یک پایان Quiet Place II ، توضیح داد: هیچ صحنه ای پس از تیتراژ وجود ندارد ، اما برخی از نکات دنباله دار است

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 یک مکان ساکت قسمت 2

ریگان ابوت مشتاق کاوش است ، اما مادرش فقط می خواهد در اسرع وقت جایی امن را پیدا کند.


پارامونت

خردکننده اعصاب A Quiet Place Part II روز سه شنبه در پارامونت پلاس فرود آمد و دنباله ترسناک کارگردان جان کرازینسکی را برای مخاطبان جریانی به ارمغان آورد. این فیلم درست پس از وقایع نسخه اصلی شروع به کار می کند در حالی که اعضای بازمانده خانواده ابوت در می یابند که چگونه می توان در دنیایی غرق در هیولاهای وحشتناک که بی وقفه هر صدایی را شکار می کنند ، کنار آمد.

در حالی که نگاهی به جایی می اندازیم که بسیار خاموش هستند. هیچ صحنه ای پس از تیتراژ وجود ندارد ، اما ما همچنین امکان دنباله های ساخته گردیده در این جهان را خواهیم داشت. زمزمه اسپویلرهای پیش رو.

 هگردیدار اسپویلر

جزیره از هم پاشیده گردید

بازمانده ناشنوا ریگان آبوت (Millicent Simmonds) و متحد جدیدش Emmett (سیلیان مورفی) جزیره ای را یافتند که دارای بازماندگانی است که زندگی عادی دارند. شخصیت جیمون هونسو (که به عنوان مرد در جزیره شناخته می شود) نشان می دهد که مقامات به سرعت متوجه گردیدند که موجودات نمی توانند شنا کنند ، بنابراین آنها سعی کردند مردم را از آب سرزمین اصلی تخلیه کنند. موجودات درست پشت سر آنها بودند ، بنابراین مردم وحشت کردند و فقط تعداد کمی به جزایر راه یافتند.

متأسفانه ، یکی از موجودات با قایق ریگان و امت که به این جزیره رفتند ، چشم خود را نگاه کردند و گاوصندوق را چرخاندند پناهگاه به جهنم ریگان ، امت و من بیس را به ایستگاه رادیویی جزیره می رسانند – منبع پخش مکرر از آن سوی دریا بابی دارین که آنها را به جزیره هدایت کرد.

این موجود به سرعت Man on Island را به Man in Pieces تبدیل می کند ، و آنجا را ترک می کند ریگان و امت برای نجات روز. ریگان از کاشت حلزون خود استفاده می کند ، که از سیگنال های الکتریکی برای ایجاد حس صوتی اصلاح گردیده در وی استفاده می کند تا از ضعفی که در فیلم قبلی کشف کرده بهره ببرد. او انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق بلندگوهای ساختمان ایجاد می کند و موجودی را از حالت گمگردیده و آسیب پذیر خارج می کند. سپس ریگان از این فرصت استفاده می کند و آن را تا حد مرگ نابود می کند ، و این باعث می شود که جزیره بار دیگر امن شود. یکی از موجودات ، در حالی که از کودک محافظت می کند. همه اینها گردیدیداً استرس زا هستند و به نظر می رسد پیچ ​​خورده اند.

ماركوس به راحتی كافی در رادیوی آنها به گوشه های آن سوی دریا گوش فرا داده است – یا به پیشرفت ریگان گوش می دهد یا از عذاب گرفتگی مچ پا در دام خرس جلوگیری می كند. او با شنیدن بازخورد پخش گردیده ، رادیو را به موجودی روشن می کند – که برای کشتن آن کافی است.

اساساً ، ریگان MVP این حق رای دادن است.

س Wالات WTF

  • ما می دانیم که موجودات موجودات بیگانه ای هستند که با شهاب سنگ ها به زمین آمده اند ، اما از کجا منشا گرفته اند؟
  • آیا بر اساس یک راه دور دیگر “پایگاه” محل کار برادر امت وجود دارد خط از لی در سکانس آغازین؟ اگر این یک پایگاه نظامی باگردید ، آیا می توان آن را به طور خاص در حمله شهاب سنگ هدف قرار داد؟ این ممکن است نشان دهد که این موجودات بخشی از اولین موج حمله هستند ، اما شاید من از یک سوراخ خرگوش علمی تخیلی پایین می روم.
  • حرکت آشکار بعدی این است که ریگان و امت به عقب برگردند و اِولین ، مارکوس را جمع کنند و کودک با این حال ، Evelyn و Emmett هر دو پس از خرد گردیدن توسط موجودات در وضعیت بدی قرار دارند ، بنابراین بزرگسالان می خواهند سرعت کار را کم کنند. من حدس می زنم این یک مشکل برای دنباله ای باگردید که باید در آن غوطه ور شود ، اگرچه هنوز دنباله مستقیم این فیلم تأیید نگردیده است.
  • آیا مردم جزیره به دلیل آوردن سهواً یکی از موجودات به پناهگاه امن خود ، به ریگان و امت فریاد می زنند؟
  • چرا مدتها پیش ابات سوار قایق نگردیده و به جزیره نرفتند؟
  • آیا جزایر دیگری نیز وجود دارد كه مملو از مردمی است كه زندگی عادی دارند؟ یک فیلم spinoff تأیید گردیده است ، بنابراین می تواند یک نگاه جهانی به این جهان پسا آخرالزمانی ارائه دهد.
  • معامله با آن اهالی وحشتناک مارینا چگونه بود؟ آنها به وضوح درنده و پست می شوند ، اما چرا پوست آنها همه قرمز است؟ و چرا چشمان آنها بسیار خونین بود؟
  • چرا به Scoot McNairy (مرد در مارینا) بسیار عالی چنین نقش بسیار كمی داده گردید؟
  • چرا آن سوی دریا هرگز پیر نمی شود؟ “Sailllllin” http://www.cnet.com/ “

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
تماشا کنید این:

تصاحب MGM آمازون برای Prime Video بزرگ است – اما نه …۳:۳۴

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت