خلاصه داستان آخر فصل Loki: صحنه پایان و اعتبار پس از پخش قسمت ۶ توضیح داده شد

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 سیلوی و لوکی در فینال

سیلوی و لوکی آماده می شوند تا در پایان زمان به ارگ ​​قدم بگذارند.


استودیوهای مارول

ماجراجویی پرش از وقت لوکی روز چهارشنبه به پایان خود رسید ، با قسمت ششم و آخرین قسمت جهان سینمایی مارول دیزنی پلاس . فینال فصل با خدایان مختلف شیطانی لوکی (تام هیدلستون) و سیلوی ( سوفیا دی مارتینو ) پس از کشف مسیر مخفیگاه قلعه مغز متفکر پشت واریانس زمان اقتدار ، و یک صحنه پس از اعتبار برای ما باقی می گذارد که چندین نسخه از امکانات مارول را باز می کند.

به طور جداگانه ، مبیوس (Owen Wilson) نماینده سابق TVA به محل کار قدیمی خود بازگشت ، مصمم بود حقیقت را فاش کند که او و همکار سابقش -کارگران همه واریانتهایی هستند که از زندگی قدیمی خود ربوده گردیده اند و خاطراتشان پاک گردیده است. مشخص نیست که آیا قاضی TVA Ravonna Renslayer (Gugu Mbatha-Raw) به موبیوس کمک می کند یا مانع او می شود.

بیایید از واریانس SPOILER طفره برویم برای آخرین بار ، برای یک اپیزود به نام “برای همیشه” ، مجاز باشید و به قسمت بروید.


Marvel Studios

شرور فاش کرد

قدم گذاشتن به قلعه در پایان زمان ، لوکی و سیلوی با او که می ماند ( جاناتان میجرز ) ملاقات می کنند ، که به نظر می رسد نسخه ای از شرور کمیک پرش به وقت است. فاتح ما قبلاً می دانستیم که این فرد قصد دارد اولین بازی MCU خود را در فوریه ۲۰۲۳ فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania انجام دهد.

از آنجا که در این قسمت هرگز از او به عنوان Kang یاد نمی شود ، به نظر می رسد کانگ هنوز ظاهر نگردیده است. او که باقی می ماند ادعا می کند آخرین بازمانده از جنگ چند جانبه است که با تماس چندین نسخه از وی پس از کشف چندبرابر در قرن ۳۱ اتفاق افتاد.

 او که می ماند / کانگ در لوکی

He Who Remains جنگ چندبرابر قرن ۳۱ را توضیح می دهد.


Marvel Studios

او علیوت را رام كرد و مسلح كرد ، با استفاده از موجود فرابوقت برای خاتمه دادن به جنگ (احتمالاً با قلاب كردن سایر جدول های زمانی). برای جلوگیری از تکرار آن ، وی TVA را برای مدیریت جدول زمانی مقدس ایجاد کرد.

در کمیک ها ، کانگ بدقولی از قرن ۳۱ است که از زمان آغاز دهه ۶۰ خود بارها با انتقام جویان روبرو گردیده است.

 مجسمه کانگ در TVA

اوه ، TVA مجسمه جدیدی دریافت کرد.


Marvel Studios

Multiverse بازیابی گردید

درگیری لوکی و سیلوی بر سر سرنوشت او که باقی می ماند ، با دومی در بالای سر قرار می گیرد (بعد از کمی بوسیدن Variant). او لوکی را به TVA برمی گرداند و He Who Remains را می کگردید ، که به این ترتیب دیوانه می شود شاخه بندی – به طور واضح اجازه می دهد نسخه های زیادی از Kang از طریق چندرسانه ای به صورت amok اجرا شوند.

وقتی لوکی تلاش می کند ، تأثیر آنها به زودی در TVA آشکار می شود. برای هگردیدار دادن به بهترین عامل جوانه Mobius (اوون ویلسون) و Hunter B-15 (Wunmi Mosaku) در مورد تهدید. آنها نمی توانند او را بخاطر بسپارند و لوکی به مجسمه ای از کانگ که لباس طنز خود را بر فراز TVA سر به فلک کشیده است رو می کند – به نظر می رسد خدای شیطنت به نسخه جدول زمانی دیگری از آژانس فرستاده گردیده است ، کانگ که آشکارا آن را کنترل می کند .

 تیزر فصل 2 لوکی

“هوم ، آقای لوفیسون ، پرونده شما می گوید شما باید یک فصل دیگر هم انجام دهید. موفق باشید.”


مارول استودیو

اعلامیه پس از اعتبارات

تمبر به پرونده پرونده TVA لوکی برخورد می کند و نشان می دهد که “لوکی در فصل ۲ بازمی گردد” – جدول زمانی و بوسیدن نوع ادامه خواهد یافت.

این مقاله به روز خواهد گردید به زودی.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت