این تابه چدنی ۳ تکه را فقط با قیمت ۲۵ دلار چنگ بزنید

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 6-inch-cast-آهن-skillet.png

The Home Depot

تابه های چدنی عالی هستند: آنها برای همیشه دوام می آورند ، یک استیک متوسط ​​درست می کنند ، مصرف روغن پخت و پز را کاهش می دهند و بعد از هر غذا بهتر می شوند. اکنون می توانید یک مجموعه سه اسکله از The Home Depot تهیه کنید. این مجموعه نفیس شامل اسکله های ۱۰ ، ۸ و ۶ اینچی است که برای تهیه هر چیز از پیتزا گرفته تا تخم مرغ تا پای مناسب است. احتمالاً در نهایت به طور عمده به یک ظرف می چسبید ، اما ظروف چدنی می توانند یک هدیه عالی را به شما بدهند زیرا در هنگام مراقبت مناسب از بسیار مقاوم است .

اگر تابستان امسال آشپزخانه خود را ارتقا می دهید ، حتماً از HDKITCHENS10 استفاده کنید تا ۱۰٪ تخفیف از لوازم آشپزخانه و مبلمان غذاخوری (حداقل سفارش ۱۵۰ دلار) دریافت کنید. علاوه بر این ، هوم دپو فروش گسترده ای از سایت را برای محصولات منتخب ارائه می دهد. از کد BTCSAVE2021 استفاده کنید تا ۲۰٪ تخفیف در کل سفارش خود (حداقل سفارش ۲۰۰ دلار) داشته باشید. این کد حتی در مورد اقلام فروش نیز کارایی دارد.

بیشتر بخوانید : بهترین وسایل آشپزی مستقیم به مصرف کننده برای سال ۲۰۲۱: ساخت داخل ، کاراوی ، شرکت فیلد و سایر موارد


تیم معاملات CNET برای معاملات عالی محصولات فناوری و موارد دیگر ، وب را جستجو می کند. خریدهای جالب دیگری را در صفحه معاملات CNET پیدا کنید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن های CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate س Quesالی دارید؟ پاسخ ها را در صفحه FAQ ما پیدا کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت