نوارهای سبک جدید Wyze 32 فوت سرگرم کننده تغییر رنگ در دکوراسیون منزل شما به ارمغان می آورد

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 wyze-light-strip-3.png

خانه هوشمند راه اندازی Wyze دو محصول روشنایی را به مجموعه خود اضافه می کند.


Wyze

Wyze روز سه شنبه دو محصول جدید روشنایی را معرفی کرد: نوار سبک Wyze و نوار سبک Wyze Pro. Light Strip و Light Light Pro هر دو نوار ۱۶٫۴ یا ۳۲٫۸ فوت دارند ، از طریق برنامه Wyze یا با دستورات صوتی Alexa و Google Assistant کار می کنند – و ادعا می کنند نصب آسان ، همچنین ۱۶ میلیون گزینه رنگی و دمای رنگ سفید-سفید. اکنون آنها با قیمت ۲۶ دلار برای Light Strip و ۳۱ دلار برای Light Strip Pro با قیمت پیش خرید در دسترس هستند.

استارت آپ سیاتل به دلیل محصولات ارزان قیمت در فضای خانه های هوشمند شناخته گردیده است. این کار در سال ۲۰۱۷ با طیف محدودی از محصولات آغاز به کار کرد و اکنون بیش از دوازده دستگاه و لوازم جانبی را ارائه می دهد. Wyze حداقل در سال ۲۰۲۰ حداقل هفت محصول خانگی از جمله سیستم بارانی ، دوربین امنیتی ، دوربین امنیتی ، زنگ در فیلم ] ، یک ترموستات ، یک خلا rob ربات و یک سرویس نظارت حرفه ای .

علیرغم رگردید سریع ، Wyze Bulb برنده جایزه ویراستاران CNET تنها محصول روشنایی آن برای مدت طولانی بود. اخیراً این لامپ Wyze Bulb Color ، Wyze Night Light ، Wyze Floor Lamp – و اکنون Wyze Light Strip و Wyze Light Strip Pro را اضافه کرده است.

 wyze-light-strip-1.png

قیمت پیش سفارش Wyze Light Strip از ۲۶ دلار شروع می شود.


Wyze

پایه نوار سبک Wyze فقط می تواند همزمان یک رنگ را نشان دهد. Light Strip Pro می تواند حداکثر ۱۶ رنگ را به طور همزمان نمایش دهد. هر دو محصول دارای نصب پوست و چوب هستند و می توان آنها را با یک اتاق یا منطقه خاص متناسب کرد. Light Strip و Light Strip Pro همچنین امکاناتی به نام Music Mode و Sun Match را ارائه می دهند. حالت موسیقی قرار است نوار نور شما را با موسیقی همگام سازی کند ، در حالی که Sun Match قرار است دمای رنگ را بر اساس زمان روز تنظیم کند. آنها سفارشی سازی های دیگری را نیز ارائه می دهند ، مانند حالت تعطیلات و روال خواب.

علاوه بر نمایش حداکثر ۱۶ رنگ در یک نوار در یک زمان ، Light Strip Pro همچنین با روکشی همراه است که Wyze می گوید “از اجزای پیشرفته محافظت می کند و ظاهری تصفیه گردیده را فراهم می کند.” من قصد دارم این محصولات را کنار هم آزمایش کنم تا ببینم آیا پوشش واقعا ارزش افزوده دارد یا خیر ، اما توانایی نمایش چندین بخش رنگی به طور هم زمان جذاب است.

Light Strip برای نسخه ۱۶ فوت ۲۶ دلار و برای نسخه ۳۲ فوت ۳۶ دلار هزینه دارد. نوار ۱۶ فوت Light Strip Pro 31 دلار و نوار ۳۲ فوت ۴۵ دلار هزینه دارد. پیش سفارش کشتی Wyze Light Strip در ماه سپتامبر ؛ پیش سفارش کشتی Wyze Light Strip Pro در ماه اکتبر. پس از دوره پیش سفارش ، قیمت های Wyze Light Strip و ۲۸ دلار (۱۶ فوت) و ۴۰ دلار (۳۲ فوت) و ۳۴ دلار (۱۶ فوت) و ۵۰ دلار (۳۲ فوت) برای Wyze Light Strip Pro افزایش می یابد. در اینجا اطلاعات بیشتری را در وب سایت Wyze دریافت کنید.

 http://www.cnet.com/

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت