بهترین هدیه کارت اعتباری پنهان

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1149298460

pixelfit / گتی ایماژ

کارت اعتباری شما فقط به خریدهایی که انجام می دهید محدود نمی شود. با توجه به اینکه بسیاری از شرکتهای کارت اعتباری برای جلب توجه شما (و پول) تلاش می کنند ، جوایز ، مزایا و جوایز بهتر می شوند.

مطمئناً ، پوشش بیمه اجاره و ضمانت های طولانی در هنگام دریافت تضمین می شوند کارت اعتباری جدید ، اما هر کارت پاداش یکسانی را ارائه نمی دهد. قبل از ثبت نام برای کارت اعتباری جدید ، یا فقط می خواهید ببینید که کارت فعلی شما چه چیزی ارائه می دهد ، بهترین هدیه های کارت اعتباری پنهان را که ممکن است از دست بدهید ، بررسی کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین کیف پول مینیمالیستی برای ۲۰۲۰

۱٫ پاداش های برگشتی نقدی پیشرفته

شاید شما در موارد استاندارد ، مانند ناهار خوری یا بنزین ، پاداش های برگشت نقدی تا ۳٪ را دیده باشید. این کارت های برگشت وجه نقد برای دسته های خرید بزرگ ، وجه نقد (یا اعتبار اسنادی) ارائه می دهند. اما بعضی از کارت های انبار ممکن است هنگام خرید از فروشگاه آنها جوایز بالاتری به شما بدهند. به عنوان مثال ، ویزای Costco Anywhere توسط Citi به شما ۴ درصد بنزین ، ۷۰۰۰ دلار برای سال اول ، پس می دهد. اما برخی کارتها فراتر از آن هستند.

به عنوان مثال ، کارت Blue Cash Preferred from از American Express * ، ۶٪ پول نقد را در سوپرمارکتهای ایالات متحده ارائه می دهد (با خرید حداکثر ۶۰۰۰ دلار در سال ، سپس ۱٪) ، به علاوه ۶٪ پول نقد در اشتراک های پخش جریانی مستقیم ایالات متحده کسب کنید (شرایط اعمال می شود). وجه نقد به صورت دلار پاداش دریافت می شود که می تواند به عنوان اعتبار اظهارنامه بازخرید شود. کارت Chase Freedom 5٪ برگشت نقدی دارد. این هر سه ماه یکبار تغییر می کند و به شما امکان می دهد ۵٪ پاداش خود را هنگام گذراندن در مکان های مختلف به حداکثر برسانید. با خرید کارت پاداش نقدی Capital One Savor ، می توانید هنگام خرید بلیط رویدادهای ورزشی ، کنسرت ها و رویدادهای تئاتر ، ۸٪ پول نقد پس بگیرید.

بیشتر بخوانید: بهترین کارت های اعتباری انتقال مانده سال ۲۰۲۰

 http://www.cnet.com/


اکنون بازی می کند :
این را تماشا کنید:

کارت اعتباری وجه نقدی خود را دو بار آغشته کنید۱:۴۰

۲٫ TSA PreCheck یا Global Entry

خط TSA فرودگاه هرگز مکان مناسبی نیست. خوشبختانه ، چند کارت اعتباری وجود دارد که هزینه درخواست شما را برای TSA PreCheck یا Global Entry (که شامل PreCheck نیز می شود) را پوشش می دهد ، به این معنی که می توانید به صورت رایگان به این برنامه ها بپیوندید. PreCheck در داخل کشور امنیت شما را بسیار سریعتر می کند و به شما امکان می دهد کفش ، کاپشن و لپ تاپ خود را در قسمت غربالگری امنیتی کنار بگذارید. Global Entry همه این موارد را تحت پوشش قرار می دهد و از طریق گمرک در سفرهای بین المللی سرعت شما را افزایش می دهد.

به عنوان مثال کارت اعتباری پاداش یک سرمایه یک سرمایه ۱۰۰ دلار در ازای هزینه درخواست ورودی جهانی یا TSA PreCheck به شما اعطا می کند. ذخیره گاه Chase Sapphire نیز همینطور. بخاطر داشته باشید که هر دوی این کارت ها سالانه هزینه دریافت می کنند (در واقع هیچ چیز رایگان نیست)؟

۳٫ موضوعات خوب هتل

صبحانه رایگان هتل بسیار خوش طعم به نظر می رسد اما هنگام رزرو اتاق خود همیشه بخشی از بسته نیست. برخی از کارتها در طول اقامت بعدی شما در هتل پاداشهایی به صورت مزایا ارائه می دهند.

با کارت Platinum Card از American Express * ، فقط به دلیل دارنده کارت ، حق بیمه دریافت می کنید. به عنوان مثال ، صبحانه روزانه برای دو نفر ، امکان به روزرسانی اتاق (از اتاق استاندارد به سوئیت فکر کنید) ، باجه تا ساعت ۴ بعد از ظهر. و در صورت لزوم Wi-Fi رایگان هنگام رزرو هتل های زیبا + اقامتگاه ها از طریق American Express Travel اقامت کنید (شرایط اعمال می شود).

کارت Platinum سالانه ۶۹۵ دلار هزینه دارد (نرخ ها و هزینه ها را ببینید) ، اگر مرتباً مسافرت می کنید خوب است. اگر فقط سالی دو بار از شهر خارج شوید ، ممکن است هزینه سنگینی باگردید.

۴٫ ضمانت نامه تمدید گردیده

به جای اینکه در فروشگاه ضمانت طولانی کنید ، از کارت اعتباری خود بدون پرداخت هزینه اضافی استفاده کنید. به عنوان مثال ، بیشتر کارتهای اعتباری Citi دو سال ضمانت تمدید گردیده ارائه می دهند و با انقضا ضمانت تولید کننده ، پوشش آن شروع می شود.

همه کارت های اعتباری ضمانت نامه طولانی ندارند و ممکن است هر کارت تعریف متفاوتی از آنچه یکی است و آنچه تحت پوشش است ، داشته باگردید. قبل از درخواست کارت ، بررسی کنید که محدودیت ها یا موارد استثنا در کارت وجود دارد.

برخی از کارتهای اعتباری همچنین از کارت خرید محافظت می کنند ، مانند کارت Chase Sapphire Reserve که در صورت گم گردیدن ، دزدیده گردیدن یا خراب گردیدن محصول ، ۱۰۰۰۰ دلار خرید را برای ۱۲۰ روز پوشش می دهد. مانند ضمانت نامه های طولانی ، چاپ خوب را از نزدیک بخوانید تا در صورت نیاز به پرداخت سود ، انتظارات شما را برآورده کند.

۵٫ هدیه های پرواز

چه به روزرسانی صندلی و چه به صورت چمدان رایگان ، می توانید هنگام رفتن به آسمان از کارت اعتباری خود بهره ببرید.

با Delta SkyMiles® Reserve American Express Card * ، می توانید یک دستگاه داخلی تهیه کنید گواهی همراه پرواز برای یک دوست هر ساله کارت را تمدید می کنید (هنوز مالیات و هزینه ای بیش از ۷۵ دلار اعمال نمی شود). همچنین برای هر نفر در رزرو خود (برای حداکثر نه نفر) ، اولین چمدان تحویل رایگان را دریافت خواهید کرد. همچنین دسترسی به Delta Sky Club ، سالن فرودگاه این شرکت هواپیمایی وجود دارد که در این صورت می توانید به صورت رایگان یا با تخفیف به وعده های غذایی و نوشیدنی دسترسی پیدا کنید. کارت های پاداش مانند اینها اغلب با “افزایش مسافت پیموده گردیده” برای وضعیت هواپیمایی شما همراه است. و ، همانطور که انتظار می رود ، تقریباً همیشه هزینه سالانه وجود دارد.

مراقب پاداش های سخاوتمندانه مقدماتی باشید تا هزینه سالانه آن را با ارزش تر سازد.

بیشتر بخوانید: بهترین کارتهای اعتباری خطوط هوایی سال ۲۰۲۰

۶٫ Freebies

اگر به خانواده می روید ، باید بچه ها را بیرون ببرید یا فقط می خواهید درباره آنچه در شهر شما است بیشتر بدانید ، همیشه مجبور نیستید هزینه آن را بپردازید.

کارت های Bank of America ، به عنوان مثال ، در اولین آخر هفته کامل ماه به شما امکان دسترسی رایگان به موزه ها را می دهد. بعضی از کارت ها به شما پیشنهاد مقدماتی می دهند – از اعتبار بیانیه ای گرفته تا امتیاز اضافی – به عنوان پاداش ثبت نام.

اکثر شرکت های کارت اعتباری دسترسی رایگان به امتیاز اعتبار شما را ارائه می دهند. این بدان معناست که شما می توانید بدون اینکه هزینه ای برای آن پرداخت کنید ، برگه هایی را در مورد نحوه انجام کار خود نگه دارید. در حالی که بررسی گزارش اعتبار شما خوب است و می توانید یک نسخه از آن را در AnnualCreditReport.com به صورت رایگان خنک کنید ، خوب است که نمره اعتبار خود را هرچه بیشتر ببینید. این بدان معنی است که سریعاً هفته ای یکبار یا برای بعضی از افراد ، ماهانه.

بسته های آزاد می توانند چرخش کرده و تغییر کنند. آنچه امروز در دسترس است ممکن است فردا نباگردید. در اطراف خرید کنید و موارد رایگان را مقایسه کنید تا ببینید کدام یک از آنها می تواند بهترین بازده را به شما تحمیل کند.

* تمام اطلاعات مربوط به کارت ترجیحی Blue Cash از American Express ، کارت Platinum از American Express و Delta SkyMiles Reserve American Express Card

برای نرخ ها و هزینه های کارت Platinum از American Express ، به صورت مستقل توسط CNET جمع آوری گردیده است و اینجا را کلیک کنید

بیشتر توصیه های مالی شخصی [۱۹۶۵۹۰۷۳] ] سلب مسئولیت: اطلاعات موجود در این مقاله ، از جمله ویژگی های برنامه ، هزینه های برنامه و اعتبارات موجود از طریق کارت های اعتباری برای اعمال در چنین برنامه هایی ، ممکن است از زمان به زمان تغییر کرده و بدون ضمانت ارائه شوند. هنگام ارزیابی پیشنهادات ، لطفاً وب سایت ارائه دهنده کارت اعتباری را بررسی کنید و شرایط و ضوابط آن را برای جدیدترین پیشنهادات و اطلاعات بررسی کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت