دوج کاروان ، شهر کرایسلر و کاوشگر ایمنی کشور افتتاح شد

2021-07-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

فدرال ها می خواهند نگاهی به این موارد بیندازند.


کرایسلر

اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه جمعه گذشته تحقیقاتی را آغاز کرد که به مینی ون های ۲۰۱۶ Dodge Caravan و Chrysler Town & Country می پردازد. پس از دریافت ۴۷۶ شکایت از مشتریان ، NHTSA اظهار داشت: این مشکل ادعا گردیده درهای کشویی عقب و عدم امکان باز کردن آنهاست.

به طور خاص ، سند NHTSA می گوید: “یک یا هر دو درب کشویی برقی می تواند غیرفعال شود و از باز گردیدن آنها جلوگیری کند. یا از طریق مکانیکی یا الکترونیکی. ” Stellantis ، خودروساز ادغامی که شامل فیات کرایسلر است ، در بیانیه ای گفت ، “ما همکاری کامل خود را ارائه خواهیم داد” با کاوشگر. NHTSA از اظهارنظر فراتر از سند تحقیقات اولیه خودداری کرد.

با این وجود ، فدرال ها یک بولتن خدمات فنی را که در سال ۲۰۱۶ برای مینی ون ها صادر گردیده بود یادداشت می کردند که به تکنسین ها دستور می دهد یک یا هر دو محرک قفل درب کشویی را تعویض کنند. منظور از تعمیر این است که به مینی ون هایی با قفل درب که کار نمی کنند ، بپردازد و اگر مشتری در حین توالی باز / قفل “صدای بلند وزوز” را بشنود. سند اولیه افتتاح کاوشگر مستقیماً این مسئله را به TSB ربط نمی دهد.

NHTSA تحقیق را برای درک دامنه مشکل و درک عواقب احتمالی نقص آغاز می کند ، در صورت تشخیص وجود یک مورد. شکایات مشتری گمان می رود درها ممکن است در صورت تصادف یا اضطراری مسافری را در داخل مینی ون گیر بیندازند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت