بهترین کانورتیبل برای سال ۲۰۲۱ برای لذت بردن از رانندگی از بالا به پایین

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

كابریو شاید این روزها محبوب ترین مدل بدنه نباگردید ، اما می دانید چه؟ آنها باید. من از زمان اولین اتومبیل خود وسیله نقلیه با سقف ندارم. امروز ، من زندگی میاتا را سپری می کنم و می توانم بگویم که کانورتیبل ها یک بسته بندی در سقف تاشو دارند.

کانورتیبل ها جالب هستند ، از پیشرانه های ظریف برخوردار هستند و متفاوت هستند. مطمئناً ، بعضی اوقات وقتی از طریق کارواش عبور می کنید ، نشت می کند و تمیز نگه داشتن یک روکش نرم درد بزرگی است ، اما این قیمت بسیار کمی است که می توانم برای پوزخند ابدی که صورتم را می پوشم ، هر زمان که پشت چرخ قطره می روم ، بپردازم بالا.

من لیستی از بهترین و بهترین کانورتیبل های Roadshow امروزی را جمع آوری کرده ام. بخوانید و برخی از نکاتی را که برای داشتن یک راننده قابل تبدیل روزانه پس از آن دریافت کردم ، بررسی کنید.

Craig Cole / Roadshow

دلیلی وجود دارد که پاسخ همیشه Miata باگردید. مزدا MX-5 میاتا کاملاً قابل تبدیل است: کوچک ، چرخ عقب و اتاق برای دو نفر. جدیدترین میاتاها با یک روکش نرم یا تزئینی RF زیبا با یک صفحه تارگا در دسترس هستند. برای پایین آوردن قسمت بالایی نرم ، به سادگی یک قفل مرکزی را باز کرده و قسمت بالایی آن را به عقب فشار دهید. برای پایین آوردن RF ، سرعت ماشین نباید بیشتر از شش مایل در ساعت باگردید و ۱۳ ثانیه طول بکگردید.

موتور ۲٫۰ لیتری I4 باعث خروج ۱۸۱ اسب بخار قدرت و ۱۵۱ پوند فوت گشتاور می شود و بله ، می توانید آن را با یک گیربکس شش سرعته دستی. این سریعترین چیز در یک خط مستقیم نیست اما وقتی جاده پیچ و خم می شود می توانید ماشین های بسیار قدرتمندتری را با هندلینگ درخشان شرمنده کنید.

بهترین قسمت؟ قیمت آنها از ۲۷،۸۲۵ دلار با احتساب ۹۹۵ دلار برای مقصد شروع می شود و حتی گرانترین RF می تواند تقریباً ۳۵۰۰۰ دلار باگردید.

بررسی مزدا MX-5 Miata 2020 ما را بخوانید.

Andrew Krok / Roadshow

اگر می خواهید در مورد ارزش پول صحبت کنید ، این همه چیز در مورد شورلت کوروت. این پسر بد موتور وسط از ۶۸،۴۹۵ دلار با احتساب ۱۰۹۵ دلار برای مقصد شروع می شود ، اما به ماشین های فوق رقم شش رقمی سود می دهد. سر سخت قابل جمع گردیدن در ۱۳ ثانیه با سرعت ۳۰ مایل در ساعت کاهش می یابد.

یک V8 6.2 لیتری ۴۹۰ اسب بخار قدرت و ۴۶۵ پوند فوت گشتاور را بیرون می کگردید. برای افزودن ۵ امتیاز به هر یک از این اعداد ، یک دیفرانسیل با لغزش محدود ، سیستم تعلیق اسپرت ، ترمزهای برمبو و لاستیک های تابستانی چسبنده ، می توانید بسته Z51 Performance 5995 دلاری را اضافه کنید ، همه اینها برای مجبور کردن “Vette” از ۰ تا ۶۰ مایل در ساعت در زیر کار می کنند سه ثانیه

آن را در نظر بگیرید ، فراری.

بیشتر بخوانید.

Nick Miotke / Roadshow

BMW 8 Series Convertible را می توان با تریم های ۸۴۰i یا M850i ​​xDrive تهیه کرد ، یا کسانی که می خواهند بنر بگیرند می توانند M8 کانورتیبل کامل را تهیه کنند. من M850i ​​میانه را به دلیل ترکیب قدرت و لوکس بودن و اضافه گردیدن سیستم محرک چهار چرخ دوست دارم. در اینجا تمام چرم مرینو را که می توانید بخواهید ، به علاوه گزینه تزئینات داخلی چوبی ، مشکی پیانو یا الیاف کربن را تهیه می کنید. صندلی های گرم شونده ، صندلی های دستی و فرمان مانند صندلی های تهویه دار و گزینه گرمکن گردنی که باید ۱۰۰٪ برای آن فنر کنید ، اینجا هستند.

شما می توانید یک سیستم صدای فراگیر Bowers & Wilkins Diamond Surround 1،۳۷۵ واتی و همچنین کمکهای راننده فوق العاده پیشرفته مانند یک دستیار پشتیبان را انتخاب کنید که می تواند مسیر معکوس ماشین را برای خارج گردیدن از موقعیت های تنگ پارکینگ ردیابی کند.

یک موتور ۴٫۴ لیتری توئین توربو V8 برای ۵۲۳ اسب بخار ۵۵۳ پوند فوت گشتاور در M850i ​​مناسب است و صفحه نرم پارچه ای چند لایه می تواند در ۱۵ ثانیه با سرعت تا ۳۰ مایل در ساعت پایین بیاید. البته همه این خوبی های آلمان ارزان نیست. انتظار می رود ۱۲۲،۳۹۵ دلار ، از جمله ۹۹۵ دلار برای مقصد ، فقط برای تهیه M850i ​​استخوان دار بپردازید.

بیشتر بخوانید.

Steven Ewing / Roadshow

برای دریافت بهترین عملکرد از یک کانورتیبل ، نگاه کنید بیش از Porsche 911 Turbo S Cabriolet. یک پیشرانه ۶ سیلندر ۳٫۸ لیتری توئین توربو برای ۶۴۰ اسب بخار قدرت و ۵۹۰ پوند فوت گشتاور با گیربکس هشت سرعته PDK مناسب است و انگیزه این ۳۸۰۰ پوند قابل تبدیل است. حداکثر سرعت ۲۰۵ مایل در ساعت است ، می تواند فقط در ۲٫۷ ثانیه به سرعت ۶۰ مایل در ساعت برسد و یک چهارم مایل را در ۱۰٫۶ ثانیه طی کند. آه ، و بالا نرم نیز بسیار سریع است. می توانید آن را در ۱۲ ثانیه با سرعت حداکثر ۳۱ مایل در ساعت کاهش دهید.

درایو تمام چرخ باعث می شود که این چیز بیش از حد سخت در طول دهه بیستم کنترل نشود ، در حالی که کنترل توسط لاستیک های Pirelli NA 255/35 در چرخ های ۲۰ اینچی در جلو و ۳۱۵/۳۰ عظیم در ۲۱s در عقب فراهم می شود.

پورشه گران است. برای شروع ۲۱۷،۶۵۰ دلار بپردازید ، از جمله ۱۳۵۰ دلار برای مقصد.

بررسی ۲۰۲۱ پورشه ۹۱۱ Turbo S ما را بخوانید.

Steven Ewing / Roadshow

البته ، اگر شما می خواهید عملکرد فوق العاده ماشین قابل تبدیل و به نظر می رسد ، شما باید به طور قابل توجهی قدم بردارید ، و در اینجا من مک لارن ۷۲۰S عنکبوت را دوست دارم. اول از همه ، سقف قابل تبدیل در فیبر کربن یا یک شیشه الکتروکرومیک خنک موجود است که می تواند از رنگی به روشن تبدیل شود. صرف نظر از انتخاب سقف ، در ۱۱ ثانیه با سرعت ۳۱ مایل در ساعت کاهش می یابد.

۷۲۰S Spider مجهز به یک موتور ۴٫۰ لیتری توئین توربو V8 است که ۷۱۰ اسب عصبانی و ۵۶۸ پوند فوت گشتاور را خنثی می کند. نیرو از طریق یک گیربکس هفت سرعته دو کلاچه به چرخ های عقب می رود. با وزن محدود ۲۹۰۰ پوند ، مک لارن می تواند در ۲٫۹ ثانیه به سرعت ۶۲ مایل در ساعت برسد و در ۱۰٫۴ ثانیه به یک چهارم مایل برسد ، در حالی که به حداکثر سرعت ۲۱۲ مایل در ساعت می رسد. عالی گوگلی

اکنون از آنجا که این یک اتومبیل فوق العاده است ، به ظاهر فوق العاده اتومبیل از جمله میلیاردرها – ببخشید ، دیهدرال – درها و پانل های بدنه مجسمه ای که باعث می شود مک لارن در میان جمعیت برجسته شود ، به دست خواهید آمد. هزینه؟ فقط ۳۱۷،۵۰۰ دلار ، از جمله ۲۵۰۰ دلار برای مقصد.

بررسی مک لارن ۷۲۰S عنکبوت ۲۰۲۰ ما را بخوانید.

Emme Hall / Roadshow

اگر عضله آمریکایی همان چیزی است که به دنبال آن هستید ، شورولت کامارو کانورتیبل را بررسی کنید. قسمت بالای آن با سرعت ۳۰ مایل در ساعت در ۱۴ ثانیه بالا و پایین می رود و در حالی که می توانید با ZL1 به استخوان بکشید ، من موتور ۶٫۲ لیتری V8 تنفس طبیعی را دوست دارم. این ۴۵۵ اسب بخار قدرت و ۴۵۵ پوند فوت گشتاور است که از طریق جعبه دنده دستی شش سرعته یا ۱۰ سرعته اتوماتیک به چرخ های عقب می رود. این قدرت کافی است و شما با هزینه گازسوز ZL1 متضرر نمی شوید.

یک V8 کامارو با قیمت ۴۰۹۹۵ دلار شروع می شود ، از جمله ۹۹۵ دلار برای مقصد ، که یک قیمت مناسب برای یک ماشین تسویه حساب کلاسیک آمریکایی است.

ادامه مطلب

Mini

من Mini Cooper S کانورتیبل را به دلیل عملکرد نرم و نرم دوتایی ، دوست دارم. می توانید برای کمی احساس هوای آزاد ، آن را به نصف عقب بلغزانید ، یا یک دکمه را فشار دهید و در ۱۸ ثانیه با سرعت حداکثر ۱۸ مایل در ساعت باز گردیدن آن را تماشا کنید. بعلاوه ، می توانید یک طرح Union Jack را درست بافته گردیده دریافت کنید. پاداش!

علاوه بر بالای منحصر به فرد ، Mini فقط یک انفجار برای رانندگی است. پیشرانه ۲٫۰ لیتری توربوشارژ ، ۱۸۹ اسب بخار قدرت و ۲۰۶ پوند فوت گشتاور را بیرون می کگردید که با یک گیربکس شش سرعته دستی یا یک واحد هفت سرعته دو کلاچه ، نیرو را به چرخ های جلو متصل می کند. مینی ها به دلیل هندل مانند کارتینگ معروف هستند و کانورتیبل تفاوتی ندارد. نسبت کم و تحویل نیرو فقط به معنای انفجار در هنگام انحنا در جاده است.

انتظار دارید که با شروع قیمت ۳۲،۲۵۰ دلار ، از جمله مقصد ۸۵۰ دلار برای کانورتیبل Mini Cooper S ، پرداخت کنید.

بیشتر بخوانید.

مرسدس بنز

یافتن یک کانورتیبل چهار نفره دشوار است بزرگسالان روی صندلی های عقب بنشینند ، اما مرسدس بنز E کلاس در آن کار مناسبی انجام می دهد. فضای پا در عقب ۳۴٫۱ اینچ است. این ممکن است کوچک به نظر برسد ، اما در مقایسه با ۲۹٫۵ اینچ فضای عقب در BMW 8-Series تبدیل کاملاً مناسب است.

کلاس E همچنین دارای بادگیر Aircap است که تلاطم هوا را برای سرنشینان جلو و عقب کاهش می دهد ، و سیستم Airscarf همه گردن ها را گرم نگه می دارد. با حداکثر سرعت ۳۱ مایل در ساعت می توان قسمت بالای آن را در ۲۰ ثانیه پایین آورد.

E 450 کابریولت توسط یک موتور توربوشارژ شش سیلندر خطی ۳٫۰ لیتری تأمین می شود. گشتاور ۳۶۲ اسب بخار و گشتاور ۳۶۹ پوند فوت می تواند ۲۱ اسب بخار اضافی و ۱۸۴ پوند فوت گشتاور به لطف سیستم EQ Boost خفیف هیبریدی دریافت کند. انتظار می رود حتی ۷۳۰۰۰ دلار از جمله ۱۰۵۰ دلار برای مقصد پرداخت کنید.

بررسی کلاس E مرسدس بنز ۲۰۲۱ ما را بخوانید.

مقایسه بهترین کانورتیبل برای سال ۲۰۲۱

رده نام حداکثر سرعت قابل تبدیل قیمت پایه
بهترین کلی قابل تبدیل ۲۰۲۱ مزدا MX-5 میاتا ۳ ثانیه نرم نرم / ۱۳ ثانیه بالا سخت ۲۷۸۲۵ دلار
بهترین کانورتیبل برای پول ۲۰۲۱ شورولت کوروت کانورتیبل ۱۳ ثانیه ۶۸،۴۹۵ دلار
بهترین کانورتیبل لوکس ۲۰۲۱ BMW 8 سری کانورتیبل ۱۵ ثانیه ۱۲۲،۳۹۵ دلار
بهترین کانورتیبل فوق العاده لوکس ۲۰۲۱ رولزرویس داون ۲۲ ثانیه ۳۶۳،۵۰۰ دلار
بهترین عملکرد قابل تبدیل ۲۰۲۱ پورشه ۹۱۱ Turbo S کابریولت ۱۲ ثانیه ۲۱۷،۶۵۰ دلار
بهترین کانورتیبل فوق العاده با کارایی ۲۰۲۱ McLaren 720S Spider ۱۱ ثانیه ۳۱۷،۵۰۰ دلار
بهترین ماشین عضلانی قابل تبدیل ۲۰۲۱ شورولت کامارو V8 کانورتیبل ۱۴ ثانیه ۴۰۹۹۵ دلار
بهترین کانورتیبل کوچک ۲۰۲۱ Mini Cooper S Convertible ۱۸ ثانیه ۳۲،۲۵۰ دلار
بهترین کانورتیبل چهار نفره ۲۰۲۱ مرسدس بنز کلاس E کابریولت ۲۰ ثانیه ۷۳۰۰۰ دلار
بهترین SUV قابل تبدیل ۲۰۲۱ جیپ Wrangler ۱۸ ثانیه Sky One-Touch / est 5 دقیقه نرم تاپ / est 10 دقیقه سخت ۲۹۹۷۰ دلار

Mazda MX-5 Miata همیشه در بهترین لیست های قابل تبدیل یافت می شود.


Steven Ewing / Roadshow

بهترین کانورتیبل برای خرید چیست؟

بهترین کانورتیبل برای خرید کالایی است که بتوانید از عهده آن برآیید ، متناسب با سبک زندگی شما و لبخند شما است. به طور جدی ، من می توانم همه چیز را در مورد اینکه Mazda Miata بزرگترین کانورتیبل در تمام زمان ها است ، به شما بگویم ، اما اگر شما یک خانواده شش نفره داشته باشید یا به طور منظم با سه دوست خود بچرخید ، این بهترین گزینه برای شما نخواهد بود. به همین ترتیب ، اگر بودجه آبجو دارید ، شامپاین مانند Rolls-Royce Dawn مناسب شما نیست.

خبر خوب این است که یک تبلت برای همه وجود دارد. اگر دوست دارید از جاده خارج شوید ، یک جیپ Wrangler تهیه کنید. اگر از خط مستقیم استفاده می کنید ، شورولت کامارو شما را تحت پوشش قرار داده است. و سلام ، اگر پول هیچ عاملی نیست ، شما می توانید کارهای بسیار بدتری از مک لارن ۷۲۰S انجام دهید.

آیا یک صفحه سخت یا بالای نرم قابل تبدیل است؟

همه اینها به اولویت شخصی برمی گردد. روکش سخت معمولاً به صورت الکترونیکی کار می کند و با قطعات متحرک احتمال خرابی وجود دارد. با این حال ، یک روکش سخت اغلب در برابر نشت مهر و موم می شود و می تواند وزن برف زمستانی را بهتر تحمل کند. اگر مجبور باشید در خیابان پارک کنید ، عایق بندی آنها نیز بهتر است و از امنیت بیشتری برخوردار هستند.

پایین آوردن تاپ های نرم اغلب سریعتر انجام می شود ، اگرچه رویه نرم جیپ Wrangler کمی پیچیده است. آنها می توانند گزینه کم هزینه تری نسبت به روکش سخت باشند. با این حال ، آنها برای تمیز نگه داشتن پارچه و ایجاد صدای زیادی در کابین به مراقبت بیشتری نیاز دارند. اگر گزینه انتخابی نرم و نرم شما به جای شیشه پلاستیکی ، دارای شیشه عقب شیشه ای است ، هزینه اضافی شیشه را پرداخت کنید. پلاستیک ها به راحتی خراشیده می شوند و در عرض یک سال نمی توانید از پشت به خوبی ببینید.

همچنین ممکن است متوجه شوید که یک روکش نرم یک آهنربا برای سارقان است. من این عادت را پذیرفته ام که هیچ چیز با ارزشی را در اتومبیل خود نگه ندارم و قفل آن را باز نگه دارم. یک چاقو از قسمت بالایی نرم شما واقعاً گران است. اجازه دهید تند و سریع حرکت در اسلحه را از طریق مجموعه CD شنیع شما باز کند.

با استفاده از لاستیک مناسب ، یک کانورتیبل به راحتی می تواند در طول سال رانندگی شود.


Steven Ewing / Roadshow

آیا کانورتیبل ها در باران خوب هستند؟

بله ، کانورتیبل ها در باران خوب هستند. تاپ های نرم قدیمی ممکن است کمی در یک طغیان نشت کنند ، اما کانورتیبل های جدید نباید مشکلی داشته باشند. با این حال ، یک چیز که باید مراقب آن باشید ، لاستیک های شما است. من را بشنوید: کانورتیبل ها اغلب با لاستیک تابستانی از کارخانه می آیند ، که برای عملکرد بهتر در دمای بالاتر ساخته گردیده اند. هنگامی که باران آمد و غوطه ور گردید ، لاستیک های شما ممکن است به اندازه مرطوب چسبندگی نداشته باشند. کسانی که در آب و هوای سردتر زندگی می کنند به خوبی دسته لاستیک های مخصوص زمستان را طبقه بندی کرده اند.

آیا می توانید در زمستان یک بالاترین سطح نرم و قابل تبدیل با ماشین رانندگی کنید؟

مسلماً شما می توانید یک کابریته نرم و بالا را در زمستان رانندگی کنید. قبل از اینکه بیرون بیایید و به هگردیدار قبلی من در مورد لاستیک توجه کنید ، حتما تمام برف ها را پاک کنید. رویه نرم و همچنین رویه سخت شما را عایق نمی کند ، بنابراین ممکن است بخواهید یک ژاکت و لنگ به همراه داشته باشید که تا آخر گرم شود.

جمع گردیدن و انداختن بالای نرم در یک روز صاف و برف در اطراف یکی از لذت های کمی است که در زندگی وجود دارد ، اما به یاد داشته باشید که بسیاری از تاپ های نرم با سرد گردیدن کمی کوچک می شوند. پایین آوردن آنها ممکن است آسان باگردید ، اما پشت سر گذاشتن آن ممکن است کمی از عضله شما را بگیرد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت