فضای داخلی ۲۰۲۲ مرسدس-AMG SL دارای چهار صندلی و یک صفحه لمسی لولایی است

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

فضای داخلی مرسدس-AMG SL بسیار زیبا به نظر می رسد.


مرسدس-AMG

در حالی که رودستر جدید مرسدس-AMG SL اولین نمایش خود را تا اواخر سال جاری انجام نخواهد داد ، مرسدس در روز سه شنبه اولین عکس های داخلی قطره جدید را منتشر کرد ، که به گفته آن “ابرقهرمان” است. فقط در یک ثانیه به معنای آن خواهم رسید ، اما بزرگترین معامله این است که نسل هفتم SL تنها برای دومین بار در تاریخ خود صندلی های عقب را به نمایش می گذارد.

تنها SL دیگر که صندلی عقب ارائه می دهد این بود نسل R129 که در سال ۱۹۸۹ آغاز به کار کرد ، و ایالات متحده هرگز از چهار صندلی استفاده نکرد. همانطور که از عکس ها مشاهده می کنید ، صندلی عقب SL جدید لزوماً برای هر کس به جز کودکان محکم خواهد بود. مرسدس آن را ۲ + ۲ می نامد ، در ردیف اتومبیل هایی مانند پورشه ۹۱۱ و لوتوس اوورا. اما داشتن یک صندلی اضافی در یک خرج ، SL جدید را به عنوان یک راننده روزانه کاربردی تر می کند ، خصوصاً به این دلیل که می توان کیف گلف یا چمدان های دیگر را در آنجا قرار داد. در صورت عدم نیاز به صندلی عقب ، می توان بادگیر را نصب کرد.

SL برای اولین بار در ایالات متحده چهار صندلی خواهد داشت.


Mercedes-AMG

وقتی صحبت از بقیه قسمت های داخلی می شود ، طراحی کمی عقب تر از آنچه از مرسدس مدرن انتظار دارید است. “Hyperanalog” به طراحانی گفته می شود که اشکال و کنترل های آنالوگ را با عناصر دیجیتال ترکیب می کنند ، همچنین فضای داخلی ترکیبی خوب از ورزش و تجمل است. این برند می گوید که از ۳۰۰SL اصلی الهام گرفته گردیده است ، مضمونی افقی که یادآور AMG GT فعلی است. قسمت بالای داشبورد کمی شبیه بال هواپیما است و چهار دریچه هوا توربین مانند موتورهای جت چسبانده گردیده است. قسمت پایین داشبورد روی کارتهای در قرار می گیرد و حداقل روی این اتومبیل با چرم متضاد به پایان می رسد.

رویداد اصلی صفحه نمایش لمسی پرتره محور ، ۱۱٫۹ اینچی است که از C کلاس جدید خسته گردیده و در حال اجرا است. آخرین سیستم سرگرمی و سرگرمی MBUX نام تجاری. اما در وهله اول برای مرسدس ، زاویه صفحه به صورت الکترونیکی قابل تنظیم است ، بنابراین هنگامی که قسمت بالایی پایین است می توانید به راحتی با تابش خیره کننده صفحه نمایش مبارزه کنید. این در بالای یک قاب فلزی روی کنسول مرکزی قرار دارد که یک توله نگهدارنده را احاطه کرده است (احتمالاً برای استفاده از کف پوش ها). در ابتدا کمی بی جا به نظر می رسد ، اما من فکر می کنم این بهترین کاربرد صفحه جدید مرسدس است – در کل من واقعا طرفدار ظاهر داخلی SL هستم.

این صفحه ۱۱٫۹ اینچی است قابل تنظیم.


مرسدس-AMG

برخلاف مدلهای دیگر که ایستاده است ، خوشه سنج دیجیتال ۱۲٫۳ اینچی SL به عنوان غلاف هوایی ساخته گردیده است که با تابش خیره کننده مبارزه می کند و از نظر جالب جالب تر است. مرسدس می گوید که طراحی صندلی های مختلفی از جمله گزینه صندلی AMG Performance ارائه خواهد گردید و طیف وسیعی از روکش مبلمان از جمله چرم ناپا لحافی و میکروسوئد وجود خواهد داشت. همچنین منتظر گزینه های مطلوبی مانند آلومینیوم واقعی و فیبر کربن باشید ، و از آنجا که این یک مرسدس مدرن است ، نور محیطی با قابلیت تنظیم قابل تنظیم است. البته این بدان معنا نیست که از یک موتور پیشرفته برخوردار خواهد بود – انتظار می رود نسخه های مختلفی از موتورهای V8 شش و توئین توربو AMG با مدل پیشرفته SL73 از یک پلاگین هیبریدی برخوردار باگردید. پیشرانه تمام چرخ برای اولین بار در دسترس خواهد بود و حتی احتمال وجود مدل چهار سیلندر نیز وجود دارد. SL جدید همچنین سقف تاشو را برای سقف پارچه ای مجهز به زمین خالی می کند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت