لوکی فصل ۲ در دیزنی پلاس تایید شد

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

بیشتر لوکی ، لطفا.


مارول استودیو

لوکی برای فصل دوم برمی گردد. این تمام است ، این خبرها است – من قصد ندارم چیزهای بیشتری بگویم تا فینال فصل اول را خراب نکنم.

قسمت آخر اکنون در دیزنی پلاس پخش می شود. برای اینکه به جزئیات بپردازید و از انشعابات آن لذت ببرید ، خلاصه ای از هیجان اوج گیری فصل ۶ قسمت: فصل ۱۹: برای همه زمان ، همیشه را ببینید.

در طول فصل ۱ ، نسخه های مختلف خدای شیطانی لوکی (تام هیدلستون) و سیلوی (سوفیا دی مارتینو) به دنبال اقتدار اقتدار اقتضائات زمان ، منجر به یک صحنه پس از اعتبارات نهایی گردیدند می تواند جهان سینمایی مارول را تغییر دهد. فصل دوم در طی اعتبارات پایانی روی صفحه تأیید می شود ، اما در مورد تاریخ انتشار یا هیچ اطلاعات دیگری خبری نیست.

Loki اولین سری پخش MCU است که به طور رسمی یک فصل را تایید می کند. WandaVision به عنوان یک مینی سریال محدود در نظر گرفته گردیده بود ، در حالی که شاهین و سرباز زمستانی هنوز تأیید نکرده اند که داستان بیشتری وجود خواهد داشت یا اینکه داستان در یک ماجراجویی روی صفحه بزرگ با بازی آنتونی مکی به عنوان کاپیتان جدید آمریکا ادامه خواهد یافت.

آخرین فیلم مارول بیوه سیاه نیز اکنون در دسترس نیست و در دیزنی پلاس در دسترس است. این یک تریلر جاسوسی نرم افزاری و یک باکس آفیس است. همراه با نامزدی امی برای WandaVision و Falcon و سرباز زمستانی ، به نظر می رسد جهان در یک سال گذشته از Marvel خسته نگردیده است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت