ماندالوریان نامزد اِمی دو داستان را گفت و هر دو را میخ کرد

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

ماندالوریان و کودک یودا برای فصل جوایز آماده می شوند.


دیزنی پلاس

ماندالوریان برای اوقات ناآرام با مشاهده راحتی هفتگی از استرس کم فضایی با اندازه کم نیش و همراه با سفارش جانبی شایان ستایش کودک یودا ، برای مشاهده اوقات آشفته بسیار راحت بود. این داستان علمی-تخیلی اکشن بسیار دور از تلویزیون معتبر و جدی مثل تاج است و با این وجود این دو نمایش با بیشترین نامزدهای دریافت جایزه امی ۲۰۲۱ (هر کدام ۲۴) مساوی هستند. اما آیا تاج همزمان دو داستان متفاوت برای دو دسته از طرفداران تعریف می کرد؟ نه اینطور نبود.

فصل ۱ و فصل ۲ The Mandalorian برای پخش در Disney Plus موجود است. در فصل دوم که نامزد دریافت جایزه امی گردیده بود ماندو در جستجوی نوع خود بود تا بتواند Baby Yoda را به Jedi بازگرداند. تاج و مادیان Easttown همه شگفت انگیز هستند ، اما همچنین دیدن اینکه رای دهندگان امی کلاه های طلایی خود را به داستان های ژانر خالص سرگرمی مانند ماندالوریان ، پسران ، WandaVision یا می دهند ، بسیار شاداب است. تد لاسو به نوعی [گلدنگلوب یا جوایز اسکار جرات ندارند.

فقط چند قسمت از فصل ۲ فیلم Mandalorian من فهمیدم كه چقدر ماهرانه سریال بیننده های گاه به گاه سرگرم كننده و مزاحم های جذاب جنگ ستارگان با چاقو فاصله دارد و منجر به آخرین لحظه لرزه ای می شود.

من عاشق جنگ ستارگان هستم ، اما از تماشای فیلمهای مختلف در هر دو سال طرفدار مهیج هستم تا اینکه طرفدار مهربانی که باید بیشتر ببلعد . به عنوان مثال ، بیایید سایر ماندالوریایی ها را که در این سریال بازی می کنند ، بررسی کنیم. وقتی رهبر آنها ، وراث ، در قسمت ۳ حضور یافت ، من نمی دانستم او کیست. من علاقه مند گردیدم که در قسمتهای بعدی درباره او بیشتر بدانم و هرگز لحظه ای احساس نکردم که اطلاعاتی درباره او از دست رفته است. ماندالوریایی احساس می کرد چیزی است که می توانم هر هفته بدون تفکر بیش از حد آن را تنظیم کنم.

و با این حال ، با خواندن خلاصه مقاله مفید قسمت ۳ از دوست جوان شیفته جنگ ستارگان ، شان کین ، من وراث بو-کاتان Kryze را یاد گرفتم در واقع یک شخصیت اصلی از جنگهای کلون بود. من هیچ ایده ای نداشتم! هیچ وقت احساس نمی کردم چیزی را از دست داده ام ، یا اینکه این نمایش ناگهان به خط داستانی ناآشنا یا تداوم عجیبی رسیده است.

كاب وانت در فصل ۲ قانونگذار غبارآلود همین بود. من او را دوست داشتم زیرا او شخصیت جالبی بود و تیموتی اولیفانت را دوست دارم. فقط بعد از آن فهمیدم که طرفداران فداکار از دیدن Olyphant در نقش یک شخصیت آشنا از اسپین آف های قبلی جنگ ستارگان ، هیجان بیشتری خواهند داشت. استفاده ماندالوریان از این شخصیت ها بدون در نظر گرفتن بیننده گاه به گاه در هر دو سطح کار می کند.

زیرا بیایید این را بپذیریم ، همانطور که جهان های سینمایی برای طرفداران طولانی مدت پاداش دارند ، گاهی اوقات می توانند کار سختی باشند. من هم مارول را دوست دارم ، اما هیچ چیز باعث نمی شود سریعتر از فیلم Marvel Cinematic Universe از فیلم سینمایی Marvel Cinematic Universe خارج شوم ، صبر کن ، آیا قرار است من بدانم آن شخص کیست؟ چه زمانی آن اتفاق افتاد؟ اگر ماندالوریایی هرگز احساس می کرد که باید تکالیف خود را انجام دهم تا بفهمم چه خبر است ، جادوی تماشای راحتی خود را از دست می داد.

بنابراین تعجبی ندارد که ماندالوریایی مورد توجه قرار گرفت. این نمایش تعادل ماهرانه ای بین بیان یک داستان مستقل غنی و سرگرم کننده برای بینندگان گاه به گاه برقرار می کند در حالی که در سطح دیگری برای طرفداران سرسخت در پشت صحنه جنگ ستارگان می بافیم.

صحبت از داستان جنگ ستارگان ، واقعاً احساس می شود جنگ ستارگان-y. بدیهی است که ماندو مرتباً درگیر مأموریتهای هفته می گردید که شباهت زیادی به اقساط قبلی داشت ، اما هرچه فصل پیش می رفت سرانجام با واقعی امپریال ها – افسران صورت خرج گردیده روغنی مناسب و طوفان های سفید براق روبرو می شویم در راهروها منفجر گردید. چیزهای مربوط به مدرسه قدیمی!

پس از بقایای مرز آشفته فصل ۱ ، جالب بود که شاهنشاهی به عملکرد خود ادامه می داد ، کامل با لباس های سخت و وفاداری کاملاً چشمگیر به هدف. در هر صورت ، این امپریال ها کمی بیش از حد برای خنده بازی می کردند و ماندالوری ها کمی غیرقابل شکست بودند ، بنابراین دیدن موف گیدئون رئیس تند و زننده و شرور واقعی برای نشان دادن تاریکی جناح تاریک بسیار جالب بود.

و سرانجام ، من عاشق پیچش عاشقانه مرد ماندالور گردیدم. یک داستان فاجعه بار در مورد مردی وجود دارد که هرگز نمی تواند چهره خود را فاش کند و معتقد است که خانه خود را نفرین کرده است – فقط برای فهمیدن اعتقادات او ممکن است به اندازه تصور او خدشه ناپذیر باگردید. صریحاً حیرت انگیز است که من در احساساتی که زیر کلاه ایمنی فلزی خالی بازی می کردم سرمایه گذاری کردم. دیدن؟ اگر از خود می پرسیدید که چگونه یک تماشای نیم ساعته تماشای راحتی کم باعث می شود احترام Emmy ها را بدست بیاورد ، به همین دلیل: ماندالوریایی واقعا در بسیاری از سطوح کار می کند.

ما را ببینید خلاصه ای از تخم مرغ های عید پاک ماندالوریان و منابع مهم تداوم جنگ ستارگان:

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

خبرهای جدید برای نوامبر ۲۰۲۰۴:۳۴

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت