جنرال موتورز ۷۱ میلیون دلار در استودیوی طراحی جدید کالیفرنیا سرمایه گذاری می کند

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

مرکز طراحی پیشرفته جدید GM در پاسادنا ، کالیفرنیا ، باید چیزی شبیه به این باگردید.


GM

روز سه شنبه ، جنرال موتورز سرمایه گذاری قابل توجهی را برای ساخت یک مرکز طراحی پیشرفته جدید در پاسادنا ، کالیفرنیا اعلام کرد. این خودروساز مستقر در دیترویت بیش از ۷۱ میلیون دلار در این تأسیسات تقریباً ۱۴۹،۰۰۰ فوت مربعی هزینه می کند ، که انتظار می رود در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ افتتاح شود. این هزینه توانایی GM را در طراحی وسایل نقلیه پیشرفته افزایش می دهد و به آن کمک می کند تا آینده را تحقق بخگردید که در آن تصادفات صفر ، انتشار صفر و ازدحام صفر وجود دارد.

این مرکز از مکان فعلی خود در شمال هالیوود – جایی که بیش از ۲۰ سال در آنجا بوده است – به یک پردیس جدید ۸ هکتاری منتقل می شود. سایت بزرگتر باید یک طرح کارآمدتر را ارائه دهد ، فضایی را برای تجسم خلبانان از جمله واقعیت افزوده و مجازی فراهم کند ، دارای یک آزمایشگاه نوآوری در محل برای ایجاد و ارزیابی ابزارهای طراحی جدید و یک آزمایشگاه پیشرفته تجربه کاربر برای کمک به طراحان در ایجاد جدید

مفاهیم اخیر کادیلاک و BrightDrop ، بخش متمرکز بر تدارکات GM ، برخی از محصولات اخیر استودیوهای طراحی پیشرفته آن است.


GM

گذشته از تأمین فضای تنفس بیشتر و در اختیار قرار دادن ابزار تازه برای کار با کارگران ، انتقال مرکز طراحی پیشرفته به مکان جدید خود را به دانشگاههای منطقه و مدارس طراحی نزدیک می کند. مایکل سیمکو ، معاون طراحی جهانی GM ، گفت: “داشتن حضور فیزیکی در مرکز فناوری جنوب کالیفرنیا بخشی جدایی ناپذیر از عملیات طراحی جهانی ما است.” این پردیس جدید عملیات طراحی خودروساز را در منطقه دو برابر می کند و باید به آن در جذب استعدادهای تازه کمک کند.

مرکز طراحی پیشرفته جدید GM بخشی از سرمایه گذاری گسترده در ساخت وسایل نقلیه آینده است. این خودروساز همچنین در حال توسعه استودیوهای خود در وارن ، میشیگان و شانگهای چین است. عملیات طراحی پیشرفته GM بر روی پروژه هایی کار می کند که خارج از طراحی سنتی خودرو نیستند. BrightDrop ، بخش جدید متمرکز بر لجستیک خودروساز ، مفهوم مریخ نورد قمری و کادیلاک افراد آینده نگر تعدادی از پروژه هایی هستند که از استودیوهای طراحی پیشرفته بیرون می آیند.

مرکز طراحی پیشرفته جنرال موتورز در شمال هالیوود تا زمان آماده گردیدن تأسیسات جدید پاسادنا به استفاده ادامه خواهد داد. کار باید سال آینده به پایان برسد.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است :
این را تماشا کنید:

BrightDrop تجارت تدارکاتی جدید GM است۳:۴۲

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت