جیپ می گوید Wrangler 4xe پرفروش ترین PHEV در Q2 است

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

عجیب است که پرفروش ترین PHEV نیز “Trail Rated” باگردید.


Emme Hall / Roadshow

هنگامی که چشمان خود را می بندید و بهترین خودروی پلاگین هیبریدی را به تصویر می کشید ، وسیله نقلیه ای که فکر می کنید چیست؟ پریوس پرایم؟ Pacifica Hybrid؟ جیپ Wrangler 4xe؟

این مورد آخر یک ترفند است زیرا طبق گزارش فروش Q2 Stellantis که در اوایل ماه جاری منتشر گردید ، Wrangler 4xe در واقع پرفروش ترین PHEV است. اگر این امر باعث شود بسیاری از موارد راجع به خریدار اتومبیل آمریکایی زیر سوال بروید ، تنها نیستید.

ما گمان می کنیم که معاملات اجاره ای بسیار تهاجمی که اخیراً استلانتیس انجام داده است ، ارتباط زیادی با موفقیت این مدل دارد. چقدر پرخاشگرانه؟ حدود ۳۶۵ دلار ماهانه را به مدت ۳۶ ماه با ۳۹۸۵ دلار بدهی هنگام امضا امتحان كنید. مراقب باشید این یک جیپ Wrangler Sahara 4xe است که با قیمت ۵۱،۳۰۰ دلار از جمله هزینه مقصد جیپ ۱۴۹۵ دلار خرده فروشی می کند.

برای مقایسه ، تویوتا RAV4 Prime بسیار محبوب ۳۹،۴۲۵ دلار با احتساب هزینه مقصد تویوتا ۱،۱۷۵ دلار ، خرده فروشی می کند. برای اجاره یکی به مدت ۳۶ ماه با ۱۲۰۰۰ مایل در سال و ۳،۰۹۴ دلار در زمان امضای قرارداد ، پرداخت اجاره ماهانه ۴۴۴ دلار است. با وجود این نوع اختلاف قیمت ، نوعی منع تعارف محسوب می شود.

اکنون ، ما ۱۰۰٪ مطمئن نیستیم که چند مدل Wrangler 4xe جیپ در مقایسه با خریدهای کامل اجاره کرده است ، زیرا گزارش فروش آن فقط Wranglers را به عنوان یک نسخه اصلی خراب می کند. کامل هنوز هم منطقی است که اجاره ها نمایانگر یک بخش منصفانه از ۶۹،۰۲۰ فروش کل Wrangler در سه ماهه گذشته است.

این برای مصرف کنندگان به چه معناست؟ خوب ، این یک روش فوق العاده ارزان برای ورود به یک رانگلر با صرفه جویی در مصرف سوخت بهتر از حد متوسط ​​است. به نظر می رسد برای افرادی که قصد دارند با استفاده از ارزانترین قیمت خودروهای دست دوم را بدست آورند ، ظرف سه سال مدل بازار Wrangler 4xe به آرامی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

ما برای جیپ برای اظهار نظر تماس گرفتیم ، اما نشنیدیم بازگشت به زمان برای انتشار. com / ” height=”110″ width=”196″/>


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

۲۰۲۱ Jeep Wrangler 4xe: یک برقی پلاگین قدرتمند …۳:۵۹

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت