درخواست بایدن برای بازگرداندن بی طرفی شبکه: آنچه باید بدانید

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-892389094

بی طرفی خالص دوباره به خبر رسیده است.


تراشه Somodevilla / گتی ایماژ

رئیس جمهور جو بایدن می خواهد مقررات خنثی خالص را در مورد کتاب ها بازگرداند. وی در یک دستور اجرایی که روز جمعه منتشر گردید ، وی از کمیسیون ارتباطات فدرال خواست تا قوانین بی طرفی خالص مربوط به دوران اوباما را بازیابی و اقدامات دیگری را برای ارتقا. رقابت باند پهن انجام دهد. این شامل درخواست FCC می شود که شرکت های باند پهن را ملزم به ارائه شفافیت در قیمت گذاری کنند.

این خبر در حالی منتشر می شود كه بایدن طرح بزرگ زیرساخت خود را كه در آوریل رونمایی گردید ، تحت فشار قرار می دهد ، كه شامل بودجه قابل توجهی برای زیرساخت های جدید و تشویق به رقابت بیشتر است. در ابتدا ، بایدن در طی هشت سال ۱۰۰ میلیارد دلار متعهد گردید تا مطمئن شود كه هر آمریكایی به باند پهن دسترسی دارد. این رقم از آن زمان به ۶۵ میلیارد دلار کاهش یافته است تا با پیشنهاد جمهوری خواهان مطابقت داشته باگردید.

سیاست گذاران سالها در تلاشند تا شکاف دیجیتالی یا شکاف بین کسانی که دسترسی باند پهن دارند را حل کنند. کسانی که بدون اما این مسئله از سال گذشته فوریت جدیدی به خود گرفته است زیرا همه گیر گردیدن و قفل گردیدن ناشی از آن یادآوری گردیدیدی است که داشتن پهنای باند مناسب دیگر دیگر یک چیز لوکس نیست.

کاخ سفید بایدن فقدان رقابت را به عنوان مشکلی اساسی در تداوم شکاف دیجیتالی می داند و بازگرداندن قوانینی را که در سال ۲۰۱۵ تحت باراک اوباما ، رئیس جمهور تصویب گردیده بود ، به عنوان یک هدف اصلی برای اطمینان از عدم سو abuse استفاده شرکت های بزرگ باند پهن از قدرت می داند شبکه های آنها این قوانین در سال ۲۰۱۷ تحت FCC به رهبری جمهوری خواهان لغو گردید.

“در کاخ سفید آمده است:” ارائه دهندگان بزرگ می توانند از قدرت خود برای جلوگیری و تبعیض آمیز خدمات آنلاین استفاده کنند. ” “FCC دولت اوباما-بایدن قوانینی” خنثی خالص “را تصویب کرد که این شرکتها را ملزم می کرد به طور یکسان با همه خدمات اینترنتی رفتار کنند ، اما این امر در سال ۲۰۱۷ لغو گردید.”

حمایت از خنثی بودن شبکه از حمایت عمومی گسترده ای برخوردار است. میلیون ها آمریکایی به دستور رئیس سابق FCC آجیت پای برای از بین بردن بی طرفی شبکه اعتراض کردند.

حامیان بی طرفی خالص دستورالعمل اجرایی را تحسین کردند و از FCC خواستار بازگرداندن محافظت از بی طرفی خالص گردیدند. اما آنها همچنین از بایدن خواستند که پنجمین کمیسر FCC را به آژانس معرفی کند. در حال حاضر ، این آژانس دارای دو دموکرات ، از جمله سرپرست موقت جسیکا روزنورسل و دو جمهوری خواه است. اما بدون وجود یک حزب دموکرات سوم در آژانس ، تصویب قوانین جدید خنثی سازی شبکه یا سایر اهداف تعیین گردیده در دستورالعمل بایدن برای آژانس غیرممکن است.

“مت وود ، معاون سیاست و رئیس جمهور گفت:” ما از اینکه رئیس جمهور بایدن متعهد به تقویت رقابت باند پهن و محافظت از اینترنت باز است ، سپاسگزاریم و اقدامات پیشنهادی در دستورالعمل لازم است اما هنوز یک معامله انجام نگردیده است. ” مشاوره عمومی برای گروه حمایت از مصرف کننده مطبوعات آزاد. “دستورالعمل اجرایی مهم است ، اما روندها و کارکنان برای پیشبرد این اولویت ها هنوز در دسترس نیستند. در حال حاضر FCC با دو رای دموکرات و دو جمهوریخواه به بن بست رسیده است ؛ آژانس برای کارکرد کامل به یک کمیسر پنجم نیاز دارد.”

گروه های لابی برای صنایع کابل و مخابرات به سرعت دستور فرمان رئیس جمهور را نقد کردند.

“ما ناامید هستیم كه دستورالعمل ادعاهای گمراه كننده راجع به بازار باند پهن ، از جمله ادعای خسته و ناسازگار مبنی بر اینكه ISP ها دسترسی به محتوای اینترنت مورد نظر خود را برای مصرف كنندگان مسدود می كند ، ناامید می شویم” ، NCTA ، گروه لابی گری صنعت كابل ، روز جمعه گفت.

USTelecom ، كه در صنعت مخابرات لابی می كند ، در یك پست وبلاگ استدلال كرد كه این صنعت “سالانه تقریباً ۸۰ میلیارد دلار برای اتصال جوامع ، به روزرسانی زیرساخت ها ، تقویت سرعت و نوآوری در سراسر شبكه های خود” سرمایه گذاری می كند. جاناتان اسپالتر ، رئیس جمهور و مدیرعامل USTelecom نیز اظهار داشت که قیمت باند پهن در حال کاهش است.

مدافعان مصرف كننده خاطرنشان كردند كه این ادعاها بر اساس محاسبه “قیمت هر مگابیت” است كه منعكس كننده هزینه تمام گردیده قبض مصرف كننده نیست. آنها استدلال می کنند که مبلغی که مصرف کنندگان برای خدمات اینترنتی می پردازند سریعتر از تورم در حال افزایش است.

CNET این سQالات متداول را برای کمک به شما در درک بهتر اینکه خنثی بودن شبکه چیست و چرا مهم است ، کمک می کند.

بی طرفی خالص دوباره چیست؟

بی طرفی خالص این اصل است که باید با همه ترافیک در اینترنت برخورد یکسان انجام شود ، صرف نظر از اینکه فیس بوک را چک می کنید ، عکس ها را به اینستاگرام ارسال می کنید یا فیلم های Netflix یا Amazon را پخش می کنید. این همچنین به معنای شرکتهایی مانند AT&T است که تایم وارنر یا Comcast را که دارای NBC Universal است خریداری کرده اند ، نمی توانند محتوای خود را نسبت به یک رقبا ترجیح دهند.

قوانین خنثی خالص ۲۰۱۵ در واقع چه کاری انجام داده است؟

قوانین سال ۲۰۱۵ که تحت نظر رئیس FCC ، تام ویلر ، یک دموکرات ، تصویب گردید ، از ارائه خدمات باند پهن به منظور جلوگیری از دسترسی سریع به اینترنت یا شارژ کردن دسترسی اینترنت جلوگیری می کند.

این قوانین همچنین پهنای باند را به عنوان سرویس عنوان II طبق قانون ارتباطات ۱۹۳۴ طبقه بندی كرد ، كه نظارت FCC بر پهنای باند را به طور كامل برقرار كرد. این امر اختیار آژانس را برای سوuses استفاده از پهنای باند پلیس ، از قبیل ضعف حریم خصوصی یا صورتحساب های تقلبی فراهم می کند. علاوه بر این ، قوانین سال ۲۰۱۵ ، همراه با عنوان Title II ، به FCC اجازه داد تا با انجام کارهایی از قبیل پیش بینی قوانین ایالتی که شهرداری ها را از ارائه خدمات باند پهن منع می کند ، رقابت را تقویت کند. این امر همچنین به FCC این اختیار را داد كه شركتهای باند پهن را ملزم به شفافیت بیشتر در زمینه قیمت گذاری كنند ، هدف دیگر دستورالعمل بایدن در زمینه رقابت.

آیا اکنون قوانین بی طرفی خالص وجود دارد؟

ارائه دهندگان پهنای باند در ایالت کالیفرنیا و واشنگتن به دلیل قوانین ایالتی که در سال ۲۰۱۸ تصویب گردیده است ، مجبورند از قوانین بی طرفی خالص پیروی کنند. بسیاری از ارائه دهندگان احتمالاً این روش ها را در سایر ایالت ها دنبال می کنند ، زیرا این کار باعث سهولت کار می شود. اما ایجاد قوانین جدید بی طرفی خالص فدرال موجب ایجاد ثبات در ایالت ها می شود و همچنین اطمینان می یابد که FCC اختیار اجرای قوانین را در سراسر کشور دارد.

اگر FCC فعلی ، كه در حال حاضر توسط دموكرات ها كنترل می شود ، قوانین جدید بی طرفی را ارائه دهد ، آیا این قوانین دقیقاً همان قوانینی است كه در سال ۲۰۱۵ تصویب گردیده است؟

احتمالاً نه. حامیان بی طرفی خالص موافقند که از زمان تصویب این قوانین شش سال پیش اوضاع تغییر کرده است. طرفداران بی طرفی شبکه می گویند قوانین جدید احتمالاً فراتر از محدودیت های تعیین گردیده در قوانین سال ۲۰۱۵ خواهد بود. به طور خاص ، این می تواند به معنای ممنوعیت مواردی مانند درجه بندی صفر باگردید ، که به صورت بسته دسترسی به برخی از مطالب یا سرویس ها به صورت رایگان به عنوان بخشی از خدمات باند پهن است. نمونه ای از چنین خدماتی تبلیغاتی است که توسط AT&T ارائه گردیده است و خدمات استریم خود را از محدودیت داده های مشتریان بی سیم خود معاف می کند.

FCC همچنین می تواند عنوان II را برای ممنوعیت یا محدودیت محدودیت های داده های باند پهن و بی سیم بازگرداند. قوانین سال ۲۰۱۵ به صراحت به هیچ یک از این موارد پرداخته نگردیده است. اما شامل یک قانون به اصطلاح “رفتار عمومی” بود که به آژانس اجازه می داد تا با شرکت هایی که سعی در سو toاستفاده از قدرت خود در بازار دارند سرکوب کند.

چرا من باید به بی طرفی شبکه اهمیت بدهم؟

نبرد بر سر بی طرفی شبکه در واقع تعیین این است که چه کسی ، اگر کسی ، اینترنت را پلیس کند تا اطمینان حاصل کند که شرکت های باند پهن از قدرت خود به عنوان دروازه بان سو ab استفاده نمی کنند.

آیا استدلال های موافق و مخالف بی طرفی شبکه است؟

طرفداران بی طرفی شبکه می گویند قوانین لازم است تا اطمینان حاصل شود که شرکت های باند پهن از قدرت خود در دسترسی به شبکه های باند پهن استفاده نمی کنند. این طرفداران همچنین می گویند که بازگرداندن اختیارات FCC نسبت به شرکتهای باند پهن می تواند به رقابت بیشتر بازار باند پهن کمک کند. ده ها میلیون نفر هنوز بدون دسترسی به هرگونه سرویس باند پهن هستند و بسیاری از میلیون ها نفر توانایی تهیه خدمات را ندارند. مقررات خنثی خالص به خودی خود این مشکلات را برطرف نمی کند ، اما طرفداران می گویند بازگرداندن قوانین می تواند کمک کند.

در طرف دیگر بحث ، شرکتهای باند پهن و متحدان آنها می گویند که قوانین قدیمی به FCC قدرت بیش از حد داده و سرمایه گذاری باند پهن را خفه می کند. رئیس سابق FCC در زمان تصدی خود ادعا کرد که در نتیجه لغو سرمایه گذاری در باند پهن افزایش یافته است. اما هیچ شواهد واضحی از گزارش درآمد ، تحقیقات مستقل و حتی اظهارات خود مدیران عامل شرکت باند پهن وجود نداشته است که نشان دهد این لغو تأثیری در سرمایه گذاری در بخش باند پهن داشته است.

آیا قوانین جدید دوباره در دادگاه مورد اعتراض قرار می گیرند؟ [۱۹۶۵۹۰۲۰] همانطور که با قوانین خنثی خالص ۲۰۱۵ و لغو این قوانین در سال ۲۰۱۷ مشاهده کردیم ، تقریباً مطمئناً هر اقدامی که FCC برای بازگرداندن محافظت از خنثی خالص و تحمیل طبقه بندی عنوان II به باند پهن انجام می دهد ، با پرونده های قضایی روبرو خواهد گردید.

طی چندین سال گذشته ، دادگاه های تجدیدنظر فدرال دو بار در مورد اینکه آیا آژانس می تواند طبقه بندی باند پهن را تغییر دهد تا تعیین کند که آیا باید تنظیم شود ، طرف FCC قرار گرفتند. معنای این امر از نظر عملی ، چندین سال دعوا و عدم اطمینان است.

برای ماندگاری بی طرفی خالص چه کاری لازم است؟

تنها راه برای پایان دادن به موضوع اقدام کنگره است. اگر کنگره اقدامی انجام ندهد ، قوانین بی طرفی خالص و اختیار FCC در تنظیم باند پهن به پینگ پنگ به جلو و عقب ادامه خواهد داد ، بسته به این که کدام حزب کاخ سفید را کنترل کند.

در حال حاضر دموکراتهایی در پایتخت هیل هستند که برای اقدامات قانونی فشار می آورند.

سن. اد مارکی ، یک دموکرات از ماساچوست ، درخواست بایدن را برای بازیابی قوانین بی طرفی خالص تحسین کرد.

“ماركی گفت:” به محض وجود سه كمیسر دموكرات ، FCC باید بدون تاخیر برای طبقه بندی باند پهن به عنوان سرویس عنوان II و تأیید مجدد اقتدار خود در مورد باند پهن اقدام كند. “من همچنین قصد دارم به زودی قانونی را برای انجام همین کار با اساسنامه معرفی کنم. ما تا زمانی که خنثی گردیدن قانون قانون کشور نباگردید ، نمی توانیم کار را متوقف کنیم و نمی کنیم.”

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت