شایعات اپل واچ ۷: آیا واقعاً دستگاه اندازه گیری قند خون وجود دارد؟

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Apple Watch 7 render-red-green-blue

ارائه دهندگان شایعه Apple Watch 7


Jon Prosser

اگر به دنبال ساعت هوشمند جدیدی هستید ، ممکن است بخواهید کمی بیشتر صبر کنید تا ببینید Apple Watch Series 7 چه چیزی ذخیره کرده است. شایعه گردیده که نسل بعدی پوشیدنی اپل شامل چند ویژگی اساسی است که مدتی است می خواهیم ببینیم. علاوه بر طراحی مجدد براق و صاف ، ساعت بعدی اپل می تواند بهبودی در عمر باتری را مشاهده کند و حتی برخی از منابع از سنسور جدید کنترل قند خون خبر می دهند. و مطمئناً ، اپل واچ ۷ با نرم افزار جدید WatchOS 8 ، در WWDC در ژوئن گذشته رونمایی خواهد گردید.

اگر شایعات منتشر شود ، دیده بان جدید کاملاً واضح است. با ارزش ارتقا یافته از سال گذشته Apple Watch Series 6 ، که اپل در یک رویداد مجازی در سپتامبر ۲۰۲۰ از آن رونمایی کرد. سال گذشته اپل ساعت هوشمند میان رده مقرون به صرفه تری را نیز عرضه کرد ، Apple Watch SE ، که خود می تواند در سال ۲۰۲۲ جانشین شود.

بیشتر بخوانید: [۱۹۶۵۹۰۰۹] Apple Watch SE vs Series 6 vs. Series 3: چگونه انتخاب کنیم؟

در اینجا همه چیزهایی است که تاکنون درباره اپل واچ ۷ از شایعات ، درزها ، گمانه زنی ها و رویاها شنیده ایم. با شنیدن مطالب بیشتر ، این داستان را به روز می کنیم. و اگر تشنه شایعات بیشتر اپل هستید ، به بررسی شایعات آیفون ۱۳ ، بهترین حدس های ما برای تاریخ انتشار آیفون ۱۳ ، چگونگی مقایسه آیفون ۱۳ ، مراجعه کنید. به آیفون ۱۲ ، و مشخصات دوربین

آیفون ۱۳ می تواند باگردید. بعلاوه ، آیا ارزش این را دارد که همین حالا آیفون ۱۲ خریداری کنید؟ در مورد آیفون ۱۱ یا آیفون SE چطور؟

تاریخ انتشار: احتمالاً اپل واچ ۷ را در سپتامبر خواهیم دید

تحلیلگر مینگ-چی کو سال گذشته پیش بینی کرد اینکه یک اپل واچ دوباره طراحی گردیده می تواند در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ ظاهر شود ، بنابراین ما کاملا مطمئن هستیم که نسل بعدی اپل واچ می آید. ما فقط نمی دانیم دقیقاً چه زمانی در مورد تاریخ عرضه Apple Watch 7 چیزهای دیگری برای گزارش نداریم ، اما انتظار داریم که این لباس پوشیدنی جدید در یک رویداد پاییزی اپل ، احتمالاً در کنار آیفون ۱۳ شایعه گردیده رونمایی شود.

ما حدس می زنیم که رویداد آیفون ۱۳ در تاریخ ۸ سپتامبر برگزار خواهد گردید ، اما این یک حدس و گمان درست است و بر اساس شایعات یا درز اطلاعات نیست. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد پیش بینی تاریخ رویداد اپل ، از جمله “فرضیه روز کارگر” ثبت گردیده (نه واقعاً) ما را در داستان تاریخ انتشار آیفون ۱۳ ما بخوانید. اگر هر دو فرض صحیح باگردید ، انتظار می رود که Apple Watch 7 را نیز در ۸ سپتامبر ببینیم.

اپل از رونمایی از مدل های ساعت هوشمند جدید خود در اواسط سپتامبر سالانه یک تاریخ کاملاً ثابت دارد. حتی در سال ۲۰۲۰ ، هنگامی که بیماری همه گیر ویروس کرونا رویدادهای اعلامیه محصول را به صورت مجازی به ارمغان آورد و باعث ایجاد اختلال در زنجیره تامین گردید ، رونمایی از از آیفون ۱۲ (۱۲۴۵) اپل را به تأخیر انداخت. به مدت یک ماه ، Apple Watch Series 6 و Apple Watch SE هر دو در ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰ در یک رویداد آنلاین ظاهر گردیدند
منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت