بهترین ساعت هوشمند اندرویدی در سال ۲۰۲۱

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

چه از آن برای ویژگی های ردیابی تناسب اندام خود استفاده کنید ، چه بعنوان یک گزینه کمتر سرگرم کننده برای تلفن خود ، یک ساعت هوشمند می تواند در زرادخانه فن آوری شما در سال ۲۰۲۱ مورد خوبی باگردید. با این حال ، اگر تلفن Android دارید و مایل به تعویض نیستید به یک آیفون ، شما مجبورید از Apple Watch مشهور به نفع پوشیدنی سازگار با سیستم عامل ترجیحی خود چشم پوشی کنید. خوشبختانه ، تعداد زیادی مدعی ساعت هوشمند اندرویدی شایسته برای هر بودجه ای که ویژگی های اصلی مانند ردیابی فعالیت و سایر ویژگی های تناسب اندام ، سنسور ضربان قلب ، Samsung Pay و موارد دیگر را ارائه می دهند ، وجود دارد.

اگر به دنبال بهترین ساعت هوشمند Android هستید ، توصیه های زیر را بررسی کنید. متوجه خواهید گردید که به دو دلیل به هیچ وجه ساعت مجهز به سیستم عامل Wear گوگل را توصیه نمی کنیم: در سال گذشته تعداد زیادی ساعت جدید را بررسی نکرده ایم و گوگل و سامسونگ بعداً در سال ۲۰۲۱ سیستم عامل را مجدداً راه اندازی می کنند . هر دستگاهی که در اینجا ذکر گردیده کاملاً قابل پوشیدنی است و دارای ویژگی های عالی ساعت هوشمند است که بصورت یکپارچه با دستگاه Android یا تلفن Android شما جفت می شود. وقتی محصولات جدید را مرور می کنیم ، به صورت دوره ای این بهترین ساعت هوشمند آندروید را به روز می کنیم.

آنجلا لنگ / CNET

Versa 3 با هر دو تلفن iOS و Android سازگار است و به شما امکان می دهد بین الکسا یا دستیار Google به عنوان دستیار صوتی خود انتخاب کنید. این همه برنامه ها و ویژگی های هوشمندی را که برخی از رقبای آن ارائه می دهند ارائه نمی دهد ، اما یک ساعت هوشمند کاملاً گرد و با بسیاری از ویژگی های سلامتی و تناسب اندام است تا شما را در مسیر خود قرار دهد ، مانند GPS داخلی و اعلان های نظارت بر ضربان قلب زنده. این بهترین در این لیست برای ردیابی خواب است ، و حتی به شما یک داده SpO2 و دمای بدن را یک شبه می دهد (برای کاربران Fitbit Premium). عمر باتری نیز از بیشتر بهتر است: حدود چهار روز کامل (و شب ها) با صفحه همیشه روشن استفاده کردم.

بررسی Fitbit Versa 3 ما را بخوانید.

Lexy Savvides / CNET

Garmin تعداد زیادی ساعت هوشمند عالی برای علاقه مندان به تناسب اندام ایجاد می کند ، اما آنها همیشه این همه ویژگی هوشمند ندارند. Venu 2 بهترین های هر دو جهان را ارائه می دهد. می توانید با پاسخ سریع به اعلان های ساعت پاسخ دهید ، از پرداخت های بدون تماس با Garmin Pay استفاده کنید و موسیقی برنامه هایی مانند Spotify را ذخیره کنید. صفحه درخشان دایره ای شکل AMOLED به راحتی در فضای باز دیده می شود و باتری ۵ روز یا بیشتر دوام می آورد.

بررسی Garmin Venu 2 ما را بخوانید.

آنجلا لنگ / CNET

Active 2 تقریباً همه ویژگی های ساعت هوشمند مشابه را ارائه می دهد به عنوان جدید Galaxy Watch 3 ، شامل یک برنامه ECG و تشخیص سقوط ، با حدود نیمی از قیمت. با حاشیه چرخشی فیزیکی و قاب ضخیم تر به اندازه ساعت ۳ پر زرق و برق نیست ، اما پوشیدن آن در شب و هنگام تمرین کمتر حجیم و راحت است. Active 2 تماس ها ، پیامک ها و اعلان های برنامه را کنترل می کند ، و این ساعت هوشمند سامسونگ پشتیبانی از Spotify و همچنین تمام ویژگی های اصلی تناسب اندام را برای پیگیری فعالیتی که شما نیاز دارید ارائه می دهد. همچنین می توانید نسخه LTE این ساعت هوشمند را دریافت کنید که به شما امکان اتصال LTE را برای دریافت تماس بدون نیاز به تلفن هوشمند اندرویدی در نزدیکی شما می دهد.

بررسی Samsung Galaxy Watch Active 2 را بخوانید.

Lexy Savvides / CNET

اگر به دنبال اندروید متناسب با تناسب اندام هستید ساعت بدون حواس او را پرت کنید ، که هم با اندروید و هم با iOS کار می کند ، Garmin Venu Sq ساعت خرید شماست. این یک GPS داخلی ، گزینه های تمرینی زیادی برای انتخاب و بسیاری از داده های ردیابی تناسب اندام در مورد تمرین شما مانند مناطق ضربان قلب و پویایی دویدن در برنامه تلفن همراه دارد.

همچنین به عنوان یک ردیاب سلامت با هگردیدارهای ضربان قلب بالا و پایین ، تجزیه و تحلیل جامع خواب و ردیابی SpO2 نیز مضاعف است. سطح اکسیژن خون را در صورت تقاضا یا به طور خودکار در طول شبانه روز دقیقاً مانند جدیدترین اپل واچ سری ۶ اندازه گیری می کند ، اما با نصف قیمت. اما شما در زمینه طراحی سازش می کنید. این ساعت دارای یک قاب پلاستیکی است و صفحه نمایش آن به اندازه سایر ساعتهای این لیست بزرگ و پر جنب و جوش نیست.

بررسی Garmin Venu Sq ما را بخوانید.

Vanessa Hand Orellana / CNET

اگر می خواهید ارزش بیشتری برای پول سخت گیر خواهید بود تا معامله ای بهتر از Amazfit Bip S. پیدا کنید. این ساعت هوشمند ۷۰ دلاری با دستگاه iOS یا Android سازگار است و در مورد ویژگی ها بیشتر جعبه ها را بررسی می کند: سنسور ضربان قلب ، همیشه – در صفحه نمایش ، ردیابی GPS داخلی و بهترین عمر باتری از هر دستگاه موجود در این لیست. می توانید با شارژ حداکثر ۴۰ روز استفاده یا با دوام GPS روشن و روشنایی حدود دو هفته استفاده سنگین داشته باشید (زمانی که هنوز بیش از بقیه است).

ممکن است مجبور شوید فداکاری کنید ، زیرا در مورد زیبایی شناسی صحبت می شود ، زیرا دارای یک پوشش پلاستیکی است و صفحه نمایش آن به اندازه ساعت های سامسونگ و اپل روشن و پاسخگو نیست. همچنین مدل جدیدتری به نام Bip U Pro وجود دارد ، اما ما هنوز آن ساعت را به طور کامل بررسی نکرده ایم.

بررسی Amazfit Bip S ما را بخوانید.

اطلاعات بیشتر برای پیگیری تناسب اندام و سلامتی شما

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت