Nickelodeon All-Star Brawl مانند Super Smash Bros. با سه دهه Nicktoons است

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 nick-all-stars-brawl2

فقط یک شخصیت دیگر برای Super Smash Bros. Ultimate باقی مانده است. این بدان معناست که اگر شخصیت مورد علاقه شما در نزاع و جدال نینتندو وجود نداشته باگردید ، شما مجبورید که به جای دیگری بگردید.

خوش شانس شما ، یک بازی پر سر و صدا پرطمطراق چند نفره دیگر با یک شخصیت برجسته از شخصیت ها در افق وجود دارد.

معرفی جدال Nickelodeon All-Star ، یك سر و صدا آشكار. کلون Bros دارای ویژگی هایی از قبیل SpongeBob Squarepants ، لاک پشت های Teenage Mutant Ninja و الگوی رفتاری سالخورده Nigel Thornberry در یک نبرد سرشار از چندین دهه از ویژگی های کارتونی متعلق به Nick است.

این بازی به نظر می رسد مانند یک بمب نوستالژی پر از اکشن باگردید – تا حدی که بازی کلاسیک ، ۱۹۸۷ (سبک Teenage Mutant Ninja Turtles به جای یکی از نسخه های ) را انتخاب کرد. تولید گردیده توسط Nickelodeon . فهرست کامل شخصیت های قابل پخش هنوز مشخص نگردیده است ، اما به نظر می رسد از هر دوره نیکتون حداقل یک شخصیت وجود دارد. برای دهه ۱۹۹۰ ، این بازی مانند Ren & Stimpy's Powted Toast Man و Oblina از Aaahh تماس می گیرد !! هیولاهای واقعی مهاجم زیم ، دنی فانتوم و SpongeBob Squarepants همه قهرمانان مشهور خود را از کارتون های مربوط به اواخر دهه ۱۹۹۰ و ۲۰۰۰ با خانه بلند با نمایش مدرن ، به نمایندگی از نسل مدرن به ارمغان می آورند.

اگرچه این بازی به وضوح از دعوای برجسته نینتندو الهام گرفته گردیده است ، اما یک کلون دقیق نیست. IGN گزارش می دهد که بازیکنان باید حرکات اضافی را برای هر شخصیت باز کنند ، و اشاره به یک سیستم پیشرفت پیچیده تر از بازی مبارزه نینتندو دارند.

همچنین ممکن است از لحاظ فنی حداقل از یک طریق از Smash Bros برتر باگردید: طبق گفته کوتاکو ، سازنده بازی قول داده است که Netcode بازگشت را “روی سیستم عامل های پشتیبانی گردیده” ، یک روش کاهش تأخیر برای بازی های آنلاین چند نفره مبارزه که Super Smash برادران فاقد هستند. اجرای Netcode rollback در Guilty Gear Strive اخیر مورد تحسین قرار گرفته است ، که به طرفداران بازی های رزمی باعث می شود حداقل به یک تجربه آنلاین آنلاین با All-Star Brawl امیدوار باشند.

Nickelodeon All Star Brawl پاییز ۲۰۲۱ را برای PS4 راه اندازی می کند ، PS5 ، Xbox Series X / S و Nintendo Switch پاییز امسال.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت