O-T Fagbenle از The Handmaid's Tale نامزد دریافت جایزه Emmy

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Marvel Black Widow O.T. Fagbenle

O-T Fagbenle ، در تصویر بالا به عنوان لوك در سریال Hulu The Handmaid's Tale ، برای بازی خود نامزدی جایزه امی ۲۰۲۱ را دریافت كرد.


Hulu

این داستان بخشی از من خیلی وسواس گردیده ام (در اینجا مشترک شوید) ، پادکست ما شامل مصاحبه با بازیگران ، هنرمندان ، افراد مشهور و انواع خلاق در مورد کار ، حرفه و وسواس های فعلی آنها است.

روز سه شنبه ، O-T Fagbenle نامزد دریافت جایزه امی را برای بازی در سریال Hulu [TheHandmaid'sTale دریافت کرد. او برای چهار فصل نقش لوک را بازی کرد که همسر جون آزبورن با بازی الیزابت ماس ​​است. این نامزدی چند روز پس از افتتاح فیلم مارول ، بیوه سیاه انجام گردید. او در نقش ریک میسون در کنار اسکارلت جوهانسون در نقش ناتاشا رومانوف بازی می کند. این اولین فیلم Marvel Cinematic Universe است که از ۲۰۱۹ مرد عنکبوتی: دور از خانه منتشر گردیده است و می توانید آن را در سینما و یا از دیزنی پلاس با دسترسی برتر ببینید.

برای بسیاری از افراد ، بیوه سیاه اولین فیلمی هستند که از زمان شروع همه گیر گردیدن در یک سالن سینمایی واقعی می بینند. در پادکست CNET's I'm So Obsessed CNET ، فاگبن اذعان داشت که هیاهوی ایجاد گردیده پس از Black Widow چندین بار به تأخیر افتاده است در طی همه گیری.

“همه ما از نداشتن تجارب مشترک رنج برده ایم. و برای اینکه ما بتوانیم دور هم جمع شویم و از یک بازی عجیب و غریب مارول لذت ببریم ، خیلی جالب است” فاگبنل هیجان زده گفت.

اگر از خود می پرسید كه ریك میسون كیست ، فاگبنل می گوید او كسی است كه منابعی برای هر آنچه رومانوف نیاز دارد است. میسون نوعی شخصیت سودمند است که به یک کهن الگو در کمیک ها ، کتاب ها و فیلم ها تبدیل می شود.

“میسون کمی شبیه Q از جیمز باند یا آلفرد از بتمن است. او مردی است که می تواند قهرمان ما را با هر آنچه لازم است قلاب کند. ، “فاگنله گفت. “تنها تفاوت این است که کمی معاشقه در جریان است ، که به طرز کنجکاوی در آلفرد و کیو وجود ندارد.”

اگرچه بیوه سیاه بزرگترین فیلمی است که فاگنله روی آن کار کرده است ، نقش بعدی او ممکن است بزرگترین نقش او باگردید. او باراک اوباما را در کنار ویولا دیویس در نقش میشل اوباما در مجموعه آتی Showtime بانوی اول به نمایش می گذارد که قرار است اواخر امسال پخش شود. فارغ از تحقیقات جامع و تماشای مستندهای متعدد درباره اوباما ، فاگنل همچنین رویکرد بی نظیری را برای یادگیری بیشتر در مورد رئیس جمهور سابق در پیش گرفت.

“من سعی می کنم نظر بسیار پیچیده تری نسبت به اوباما داشته باشم ، فاگبنل گفت: “زیرا این چیز کاملاً متفاوتی است. اما واقعاً در اوایل زمانی که می خواستم سکته های حرکتی و حرکتی و صوتی گسترده ای داشته باشم ، با برخی از تقلیدکنندگان او تماس گرفتم.”

او گفت آنجا جایی است که از ژست ماراکاس اوباما مطلع گردید . Fagbenle با یک تماس ویدیویی بزرگنمایی ، این ژست را انجام داد که شامل تظاهر به نگه داشتن یک ماراکای نامرئی است. برای تأکید بر یک نکته ، به جای اشاره انگشت ، اوباما هنگام گفتگو “یک ماراکای نامرئی را لرزاند”.

در طول مصاحبه پر جنب و جوش ما ، که می توانید با پخش کننده پادکست در ابتدای این داستان گوش دهید ، Fagbenle در مورد زندگی در داستان دستیار ، آنچه او از کار با بازیگران با استعداد و قدرتمند مانند دیویس ، جوهانسون و الیزابت ماس ​​آموخته است ، و اینکه چگونه می توان از VR برای داستان پردازی استفاده کرد زندگی را تنظیم کرد.

بیوه سیاه اکنون بیرون است ، و می توانید فصل های ۱-۴ داستان The Handmaid's Tale را در Hulu تماشا کنید. شما می توانید در برنامه پادکست مورد علاقه خود عضو شوید I'm So Obsessed هستم. در هر قسمت از پادکست CNET's I'm So Obsessed ، کانی گوگلیمو یا من با یک هنرمند ، بازیگر یا خالق درگیر می شوم تا در مورد کار ، حرفه و وسواس فعلی اطلاعات کسب کنم.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت