گروه های فیس بوک برای برجسته کردن متخصصان

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 001-facebook-app-logo-on-phone-2021

فیس بوک می گوید که می خواهد متخصصان گروه ها را بالا ببرد.


Sarah Tew / CNET

 group-Expert-badge.png

فیس بوک کارشناسان گروه را برچسب گذاری می کند.


کوینی وونگ / CNET

فیس بوک روز سه شنبه گفت که به کاربران کنترل گروه راهی برای تعیین متخصصان در فضاهای آنلاین می دهد ، ابزاری که تا حدودی برای کمک به شبکه اجتماعی در مبارزه با اطلاعات نادرست است.

این شرکت رسانه های اجتماعی سعی کرده است کاربران را به سمت بیشتر هدایت کند منابع معتبر همزمان با انتشار اطلاعات نادرست در مورد ویروس کرونا ، واکسن ها و سایر موضوعات به صورت آنلاین. گروه ها فضاهای آنلاین هستند ، که می توانند به صورت عمومی یا خصوصی باشند ، جایی که کاربران فیس بوک در آن جمع می شوند و در مورد همه چیز ، از پیاده روی گرفته تا والدین گرفته تا آشپزی گپ می زنند. این ویژگی همچنین توسط افراط گرایان ، برتری طلبان سفیدپوست و نظریه پردازان توطئه مورد استفاده قرار گرفته است و این نگرانی را ایجاد می کند که فیس بوک به اندازه کافی برای سرکوب محتوایی که قوانین آن را نقض می کند ، عمل نمی کند.

اگر افراد به عنوان یک متخصص در یک گروه پذیرفته شوند ، یک نشان در کنار نام خود دریافت می کنند تا دیگران بدانند که در مورد یک موضوع خاص آگاهی دارند. این شرکت گفت که این ابزار را برای انتخاب گروه ها در دسک تاپ و موبایل در دسترس قرار می دهد. فیس بوک همچنین در حال آزمایش روشی برای برخی از کاربران متخصص در تناسب اندام و بازی برای شناسایی موضوعاتی است که آنها بسیار می دانند. پس از آن مدیر یک گروه می تواند این افراد را از طریق جستجو پیدا کرده و از آنها دعوت کند تا به عنوان یک متخصص به این گروه بپیوندند و این امکان را به آنها می دهد که برجسته شوند.

بیش از ۷۰ میلیون مدیر و ناظر گروه های فعال را اداره می کنند ، فیس بوک می گوید . هنگامی که از سخنگوی فیس بوک در مورد چگونگی بررسی صلاحیت کارشناسان تعیین گردیده س askedال گردید ، گفت: “تعیین اختیار کارشناسانی که به نظر آنها در برخی موضوعات خاص آگاه هستند” به اختیار مدیر است. این شرکت در گذشته گروه را به دلیل داشتن پتانسیل تحریک خشونت یا گمراه کردن دیگران در مورد هویت و هدف خود ، منهدم کرده است. -tos.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت