بهترین تلویزیون برای سال ۲۰۲۱ – CNET

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

پس از بیش از یک سال محدودیت مربوط به COVID ، بسیاری از افراد به دنبال استفاده بیشتر از فضای سرگرمی خانگی خود هستند. این ممکن است منجر به ارتقاch کاناپه ، مرتب سازی مجدد اتاق نشیمن یا فریب تنظیمات تماشای پرحرفی شما شود تا نهایت لذت را ببرید – شاید سرمایه گذاری در یک نوار صوتی یا ارتقا به تلویزیون بزرگتر و بهتر.

اگر می خواهید تجربه تماشای تلویزیون خود را افزایش دهید ، ما برای کمک به شما هستیم. تلویزیون های زیادی در بازار وجود دارد ، اما به طور کلی بهترین تلویزیون تلویزیونی است که متناسب با فضا و بودجه شما باگردید. یک تلویزیون OLED بهترین کیفیت تصویر را به شما ارائه می دهد ، اما گران است و ممکن است در اندازه مورد نظر شما در دسترس نباگردید. در اینجا بهترین لیست تلویزیون هایی را که با قیمت ها ، اندازه ها و فناوری های مختلف بررسی کرده ام جمع آوری کرده ام – مدل هایی با HDR ، Ultra HD 4K ، QLED ، ۱۲۰Hz ، HDMI 2.1 و بیشتر – بر اساس مقایسه من در سال تجربه و مقایسه همزمان در آزمایشگاه آزمایش CNET (برای آینده قابل پیش بینی ، این زیرزمین من است ). تمرکز من بر روی یافتن بهترین کیفیت تصویر برای پول ، صرف نظر از مارک تجاری است.

در مقایسه های من مواردی مانند نسبت کنتراست ، کم محلی ، روشنایی ، ] رنگ و یکنواختی ، تاخیر ورودی بازی و میزان تازه سازی ، و همچنین تعداد درگاه های HDMI. همه این تلویزیون ها از کیفیت تصویر فوق العاده ای برخوردار هستند و در حالی که وضوح ۴K خوب است ، تلویزیون های ۴K با Ultra HD برای یک تجربه تماشای عالی لازم نیستند. عامل مهم دیگر این است که تلویزیون چقدر از برنامه سرویس (یا برنامه های) دلخواه شما (مانند Netflix ، Hulu ، YouTube TV ، Sling TV و Disney Plus) از جریان پخش برنامه شما پشتیبانی می کند. این لزوماً به معنای تلویزیون با ویژگی های هوشمند نیست ، اما ما می خواهیم مطمئن باشیم که این تلویزیون با دستگاه های پخش جریانی (از جمله سیستم های بازی) که به شما امکان می دهد به راحتی به سرویس پخش جریانی مورد نظر خود دسترسی داشته باشید ، کار می کند. در اینجا توصیه های من برای بهترین تلویزیون برای تماشای برنامه های تلویزیونی مورد علاقه ، فیلم ها و موارد دیگر با یادداشت های زیر وجود دارد که باید بخاطر بسپارید:

  • در غیر اینصورت ذکر گردیده ، تمام قیمت هایی که مشاهده خواهید کرد برای مدل های ۶۵ اینچی است.
  • به دنبال اندازه خاصی از صفحه هستید؟ اتمام کنید: تلویزیون های ۳۲ اینچی ، تلویزیون های ۴۳ اینچی ، تلویزیون های ۵۵ اینچی ، تلویزیون های ۶۵ اینچی و تلویزیون های ۷۵ اینچی .
  • برخی از تلویزیون های زیر در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه گردیدند. مدل های جدید ۲۰۲۱ اکنون در دسترس هستند و تاکنون تعداد اندکی از آنها را بررسی کرده ایم. برای تلویزیون های ۲۰۲۰ این لیست ، من بخشی از “چشم انداز ۲۰۲۱” را با هر آنچه در مورد مدل های جدید (تاکنون) می دانم آورده ام.
  • اگر نگران هستید که تلویزیون های جدید ۲۰۲۱ از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار باشند یا کیفیت تصویر را افزایش می دهند ، اگر اکنون تلویزیون خریداری می کنید ، آن را از دست خواهید داد ، خیال خود را راحت کنید. تلویزیون ها به طور کلی یک فناوری پیشرفته هستند و توصیه ما این است که اگر اکنون به یک تلویزیون جدید نیاز دارید ، باید یک تلویزیون تهیه کنید.
  • این لیست به صورت دوره ای به روز می شود.

بیشتر بخوانید: اکنون این کار را با تلویزیون انجام دهید: ۹ تنظیم مهم برای بهبود تصویر

دیوید کاتزمایر / CNET

هیچ تلویزیونی که تا به حال آزمایش کرده ام کیفیت این اندازه تصویر را برای این پول کم ارائه نمی دهد. سری ۶ TCL 2020 دارای کیفیت تصویر بهتری نسبت به مدل قبلی خود است ، این به لطف فناوری mini-LED و کم نور گردیدن محلی با آرایه کامل است که به آن کمک می کند تا تقریباً در هر تلویزیون دیگری با این قیمت دایره داشته باگردید. این همچنین دارای ویژگی های بازی است که آن را به یک گزینه خوب برای یک تلویزیون بازی تبدیل می کند ، با یک حالت THX جدید که ترکیبی از تأخیر ورودی کم و کنتراست بالا است. گویی که این کافی نیست ، سیستم عامل Roku TV مورد علاقه ما است.

اندازه ها: ۵۵- ، ۶۵- ، ۷۵ اینچ.

۲۰۲۱ چشم انداز: TCL می گوید این تلویزیون HDR در بیشتر سال ۲۰۲۱ در فروش باقی خواهد ماند. من انتظار ندارم که حداقل تا پاییز تعویض شود و ممکن است در کل سال باقی بماند. یک نسخه ۸۵ اینچی “در ماه های آینده” منتشر خواهد گردید. TCL همچنین یک نسخه ۸K از سری ۶ را به فروش خواهد رساند ، اما فکر نمی کنم ارزش آن را داشته باگردید.

بررسی TCL 6-Series (2020 Roku TV) ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

شما چه می گویید؟ شما فقط بهترین تلویزیون را می خواهید و توانایی خرید هر آنچه را که می خواهید دارید؟ بفرمایید. در تست های کنار هم ، تلویزیون LG G1 OLED با کنتراست جهانی ، زاویه دید گسترده و یکنواختی عالی ، بهترین تلویزیونی است که تاکنون بررسی کرده ام. این تلویزیون OLED به سختی تصویر LG CX را شکست می دهد و طراحی باریک تر و مناسب تری برای دیوار ارائه می دهد. اگر توانایی تهیه آن را دارید ، این تلویزیون برای تهیه است.

اندازه ها: ۵۵- ، ۶۵- ، ۷۷ اینچ.

بررسی سری LG G1 (2021) را بخوانید.

David Katzmaier / CNET

در حال حاضر برای صدها نفر کمتر از G1 بالا موجود است ، و با کیفیت تصویر تقریباً به همان اندازه خوب ، CX از سال ۲۰۲۰ انتخاب بهتری برای افرادی است که یک تلویزیون OLED واقعا خوب می خواهند اما پول برای سوزاندن ندارند. G1 در اندازه گیری های من کمی روشن تر بود و پردازش ویدئو کمی بهتر است ، اما تشخیص تفاوت بسیار سخت بود. تنها مزیت واقعی G1 سبک دهی باریک است ، اما CX کاملاً باریک است.

اندازه ها: ۴۸- ، ۵۵- ، ۶۵- ، ۷۷ اینچ.

چشم انداز ۲۰۲۱: مدل جدید ، C1 تعیین گردیده ، در حال حاضر با قیمت چند صد نسخه بیشتر از CX در دسترس است. من هنوز بررسی نکردم این یک اندازه جدید ۸۳ اینچی ، برخی از ویژگی های جزئی جزئی و پردازش بهبود یافته را اضافه می کند اما من انتظار دارم کیفیت تصویر تا حد زیادی با CX یکسان باگردید.

بررسی سری LG OLEDCX ما را بخوانید.

David Katzmaier / CNET

در جستجوی تلویزیون سطح بالا با کیفیت تصویر دیدنی و جذاب ، اما OLED نمی خواهید؟ Samsung QN90A بهترین شرط بندی شماست. این تلویزیون از فناوری QLED تقویت گردیده توسط mini-LED برای تصویر روشن تر از هر تلویزیون OLED استفاده می کند. کنتراست تماشایی OLED هنوز در آزمایش های کنار هم من پیروز گردید ، اما صفحه QN90A QLED بیش از هر زمان دیگر نزدیک می شود. همچنین کمی ارزان تر از تلویزیون های OLED 2021 (اما ارزان تر از ۲۰۲۰ CX نیست) و در اندازه های وسیع تری موجود است.

اندازه ها: ۵۰- ، ۵۵- ، ۶۵- ، ۷۵- ، ۸۵ اینچی.

بررسی سری Samsung QN90A (2021) ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

Roku بستر مورد علاقه ما برای خدمات پخش مستقیم تلویزیون مانند Netflix ، Hulu و Amazon Prime Video ، و حتی بهتر است در تلویزیون پخته شود. این سری ۴ TCL نمی تواند از نظر کیفیت تصویر هیچ یک از مدل های بالا را از بین ببرد – وضوح ۴K و عملکرد HDR آن کمکی به تصویر نمی کند – اما برای اکثر افراد کاملاً مناسب است ، مخصوصاً با این قیمت.

اندازه ها: ۴۳- ، ۵۰- ، ۵۵- ، ۶۵- ، ۷۵- ، ۸۵ اینچ. (قیمت های نشان داده گردیده در زیر مربوط به اندازه ۴۳ اینچ است.)

بررسی Tok 4 TV Roku TV (2021) را بخوانید.

گذشته از TCL 6-Series فوق ، این بهترین تلویزیون برای پولی است که ما بررسی گردیده است TCL دارای یک تصویر بهتر و سیستم HDTV هوشمند بهتر است بنابراین در کل یک تلویزیون برتر است ، اما گران تر است. اگر توانایی خرید سری ۶ را ندارید ، این ویزیو گزینه بسیار خوبی است.

اندازه ها: ۵۰ ، ۵۵- ، ۶۵ اینچ.

۲۰۲۱ چشم انداز: جانشین این تلویزیون سری MQ7-J است. روی کاغذ بسیار شبیه به نظر می رسد – تفاوت عمده در یک ریموت صدای جدید و انتخاب بزرگتر اندازه است. در ژوئیه ارسال می شود و قیمت اولیه لیست به طور قابل توجهی بالاتر از نسخه ۲۰۲۰ است ، بسته به اندازه ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار بیشتر است.

بررسی Vizio M7-Series Quantum (2020) ما را بخوانید.

جفری موریسون / CNET

سری V Vizio گزینه مورد علاقه ما برای بودجه است تلویزیون روکو ۴ سری TCL. ما سیستم تلویزیون هوشمند روکو را بهتر دوست داشتیم (به نظر آشنا می رسد؟) ، اما سری V دارای مزایایی از جمله کنترل از راه دور بهتر با صدا و تنظیمات تصویر پیشرفته تر است. کیفیت تصویر بین این دو اساساً یکسان بود ، بنابراین اگر ترجیحی ندارید ، منطقی است که ارزان ترین را بدست آورید.

اندازه ها: ۴۳- ، ۵۰- ، ۵۵- ، ۵۸ – ۶۵- ، ۷۵ اینچی

بررسی Vizio V-Series (2021) را بخوانید.

David Katzmaier / CNET

با کیفیت تصویر عالی ، توسط محلی کامل کم نور و روشنایی زیاد برای درخشش محتوای HDR ، X90J پاسخ سونی به مدل های سری ۶ TCL و مرحله ای Vizio است. Sleek look و سیستم عامل Google TV امتیازات دیگری را کسب می کنند ، همچنین پشتیبانی از کنسول نسل بعدی آن (ورودی ۴K / 120fps و سونی نوید VRR را می دهد … زمانی) و تنظیم کننده تلویزیون NextGen. اگر مارک “S” می خواهید ، این یکی از بهترین مقادیری است که ما آزمایش کرده ایم.

بررسی Sony X90J series (2021) ما را بخوانید.

David Katzmaier / CNET

سامسونگ مارک تلویزیونی است که بیش از هر کس دیگری تلویزیون می فروگردید و یکی از محبوب ترین ها سری Q60A است. طراحی براق آن در مقایسه با تلویزیون های دیگر این لیست برجسته است – اگرچه مدل های بسیار نازک OLED حتی براق تر هستند – از ویژگی های بهتر و کیفیت تصویر بهتر از مدل های مقرون به صرفه مانند سری ۴ TCL ارائه می دهد ، و بسیار گسترده است آرایه ای از اندازه ها تلویزیون های فوق همه مقادیر برتر هستند و Sony X90J از تصویر بهتری برخوردار است ، اما اگر تلویزیون سامسونگ می خواهید و توانایی خرید QN90A را ندارید ، این یک انتخاب عالی است.

اندازه ها: ۴۳ – ، ۵۰- ، ۵۵- ، ۶۰- ۶۵- ، ۷۰- ۷۵- ، ۸۵ اینچی.

بررسی سری Samsung Q60A (2021) ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

برای اندازه های کوچکتر از ۵۵ اینچ و برای افرادی که ارزش تلویزیون های هوشمند نسبت به کیفیت تصویر ، این تلویزیون های Roku غیر ۴K کاملاً منطقی است. تصویر “به اندازه کافی خوب” است و هوشمندهای داخلی بسیار عالی هستند – فقط برای تماشای آخرین فصل محتوای “The Office” یا “Friends”. و این قیمت برای اتاق کودک یا اتاق ثانویه که نیازی به صفحه نمایش عظیم ندارید مناسب است.

اندازه: ۲۸- ، ۳۲- ، ۴۰- ، ۴۳- ، ۴۹ اینچ. (قیمت نشان داده گردیده در زیر برای اندازه ۴۰ اینچ است.)

۲۰۲۱ چشم انداز: جدیدترین نسخه از سری ۳ دارای شماره مدل “۳۳۵” است و در اندازه ۳۲ اینچ موجود است اکنون ، اما TCL می گوید کیفیت تصویر همان ۳۲۵ است که در اینجا بررسی گردیده است. توصیه من این است که ساده ترین قیمت را بدست آورید.

بررسی سری TCL S325 (تلویزیون روکو) را بخوانید.

سایر مواردی که باید درباره خرید تلویزیون جدید در سال ۲۰۲۱ بدانید

من کاملاً مطمئن هستم که از هر یک از تلویزیون های بالا خوشحال خواهید گردید ، اما یک مجموعه جدید می تواند یک سرمایه گذاری بزرگ باگردید ، بنابراین شاید شما به دنبال کمی اطلاعات بیشتر هستید این یک لیست سریع و کثیف است.

  • به نظر من بزرگتر بهتر است. تلویزیون های بزرگ ارزان تر از همیشه هستند و بهترین هزینه شما صرف خرید اندازه های صفحه نمایش بزرگ است تا ارتقا جزئی در کیفیت تصویر.
  • اگر سیستم داخلی تلویزیون داخلی را دوست ندارید ، همیشه می توانید یک دستگاه پخش جریانی را از روکو ، آمازون ، گوگل یا اپل. آنها معمولاً ارزان هستند و استفاده از آنها برای گزینه های سرویس جریانی آسان است – و بیشتر از بیشتر تلویزیون های هوشمند به روزرسانی می کنند. بهترین دستگاه های پخش جریانی را در اینجا مشاهده کنید .
  • کیفیت صدا در بیشتر بلندگوهای داخلی وحشتناک است ، بنابراین ارزش دارد مجموعه جدید خود را با یک نوار صدا یا سیستم بلندگو دیگر جفت کنید. موارد خوب از حدود ۱۰۰ دلار شروع می شوند. بهترین نوارهای صوتی را اینجا ببینید .

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

بررسی تلویزیون LG G1: آیا کیفیت تصویر OLED می تواند حتی بهتر شود؟۸:۵۶

توصیه های بیشتر سرگرمی در منزل

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت