لگو و فولکس واگن با کیت T2 Camper Van با سوخت نوستالژی همکاری می کنند

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Lego Volkswagen T2 Camper Van

لگو

لگو و فولکس واگن بار دیگر برای تحویل یک مدل دیگر از آجر ساخته گردیده و سوخت نوستالژی از یک وسیله نقلیه VW کلاسیک متحد گردیده اند: این بار ، این Tper Camer مربوط به دوره ۱۹۷۰ است.

کیت های قبلی لگو x Volkswagen شامل اصلی ۱۹۶۲ است کیت VW T1 Camper در سال ۲۰۱۱ و پیگیری های مربوط به کیت VW Beetle در دهه ۱۹۶۰ منتشر گردید ، که در سال ۲۰۱۶ آغاز به کار کرد و در حال حاضر از یک خانه دائمی نمایش داده گردیده در اتاق نشیمن من برخوردار است. جدیدترین کیت بر اساس نسل دوم ون Vper Type 2 Camper ساخته گردیده است که در اواخر دهه ۱۹۶۰ و در سراسر دهه ۱۹۷۰ در ایالات متحده و اروپا فروخته گردید و دارای بسیاری از جالبترین ویژگی های نمونه واقعی آن است.

بیشتر بخوانید: بهترین کیت های لگو برای دوستداران اتومبیل برای سال ۲۰۲۱

مدل پلاستیکی دارای یک درب کناری کشویی و یک جلوپنجره پلاستیکی است که از طراحی پنجره خلیج پیچیده T2 تقلید می کند. در داخل آن یک آشپزخانه کاملاً مدل دار با یخچال کوچک ، سینک ظرفشویی و کابینت های باز شو وجود دارد. حتی یک قوری کوچک برای اجاق گاز وجود دارد. صندلی های نیمکت عقب تا می شوند و فرمان کار می کند. بر اساس عکس ها ، این به لطف سیستم تعلیق و فرمان است که از برخی از کیت های تکنیک پیشرفته Lego گرفته گردیده است.

کیت T2 نیز حدود ۲ اینچ از کیت T1 بیشتر است و اندازه آن ۱۳٫۵ اینچ از تایر یدکی موجود در دماغه آن است. به سپر عقب ، ۵٫۵ اینچ عرض ، ۶ اینچ بلند و بلند. این کیت از ۲،۲۰۷ قطعه تشکیل گردیده است – از جمله یک رنگ آجری کاملاً جدید برای رنگ خارجی – و یک بسته برچسب با پلاک های آلمان و ایالات متحده و مجموعه ای از گرافیک های یکپارچه هیپی-دیپی. من احتمالاً بدون ساختن برچسب ، برای ساخت تمیز ، برای خودم خواهم رفت.

با هدف سازندگان ۱۸ سال به بالا ، لگو Volkswagen T2 Camper Van (شماره بسته ۱۰۲۷۹) باید از اوت وارد فروشگاه ها و Lego.com شود. ۱ به قیمت ۱۸۰ دلار.

بیشتر بخوانید : رانندگی با اتوبوس VW 1963 به من نشان می دهد که Buzz تمام برقی باید به چه صورت درست شود

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت