کارگردان WandaVision برای هدایت فیلم جدید Star Trek

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

آیا کریس پاین ماجراجویی دیگری در Star Trek را هدف قرار خواهد داد؟


پارامونت

کارگردان WandaVision مت شاکمان قرار است سکان هدایت فیلم بعدی Star Trek را بدست بگیرد. داغ بر روی نامزدهای جادویی ۲۳ امی برای سریال تحسین گردیده مارول و دیزنی پلاس ، گزارش گردیده است كه شكمان كارگردان باسابقه تلویزیونی (و بازیگر سابق كودك) تلویزیون Trek را به عنوان تنها دومین نمایش بزرگ خود انتخاب كرده است.

Shakman یکی از افراد پشت WandaVision ، اولین سری MCU که از دیزنی پلاس پخش می شود ، زمینه را برای Falcon and the Winter Soldier و Loki هموار کرد ، که فقط یک فصل دوم را تأیید کرد.

اکنون می دانم که چه فکری می کنید: درباره کدام فیلم Star Trek صحبت می کنیم؟ در سال های اخیر شایعات بیشتری درباره پروژه های Trek نسبت به فازهای اسباب بازی در یک کنفرانس cosplay وجود داشته است. راه اندازی مجدد صفحه نمایش بزرگ جی جی آبرامز در سال ۲۰۰۹ منجر به دو دنباله گردید ، اما حق رای دادن پس از ۲۰۱۶ Star Trek Beyond نامشخص به نظر می رسید: Trek با Discovery ، در صفحه کوچک ادامه داد ] Lower Decks و Picard در سرویس پخش جریانی Paramount Plus (CBS All Access) در حالی كه نوا هاولی و Quentin Tarantino قصد نوشتن مطلب جدید را داشتند فیلم.

حتی اگر این نسخه سرعت آن را تغییر دهد ، مشخص نیست که آیا لباس Starfleet یک بار دیگر به کریس پاین ، زوی سالدانا ، کارل اوربان و بقیه بازیگران راه اندازی مجدد تحویل داده می شود.

شاکمان پیش از این فیلم های Great، Succession، The Boys، It's Always Sunny in Philadelphia، Mad Men، Fargo و Game of Thrones را کارگردانی کرد. Deadline گزارش می دهد که فیلمنامه Trek توسط Lindsey Beer و Geneva Robertson-Dworet نوشته گردیده است ، که نویسندگان مشترک Captain Marvel و ۲۰۱۸ Tomb Raider هستند. گزارش گردیده است که بین آنها ، این دو نویسنده در حال کار بر روی اسپین آف مرد عنکبوتی Silver Sable ، فیلمی از رمان آرتمیس اندی ویر و یک راه اندازی مجدد اتصال کوتاه هستند. این زوج همچنین با فیلم هایی ساخته گردیده اند که بر اساس اسباب بازی های Hasbro Teenage Mutant Ninja Turtles ، Visionaries و MASK ساخته گردیده اند ، اما آنها احتمالاً در دهه ۱۹۸۰ در جایگاه خود باقی خواهند ماند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت