بلندگوهای Klipsch را تا ۵۰٪ تخفیف بگیرید: R-51M با قیمت ۱۴۵ دلار ، ۷۰ دلار در سینما ۴۰۰ صرفه جویی کنید

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

کریسمس مبارک (در ماه جولای) ، همه و همه. درست است ، این تعطیلات اختراعی مورد علاقه همه است و جشن کلیپش فروش است. یک دسته موارد از بلندگوهای تا نوارهای صوتی گرفته تا ساب ووفر ارائه می شود و قیمت بعضی از آنها حتی از جمعه سیاه و روز نخست آمازون پایین تر است. در اینجا سه ​​سخنران کلیپس مورد علاقه CNET با حداکثر ۵۰٪ تخفیف آورده گردیده است. این رویداد در تاریخ ۲۴ اوت پایان می یابد.

 klipsch-r-51m

CNET

بهترین آنها Klipsch R-51M قابل توجه است که صدای واضح و واضحی را ارائه می دهد. بلندگوهای جمع و جور Klipsch R-51M از یک ووفر ۵٫۲۵ اینچی و یک توییتر ۱ اینچی آلومینیومی LTS برخوردار هستند. این بلندگوها با قیمت ۲۸۹ دلار بسیار عالی بودند ، اما با نصف قیمت بسیار خوب هستند.

 klipsch-cinema-400-1

Ty Pendlebury / CNET

یکی دیگر از موارد مورد علاقه CNET Cinema 400 است که اولین صدای عالی کلیپس است. Cinema 400 به نظر می رسد و به نظر می رسد تجارت ، به علاوه اتصال بلوتوث و HDMI را ارائه می دهد. این بهترین قیمت زیر ۳۰۰ دلار است ، به خصوص با ۷۵ دلار اضافی تخفیف.

 rp-600m-black-black-vinyl-pair

بلندگوهای Klipsch Reference Premiere 600M


Klipsch

سرانجام ، Klipsch Reference Premiere 600M (همیار سابق CNET سخنران سال استیو گوتنبرگ] سخنران بزرگتر از R-51M بالا است و عملکرد بهتری در که این قیمت ۳۷۷ دلار یا ۴۰٪ تخفیف دارد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت