این دستگاه کاهش وزن جدید قرون وسطایی با قفل فک شما کار می کند

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 otago830112

این بریس نیست ، جدیدترین دستگاه کاهش وزن است.


دانشگاه اوتاگو

اختراعات فرهنگ رژیم غذایی موضوع جنجالی بیگانه نیست ، اما یکی از جدیدترین روش های کاهش وزن برای ویروسی گردیدن ، کیک به دست می آید. محققان در انگلستان و دانشگاه اوتاگو – موسسه نیوزیلند که به تحقیقات “مرتبط ، ابتکاری و مرتبط” افتخار می کند – دستگاهی را تولید کردند که فک کاربران را قفل می کند و از مصرف هر چیز دیگری به جز رژیم مایع جلوگیری می کند.

طبق یک اعلامیه مطبوعاتی از دانشگاه اوتاگو این عمل توسط متخصص دندانپزشکی انجام می شود و همچنین عملکرد آزادسازی اضطراری دارد. می دانید ، به هر حال.

این دستگاه برای “کمک به مبارزه با همه گیری جهانی چاقی” ساخته گردیده است. در دانشگاه. معاون بهداشت دانشگاه اوتاگو ، پل برونتون ، آن را “ابزاری م effectiveثر ، ایمن و مقرون به صرفه برای افرادی که با چاقی مبارزه می کنند” خواند. محققان می گویند این دستگاه می تواند به ویژه برای افرادی که قبل از جراحی باید لاغر شوند یا کسانی که دیابت دارند مفید باگردید.

DentalSlim همچنین به عنوان جایگزینی برای جراحی کاهش وزن ، مانند جراحی چاقی ، و جراحی های سیم سازی فک در دهه های ۱۹۷۰ و ۸۰ که خطرات خفگی ، مشکلات روانی و سایر مشکلات سلامتی را به همراه داشت ، ارائه گردید. کروننگولد ، دستیار مدیر ارتباطات انجمن ملی اختلالات خوردن ، به واشنگتن پست گفت که دندانپزشکی “وحشیانه” است. کریستی هریسون ، یک متخصص تغذیه ثبت گردیده ، به سایت سبک زندگی Shape گفت که “هیچ دلیلی وجود ندارد که افراد با هر اندازه را تحت رژیم غذایی محدود مانند این قرار دهیم” و این دستگاه “دستورالعمل بی نظمی در خوردن غذا ، دوچرخه سواری وزن و کلاله های وزن” است.

“من فکر می کنم محققان و پزشکان همچنان رژیم های غذایی و روشهای محدود کننده مانند این را ترویج می کنند زیرا فرهنگ رژیم غذایی آنها را متقاعد کرده است که کاهش وزن به هر روشی که لازم باگردید از داشتن وزن بالاتر ارجح است.”

تحقیق در مورد دستگاه کاهش وزن در تحقیقی که شامل هفت نفر بود ، در مجله دندانپزشکی انگلیس منتشر گردید. در طی دو هفته ، شرکت کنندگان وزن خود را کاهش دادند ، اما گزارش دادند که در تلفظ برخی کلمات مشکل ایجاد می کنند و “فقط گاهی” احساس خجالت می کنند. آنها همچنین اظهار داشتند که “زندگی به طور کلی از رضایت مندی کمتری برخوردار است” ، اما محققان نتیجه گرفتند که افرادی که این مطالعه را به پایان رسانده اند “انگیزه بیشتری برای ادامه سفر کاهش وزن خود دارند.”

در این مطالعه ، نویسندگان می گویند که مانع اصلی کاهش وزن موفقیت آمیز با توصیه ها و محدودیت های غذایی “رعایت ضعیف بیمار” است. DentalSlim این مشکل را حل می کند ، زیرا افراد مجبور به چسبیدن هستند در حالی که فک آنها بسته است.

در تحقیقات مربوط به تغذیه کاملاً ثابت گردیده است که افرادی که رژیم می گیرند در کوتاه مدت وزن کم می کنند و با گذشت زمان وزن خود را از دست می دهند. حتی در مطالعه DentalSlim ، که در آن شرکت کنندگان وزن کم کردند ، همه آنها دو هفته پس از برداشتن دستگاه وزن خود را افزایش دادند. این مطالعه همچنین به چگونگی تداخل دهان بسته با افزایش اکسیژن مورد نیاز برای ورزش ، که یک روش اثبات گردیده برای کنترل کاهش وزن است ، اشاره نمی کند.

این دستگاه جدید برای کاهش وزن علاوه بر ماهیت ظالمانه ، ممکن است یکی از تجهیزات قابل استفاده باگردید ، زیرا ترکیبی از عوامل پیچیده که باعث کاهش و افزایش وزن می شوند را در نظر نمی گیرد. DentalSlim به سادگی کنترل را بر بدن شما را از بین می برد.

اگر می خواهید لاغر شوید ، تغییرات پایدار و طولانی مدت در ورزش و عادات غذایی همچنان بهترین راه برای ادامه کار است.

اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و به عنوان توصیه بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. در مورد هر گونه س youال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی ، همیشه با یک پزشک یا سایر ارائه دهنده بهداشت واجد شرایط مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت