ساعت هوشمند TAG Heuer Super Mario به قیمت ۲۱۰۰ دلار استعداد نینتندو را اضافه می کند

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 high-jpg-sbg8a13-eb0238-stilllife-2-16-9

ساعت TAG Heuer x Super Mario Connected نیز دارای کیس Super Mario قرمز خود است.


TAG Heuer

سوپر ماریو روی مچ شما؟ مطمئناً ممکن است اتفاق بیفتد. با خرید بیش از ۲۰۰۰ دلار ، اگر ساعت هوشمند TAG Heuer با نام محدود Connected را خریداری کنید ، سه شنبه اعلام گردید.

ساعت منحصر به فرد جدید TAG Heuer که به صورت سفارشی طراحی گردیده است ، وعده داده می شود که چهره های متحرک Super Mario ، همراه با انیمیشن های تناسب اندام gamified داشته باشند. مطابق با اعلامیه مطبوعاتی TAG Heuer ، شماره گیری “هرچه کاربر بیشتر فعالیت کند ، زنده و متحرک می شود”. به غیر از طراحی های سفارشی و صفحه های تماشایی ، این یک تغییر در ساعت های هوشمند موجود و گران قیمت مجهز به سیستم عامل Google Wear TAG Heuer است که سالها با تکرارهای مختلف سالها وجود داشته است.

انیمیشن های Super Mario در اهداف مختلف تناسب اندام بسیار زیبا به نظر می رسد: “ماریو صبح شما را به احترام خوشامدگویی خوشامد می گوید و با پیشرفت روز و شمارش قدم های خود ، در هر مرحله از هدف روزانه خود پاداش را باز می کنید – ۲۵٪ ، ۵۰٪ ، ۷۵٪ و ۱۰۰٪ – انیمیشن متفاوتی روی صفحه نمایش پخش می شود.

“این موارد به شکل اشیا famous معروف Super Mario در می آیند: در ساعت ۳ Super Mushroom که باعث رگردید ماریو می شود ، در ۶ ساعت Pipe که به او امکان می دهد سریع سفر کند و در ساعت ۹ Super Star که او را شکست ناپذیر می کند روشن می شود! و هنگامی که به ۱۰۰٪ هدف شمارش روزانه خود می رسید ، ماریو از Goal Pole صعود می کند ، یکی دیگر از ویژگی های برجسته این بازی ویدیویی. “

 high-jpg-sbg8a13-eb0238-stilllife-3-16-9 [19659009] high-jpg-sbg8a13-eb0238-stilllife-3-16-9

بررسی کنید که رنگ قرمز لاکی گردیده


TAG Heuer

جزئیات سخت افزاری دیگری نیز وجود دارد ، از جمله آرم های کوچک “M” ماریو روی تاج ، دکمه ها و قاب و مجموعه ای از تسمه های چرمی و لاستیکی قرمز و سیاه.

من کاملاً از یک ساعت مچی Super Mario در ساعت هوشمند خود لذت می برم ، اما نه با این قیمت. ظاهراً این انیمیشن های ماریو به سایر ساعتهای Wear OS نمی آیند: آنها فقط در این محدودیت ساعت ۲۰۰۰ TAG Heuer x Super Mario Connected تماشا می کنند که در ۱۵ ژوئیه در وب سایت TAG Heuer و “بوتیک های منتخب” به فروش می رسند. (طبق اعلامیه مطبوعاتی ، شانس حضور چهره های ماریو در ساعت های هوشمند گران قیمت دیگر TAG Heuer وجود دارد.)

هزینه تماشای TAG بسیار کمتر از بازی Super Mario 64 (19459005) باز نگردیده است ، اما بسیار بیشتر از تقریباً هر ساعت هوشمند دیگر در بازار. همچنین ، این ساعت TAG حتی چیپست یا نرم افزار جدیدی برای [Google] نسخه بعدی ساعت هوشمند Wear OS که اواخر امسال ارائه می شود ، ندارد و از ساعت بعدی Galaxy سامسونگ شروع می شود.

بسیاری از سکه ها را برای ماریو صرف مچ دست خود کنید ، اما در دنیایی از وسایل بازی که همیشه جمع می شوند ، شاید این همه بخشی از برنامه باگردید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت