزینه را ارائه می دهند ، یکی برای مایکروویو و دیگری نه. تقریباً در مورد هر چیزی که تهیه می کنم – آماده یا نه – من از اجاق مایکروویو اجتناب کردم و به آرامی همه چیز را در یک تابه بیش از حد گرم کردم. به اعتقاد من یک شستشوی ظرف ۱۰ ثانیه ای هر بار برای یک نتیجه کاملاً بهتر ارزش دارد.

 mosaic-stir-سرخ

من همه وعده های غذایی خود را به آرامی در یک قابلمه نچسب دوباره گرم کردم و پیشنهاد می کنم این کار را نیز انجام دهید.


David Watsky / CNET

هزینه موزاییک چقدر است؟

کاسه های گیاهی استاندارد هر کدام ۹ دلار است. چند گزینه برتر Mosaic Plus با قیمت ۱۱ دلار وجود دارد که با همکاری رستوران های سطح بالا از جمله Balaboosta و Olmsted ساخته می شوند. همچنین می توانید سوپ های دلچسب را با قیمت هر دلار ۸ و کاسه های جو دوسر صبحانه را با قیمت ۵ دلار انتخاب کنید.

همانطور که گفته گردید ، حداقل سفارش ۷۰ دلار است اما به ندرت هر چهار هفته تحویل می شود. حمل و نقل ۸ دلار اضافی است مگر اینکه سبد خرید شما بیش از ۱۰۰ دلار باگردید.

 mosaic-frozen

David Watsky / CNET

بسته بندی و سازگاری با محیط زیست

این غذا در محفظه های مقوایی قرار داشت که از لحاظ تئوری قابل بازیافت است ، اگرچه مقوا به گردیدت با روغن یا روغن آلوده است ، این امر نمی تواند باگردید. چیزی که کمی عجیب به نظرم رسید این است که جعبه های غذا هنوز در جعبه مقوایی محافظ دیگری در آن قرار داشتند. اینها تمیز بودند و مطمئناً می توان آنها را بازیافت ، اما هنوز هم به نظر می رسید كه موزاییك احتمالاً می توانست هر وعده غذایی را در یك جعبه قرار دهد.

 soba-noodles

David Watsky / CNET

موزاییک برای چه کسانی خوب است؟

اگر شما فردی مشغول هستید که می خواهید غذای بهتر بخورید یا غذای گیاهی بیشتری را در رژیم غذایی خود بگنجانید اما نمی خواهید طعم و کیفیت را فدای آن کنید ، این یک تحویل عالی غذایی است انتخاب. همچنین گزینه های زیادی برای وعده های غذایی وگان برای کسانی که از مصرف محصولات جانبی جانوری جلوگیری می کنند وجود دارد.

من می گویم این سرویس برای کسی با کام متوسط ​​ماجراجویانه نیز مناسب است زیرا طیف گسترده ای از غذاها و طعم ها را نشان می دهد.

Mosaic برای چه کسانی خیلی خوب نیست؟

این احتمالاً نه بهترین گزینه تحویل وعده غذایی برای خانواده ها: از نظر من ، گران می شود و وعده های غذایی مخصوصاً بچه پسند نیستند. من همچنین از غذاخوران اصرار می کنم که از خوردن غذاها با بسیاری از طعم های جهانی ، ادویه ها و سس ها استفاده کنند. سرانجام ، با داشتن مقدار زیادی برنج ، غلات و سبزیجات نشاسته ای ، این سرویس تحویل غذا مناسب برای خوردن کتو نیست.

حکم نهایی درباره Mosaic

من بسیاری از معروف ترین خدمات تحویل غذا را در ۲۰۲۱ و موزاییک اکنون در چهار گروه برتر من استوار است. همچنین بهترین ۱۰۰٪ سرویس تحویل وعده غذایی گیاهی است که من امتحان کرده ام – اگرچه من کاملاً مانند Daily Harvest و Veestro هم دوست داشتم. از ۹ وعده غذایی موزاییکی که امتحان کردم ، هیچ کدام بد نبودند و من تقریباً از همه آنها لذت بردم و دوباره با کمال میل آنها را می خورم. موارد مورد علاقه من چیلی فلفلی لطیف و راگوت زیتون ، فلفل و فتا بود که قصد دارم هر دو مورد را در خانه تکرار کنم. سبزیجات موز دار نیز وجود نداشت – آفتی در تحویل وعده های غذایی – و گوشت هایی مانند جک فروت ، توفو و سوسیس وگان به روش های خلاقانه ای استفاده می گردیدند و بسیار خوب پخته می گردیدند.

از همه بهتر ، موزاییک بسیار مقرون به صرفه است: بیشتر وعده های غذایی ۹ دلار قیمت دارند ، که برای آنچه بدست می آورید بد نیست و در آن روزهای شلوغی که نمی خواهید آشپزی کنید اما نمی خواهید ۲۰ دلار نیز برای برداشت هزینه کنید ، استراحت خوبی می دهد. من به غذاهای آماده گیاه خوار موزاییک تأیید کامل می دهم. اگر به دنبال یک سرویس غذای گیاهی آسان هستید ، من شما را تشویق می کنم که آن را امتحان کنید. اگر موزاییک به منطقه شما تحویل نداد ، بدانید که نام تجاری به سرعت در حال گسترش است. Mosaic حتی با جعبه کد تبلیغاتی که در وب سایت ظاهر می شود ، از جعبه اول خود ۱۵ دلار به شما می دهد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت