اصلاحات Ford Maverick First Edition برای اولین بار درز کرده نشان داده شده است

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Ford Maverick First Edition

در اینجا همه کالاها وجود دارد.


باشگاه کامیون ماوریک

آیا یک وسیله نقلیه حتی می تواند این روزها بدون نوعی “نسخه اول” راه اندازی شود؟ به نظر ممکن نیست ، و فورد ماوریک ۲۰۲۱ تفاوتی نخواهد داشت. اگرچه می دانستیم Maverick First Edition در کارت ها است ، با تشکر از یکی از کاربران انجمن Maverick Truck Club ، یک تصویر لو رفته برای اولین بار وانت را نشان می دهد. این کامیون که آخر هفته گذشته منتشر گردید ، لمس های منحصر به فرد بسیاری را به نمایش می گذارد.

بارزترین تصاویر گرافیکی است که کاپوت را تا حدی سیاه می کند ، برخی لهجه ها را در پایین آستانه های درب می اندازد و سقف دارای پوشش مشکی براق است. دستگیره های درب به رنگ بدنه نیز مانند چرخ های مشکی براق و ۱۸ اینچی ، بخشی از ظاهر First Edition هستند. کسانی که یکی از این وانت های First Edition را خریداری می کنند نیز از یک سانروف استاندارد و یک روکش تونویی نرم استفاده می کنند. به خاطر داشته باشید ، کامیون نشان داده گردیده در اینجا نیز بر اساس تریم لاریت ساخته گردیده است ، بنابراین بسیاری از ویژگی های اضافی بسته بندی گردیده وجود دارد. در بالای لاریت تر و تمیز ، خریداران باید بسته ۳،۳۴۰ دلاری لوکس را انتخاب کرده و سپس با قیمت ۱۴۹۵ دلار دیگر دنده نسخه اول را بچرخانند.

هنوز بیرون از درب ، فقط حدود ۳۲۰۰۰ دلار تکان می خورد ، که این خیلی کمتر از قیمت متوسط ​​جدید خودرو است . و ماوریک در محدوده کم ۲۰،۰۰۰ دلار شروع می شود ، که حتی بهتر است.

ما باید منتظر بمانیم تا فورد به موقع اطلاعات بیشتری در مورد کامیون به اشتراک بگذارد ، اما اگر ماورک را تحمل می کردید اولین نسخه برای دیدن جزئیات بیشتر ، شاید اکنون زمان رزرو آن رسیده است. com / ” height=”110″ width=”196″/>


اکنون در حال بازی است:
این را تماشا کنید:

۲۰۲۲ فورد ماوریک بسیار متنوع تر از آنچه که ممکن است باگردید …۴:۰۷

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت