زنگ باعث افزایش امنیت دستگاهها و برنامه های ویدیویی خود می شود

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 screen-shot-2021-07-12-at-11-23-36-am.png

زنگ

Ring امروز اعلام کرد که شروع به گسترش و افزودن اقدامات امنیتی به دستگاهها و برنامه های ویدیویی خود می کند ، از جمله رمزگذاری ویدئو از پایان به پایان ، پشتیبانی از برنامه های احراز هویت و امنیت CAPTCHA برای برنامه های Ring و Neighbours.

این اقدامات آخرین تلاش شرکت امنیت خانگی متعلق به آمازون برای بهبود امنیت خود پس از قرار گرفتن در معرض انتشار داده های کاربر Ring در سال ۲۰۱۹ است. سال گذشته ، این شرکت داشبورد امنیتی را معرفی کرد به برنامه Ring ، همراه با احراز هویت دو عاملی اجباری . در اوایل سال ۲۰۲۱ ، آن شروع به پخش “پیش نمایش فنی” ویژگی رمزگذاری ویدئو خود کرد ، که فقط در چند دستگاه Ring خاص در دسترس بود.

از امروز ، بسیاری از دستگاه های اصلی ویدیویی Ring با رمزگذاری ویدئو از پایان به پایان سازگار می شوند ، این امر باعث متوقف گردیدن اشخاص ثالث از جمله سرویس ابری Ring می شود. ، از دسترسی یا دستکاری فیلم های در حال جابجایی بین دستگاه ها (مثلاً بین زنگ در ویدئو و تلفن). دستگاه های سازگار Ring شامل Video Doorbell Pro ، Pro 2 ، Elite، Wired ، Spotlight Cam Wired ، Spotlight Cam Mount، second- gen Stick Up Cam Elite، نسل سوم Stick Up Cam Plug-In، Cam Indoor ، Floodlight Cam ، Floodlight Cam Wired Pro و Wired Plus. [19659008] از این لیست ، دستگاه های مجهز به باتری و تعدادی دیگر مانند Ring Video Doorbell 4 که به تازگی منتشر گردیده است ، خارج گردیده اند.

علاوه بر گسترش رمزگذاری پایان به پایان ، برنامه های Ring و Neighbours شروع به استفاده از برنامه می کنند CAPTCHA برای جلوگیری از ورود به سیستم خودکار “بازیگران بد”. هر دو برنامه همچنین کار با برنامه های تأیید اعتبار ، مانند Google Authenticator ، Twillio Authy ، Microsoft Authenticator و LastPass Authenticator را آغاز می کنند تا در تنظیم احراز هویت چند عاملی که اکنون مورد نیاز است ، انعطاف بیشتری داشته باشید.

در حالی که این اقدامات همچنان در Ring قرار می گیرند. این شرکت به عنوان یک رهبر صنعت در امنیت دستگاه های ویدئویی ، با انتقادات مداوم به دلیل نقش خود در تبدیل فضاهای عمومی به فضاهای تحت نظارت مواجه است – و به دلیل روابط اخلاقی ناخوشایند با ادارات پلیس ، که می تواند فیلم های فضاهای عمومی را از از طریق برنامه همسایه ها با مشتریان تماس بگیرید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت