با هر خودرو الکتریکی فروشی در ایالات متحده برای سال ۲۰۲۱ و دامنه آن دیدار کنید

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

در آینده ای نه چندان دور شما می تواند یک پلاگین وسیله نقلیه وجود داشته باگردید.


Ford

به آنچه در آغاز انقلاب خودروی الکتریکی احساس می شود خوش آمدید. خودروهای الکتریکی به سرعت در حال تبدیل گردیدن به گزینه های محبوب تری برای وسایل نقلیه هستند و این فقط تسلا نیست که مدل های خوب لعنتی را می فروگردید. امروزه در ایالات متحده بیش از ده دستگاه خودروی الکترونیکی برای فروش وجود دارد.

با توجه به این موضوع ، در اینجا لیستی از هر وسیله نقلیه الکتریکی فروخته گردیده در ایالات متحده و اینکه هر کدام با یک بار شارژ تا چه حد پیش می روند ، اینجا است. آژانس حفاظت.

یادداشت سردبیران: این لیست فقط شامل خودروهایی است كه توسط EPA تأیید گردیده اند. شاید EV های بیشتری در اخبار باگردید ، اما تا زمانی که رسماً قصد فروش در ایالات متحده را نداشته باشند ، به این مجموعه اضافه نخواهند گردید.

Audi E-Tron

۲۲۲ مایلی

 http: // در ظاهر ، اولین اتومبیل جاده ای الکتریکی باتری هدفدار آئودی از زمان معرفی خود در سال 2019 تغییر چندانی نکرده است ، با فقط اصلاحات جزئی و چند تغییر در گزینه های آن. با این وجود ترکیبی از به روزرسانی های نرم افزاری و سخت افزاری به SUV الکتریکی کمک کرده است تا چند مایل اضافی از باتری 95 کیلووات ساعتی خود را فشرده کند و به حداکثر برد EPA (19459013] 222 مایل </strong> برسد. تا حدودی شیرین گلدان ، قیمت شروع E-Tron (شامل مقصد) نیز برای مدل پایه Premium به ۶۶۹۹۵ دلار کاهش یافته است. </p>
<p>
     ادامه مطلب.</p>
</p></div>
</p></div>
<div class=

Chris Paukert / Roadshow

E-Tron با Sportback جدیدی همراه گردیده است گونه. زیربنا ، سیستم انتقال قدرت و فناوری همه با SUV الکتریکی فوق الذکر یکسان هستند ، اما در صورت تمایل به چشمک زدن ، E-Tron Sportback از سقف کمی پایین تر و یک بادگیر و شبح – کوپه مانند برخوردار است. شما فکر می کنید که مشخصات آیرودینامیکی بیشتر دامنه بیشتری را به خود اختصاص می دهد ، اما تنظیمات اسپرت بک در هر بار شارژ فقط در حدود ۲۱۸ مایل باز می گردند. قیمت آن نیز گران است و قیمت آن از ۷۰۱۹۵ دلار شروع می شود.

پیش نمایش ۲۰۲۱ آئودی e-tron Sportback را بخوانید.

BMW

BMW i3 همیشه کمی عجیب به نظر می رسد و ۴۵۴۵۵ دلار گران است ، اما چند نکته را ارائه می دهد که هیچ چیز دیگری در کلاس نمی تواند مطابقت داشته باگردید. بزرگترین آنها شاسی الیاف کربن آن است که باعث افزایش سختی ، کاهش وزن و زیبایی در صفحه مشخصات می شود. منظور از i3 قطعاً یک خودروی شهری با برد نسبتاً کوتاه است – حداکثر ۱۵۳ مایل . اما پارک کردن و مکانی مناسب برای گذراندن اوقات آسان است ، بنابراین نمی توانیم زیاد تقصیر کنیم.

بیشتر بخوانید.

استیون اوینگ / Roadshow

Bolt EV اولین جریان اصلی صنعت خودرو بود ، پاسخ عملی به ژنگراوتهای برقی تسلا. این یک هاچ بک ارزان قیمت است که مانند i3 در دسترس نیست و امروز ، دارای محدوده کاملاً الکتریکی با سرعت ۲۵۹ مایل است – یک افزایش خوب نسبت به محدوده اولیه ۲۳۶ مایل. با قیمت شروع فقط ۳۶۶۲۰ دلار ، بولت خود را به عنوان جایگزین مناسبی برای مدل ۳ ۳۶۰ غیرقابل احتساب تسلا معرفی کرده است.

بررسی Chevrolet Bolt EV 2020 را بخوانید.

شورولت بولت EUV

۲۴۷ مایل

 http://www.cnet.com/

استیون یوینگ / Roadshow

Bolt EUV بسته باتری و پلت فرم ماشین الکتریکی Bolt EV را در زیر بدنه کمی بلندتر و بلندتر قرار می دهد. بر اساس گزارش سازمان حفاظت محیط زیست ، افزایش وزن و مشخصات آیرودینامیکی ، برای بردن وسیله نقلیه الکتریکی مقداری محدوده هزینه دارد و به ۲۴۷ مایل (۱۹۴۵۹۰۱۶) کاملاً مناسب تبدیل می شود. دلایل دیگری که ممکن است بخواهید EUV بزرگتر را در نظر بگیرید شامل افزایش ظرفیت آن برای مسافران بار و ردیف دوم و دستیابی به کار – یا بهتر بگوییم دست از بین بردن – فناوری پیشرفته کمک راننده Super Cruise GM است. اعتصاب بزرگتر بولت در این تابستان با قیمت ۳۸،۴۹۵ دلار آغاز می شود.

بیشتر بخوانید.

Nick Miotke / Roadshow

Ford-Mach-E ممکن است فقط یک موستانگ باگردید ، اما این یک EV از طریق و از طریق است. این SUV برقی در تنظیمات مختلفی از مشخصات تک موتوره “انتخاب” با قیمت ۴۳۹۹۵ دلار شروع می شود تا مدل Premium AWD Extended range با ۵۴۴۰۰ دلار ارائه می شود. در بهترین حالت ، کالیفرنیا نسخه عقب رانده مسیر ۱ نسخه را با شارژ کامل تا ۳۰۵ مایل طی می کند.

در اواخر سال جاری ، مدل های عملکرد بالا Mach-E GT و GT عملکرد با حداکثر ۶۳۴ ترکیب به صف خواهند پیوست. پوند فوت گشتاور و سرعت ۰-۶۰ را فقط در ۳٫۵ ثانیه طی کنید. وقتی EPA دستش را بگیرد ، ما به روز خواهیم کرد. تا آن زمان ، آنچه فورد ارائه می دهد این است:

 • Ford Mustang Mach-E AWD: 211 مایل
 • Ford Mustang Mach-E AWD تمدید گردیده: ۲۷۰ مایل
 • Ford Mustang Mach-E RWD: 230 مایل
 • Ford Mustang Mach-E RWD تمدید گردیده: ۳۰۰ مایل
 • Ford Mustang Mach-E RWD مسیر کالیفرنیا ۱: ۳۰۵ مایل

۲۰۲۱ Ford Mustang Mach-E ما را بخوانید پیش نمایش.

هیوندای

هیوندای بیشتر به بازی EV می رسد ، اما اتومبیلی که این کار را برای آنها Ioniq Electric آغاز کرد و هنوز هم می توانید آن را تهیه کنید. تقریباً به تمام معنا کلمه اساسی است ، اما دامنه آن از زمان آغاز به کار خود به ۱۷۰ مایل تا بسیار خوب گردیده است. این پسر بد فقط یک مو بیش از ۳۰۰۰۰ دلار لیست می کند و این یک معامله مناسب است.

بررسی هیوندای Ioniq Electric سال ۲۰۲۰ ما را بخوانید.

هیوندای

Kona Electric یکی از جالب ترین EV های جدید است که می توانید خریداری کنید همین الان. این مدل از برد عالی ، یک ظاهر طراحی گردیده عجیب اما سرگرم کننده ، تعداد زیادی تجهیزات استاندارد و سایر موارد قاتل هیوندای برخوردار است (از جمله یک ضمانت عالی). رانندگی Kona EV بسیار سریعتر و سرگرم کننده تر از آن است که انتظار می رود ، در حالی که برد آن (۱۹۴۵۹۰۱۳) ۲۵۸ مایل آن را در رده بالای باتری های برقی مدرن قرار می دهد. با برچسب قیمتی که از ۳۶۹۹۰ دلار شروع می شود ، هزینه های زیادی برای پول خود دریافت می کنید.

بررسی Hyundai Kona Electric 2019 ما را بخوانید.

آنتوان گودوین / Roadshow

جگوار یکی از آخرین شرکت هایی بود که می توانستیم داشته باشیم انتظار می رود یک SUV کاملا الکتریکی منتشر کند. اما این کار انجام گردید و در نهایت این تصمیم به نفع خود کار کرد. I-Pace به نظر هیچ چیز دیگری نمی رسد ، مانند Jag رانندگی می کند و یک جایگزین واقعی برای تسلا مدل X ارائه می دهد. I-Pace یک جانور عملی است: با طراحی از زمین تا EV ، فضای زیادی دارد برای افراد و اشیا و دامنه قابل توجهی از ۲۳۴ مایل .

بررسی ۲۰۲۰ جگوار I-PACE را بخوانید.

Kandi K27

۵۹ مایل

 http://www.cnet.com/

Kandi

نه ، ما ' شوخی نمی کنم این تازه وارد تمایز خود را نسبت به کم هزینه ترین اتومبیل برقی جدیدی که امروز می توانید بخرید متمایز می کند: K27 هزینه ای بدون معامله و بدون مزخرف ۱۹۹۹۹ دلار دارد. و این قبل از اعتبار مالیات فدرال ۷۵۰۰ دلار است که هزینه را به ۱۲۴۹۹ دلار کاهش می دهد. این برای هر اتومبیل جدید ارزان است ، اما این قیمت فقط محدوده مسخره ای کوتاه از شما را فقط ۵۹ مایل در هر شارژ و زیبایی hetic غیرمعمول زیبایی است.

کیا

Niro EV کیا بهترین تلاش کیا تاکنون در ساخت یک SUV کاملاً باتری برقی است که دامنه خوبی را برای بسیاری از افراد ارائه دهد پول (۱۹۴۵۹۰۱۳] ۲۳۹ مایل ، ۳۸۵۰۰ دلار برای شروع) ، و وقتی ما برای اولین بار آن را سوار کردیم ما را متعجب کرد. سرگرم کننده تر از آنچه که به نظر می رسد و یا مشخصات آن نشان می دهد ، و دارای یک لیست عمیق از ویژگی های استاندارد است که باعث می شود Kias مدرن از نظر ارزش سخت تر شود.

بیشتر بخوانید.

Mini Cooper SE

۱۱۰ مایل

 http://www.cnet.com/

Mini

شما نمی توانید این را بخاطر بسپار ، اما مینی در واقع یکی از پیشگامان اولیه خودروهای مدرن بود. در سال ۲۰۰۹ ، این خودروساز تحت آزمایش بزرگ هاچ بک های الکتریکی Mini E قرار گرفت و صدها دستگاه ساخت و به مصرف کنندگان و شرکت های خدمات دستی انتخاب کرد. بعد از دو سال دیگر از تکنولوژی صرف نظر کرد و تاکنون طول کشیده است که این برند یک BEV برای فروش ارائه دهد.

Mini Cooper SE Electric 2021 نوید می دهد که یکی از ارزان ترین خودروهای برقی در بازار باگردید. با ۲۹۹۰۰ دلار به علاوه تحویل ، هنگامی که اعتبار مالیاتی فدرال و انگیزه های بالقوه ایالتی و محلی را در نظر بگیرید ، می توانید با هزینه ای کمتر از ۲۰۰۰۰ دلار صاحب شوید. البته یک صید وجود دارد: محدوده محدود. Mini Electric فقط در محدوده ۱۱۰ مایل تخمین زده می شود ، تقریباً به همان کوتاهی که امروزه می توانید از آن استفاده کنید. این یک ماشین سازگار نیست که فقط در بازارهای تولید گازهای گلخانه ای در کالیفرنیا به فروش برسد – Mini می گوید SE یک مدل ۵۰ ایالتی است.

بررسی Mini Cooper SE Electric 2020 ما را بخوانید.

Jon Wong / Roadshow

آره بله ، نوه همه ماشین های برقی ارزان قیمت. یک دلیل وجود دارد که Leaf با ضریب یک صفر پرفروش ترین EV است. و اگر اخیراً وقت خود را در یک زمان صرف کرده اید ، خواهید فهمید که دلیل آن آسان است. Leaf یک ماشین الکتریکی ساده ، خوش ساخت و مقرون به صرفه است که برد مناسبی را ارائه می دهد – ۱۴۹ مایل – اما هنوز هم مانند آینده احساس می شود.

Leaf Plus پاسخ نیسان به خودروهایی مانند تسلا است مدل ۳ ، Kona Electric و Bolt. این بهترین برد Leaf line تاکنون در ۲۲۶ مایل است ، و گرچه ارزان قیمت Leaf استاندارد نیست ، اما بیشتر برای پول شما ارائه می شود. بیشتر چه؟ قدرت و گشتاور بیشتر. برخی از فناوری های آن کمی قدیمی است ، اما این بدان معنی است که در این مرحله به خوبی اثبات گردیده است.

بیشتر بخوانید.

Polestar

دومین مدل پلاگین از برند نوپای Polestar نیز مدل آن است ابتدا کاملاً با شارژ باتری کار می کند. Polestar 2 فست بک – نوعی کیمرا سدان بلند و لیفت بک – با قرارهای چشمگیر داخلی و سبک زرق و برق دار اسکاندیناوی به زمین برخورد می کند. Polestar 2 به ازای هر بار شارژ با برد ۲۳۳ مایل افتخار می کند. ما فکر می کنیم که این برای رانندگی روزانه و برخی دیگر بیش از حد کافی است ، اما قیمت اولیه ۲ ۶۱ دلار و ۲۰۰ دلار آن را در موقعیت غیرقابل تحملی قرار می دهد که با انواع بسیار طولانی تر تسلا مدل S و Y خریداری شود.

بررسی ۲۰۹ Polestar Polestar 2 ما را بخوانید.

Chris Paukert / Roadshow

اولین اتومبیل برقی باتری پورشه وارد می شود تا تسلا مدل S. در ابتدا به فرم های Turbo و Turbo S به فروش می رسید ، به ترتیب ۶۷۰ و ۷۵۰ اسب بخار قدرت دارد. توربو با قیمت ۱۵۰ هزار و ۹۰۰ دلار در حالی که قدرتمندتر S با ۱۸۵ هزار دلار به فروش می رسد. امسال شاهد اضافه گردیدن مدل پایه جدید Taycan درایو عقب هستیم که از ۸۱،۲۵۰ دلار شروع می شود. دامنه های تخمین زده گردیده EPA نیز اصلاح گردیده است و در مدل های ۴S و Turbo بهبود یافته است. این تا حدودی با آزمایش مستقل ما خط می گیرد ، جایی که متوجه گردیدیم تعداد قبلی EPA توربو کمی محافظه کارانه است.

 • عملکرد پورشه تایکان: ۲۰۰ مایل

 • باتری عملکرد پورشه تایکان به علاوه: ۲۲۵ مایل

 • Porsche Taycan 4S Performance: 199 مایل

 • Porsche Taycan 4S Performance Battery Plus: 227 مایل

 • Porsche Taycan Turbo: 212 مایل

 • Porsche Taycan Turbo S: 201 مایل

بیشتر بخوانید.

تسلا مدل ۳

۳۵۳ مایل

 http://www.cnet.com/

تسلا

این همان EV که تمام وسایل نقلیه الکتریکی دیگر دارای قیمت متوسط ​​هستند و باید به آنها پاسخ دهند. مدل ۳ کاملاً خوب است. رانندگی راحت ، سرگرم کننده ، دارای فضای بار زیاد و یکی از بهترین محدوده ها در کلاس خود است. برای سال ۲۰۲۱ ، تسلا مدل ۳ را ساده کرد و از شش پیکربندی به سه مشخصات بهینه کاهش یافت:

 • تسلا مدل ۳ استاندارد محدوده پلاس: ۲۶۳ مایل

 • تسلا مدل ۳ دور برد AWD: 353 مایل

 • تسلا مدل ۳ عملکرد AWD: 315 مایل

بیشتر بخوانید.

تسلا مدل S

۴۱۲ مایل

 http://www.cnet.com/

تسلا

مدل S تقریباً از سال ۲۰۱۲ به همین شکل وجود داشته است. چندین مورد از سخت افزار ، سبک و عملکرد آن به روز گردیده است – و هنوز هم قهرمان سلطه برد تمام الکتریکی است. همچنین قبل از افزودن مواردی مانند چرخهای مختلف ، رنگ یا ویژگی کاملاً مشکوک رانندگی تسلا با نام تسلا ، ۷۹۹۹۰ دلار است که برای یکی از قدیمی ترین وسایل نقلیه در اینجا بسیار زیاد است.

مانند مدل کوچکتر ۳ ، سری آن برای سال ۲۰۲۱ تجدید نظر گردیده است. با این حال ، در این مورد ، این مدل Range Standard خود را کنار گذاشت تا جایی برای جدیدترین محصولات Plaid و Plaid Plus فراهم کند ، که تسلا قول می دهد “سریعترین اتومبیل های تولیدی از قبل” باگردید. تسلا همچنین تخمین می زند که این فوق العاده سدان ها به ترتیب ۳۹۰ مایل و “بیش از ۵۲۰ مایل” برد داشته باشند.

متأسفانه ، سازمان حفاظت محیط زیست هنوز این ادعاها را تأیید نکرده است و جفت Plaid تا پاییز به فروش نمی رسد. وقتی آنها این کار را انجام دادیم ، به روز خواهیم کرد. در حال حاضر ، این تجزیه و تحلیل جدید است:

بیشتر بخوانید.

تسلا مدل X

۳۷۱ مایل

 http://www.cnet.com/

تسلا

مدل تسلا X از لحاظ سریع و گرانقیمت شبیه مدل S است ، اما بزرگتر ، جادارتر و دیوانه کننده ترین درهایی است که در خودروهای تولیدی این طرف لامبورگینی آونتادور یافت می شود. به لطف یک به روزرسانی مشابه با مدل S ، X Standard Range دیگر وجود ندارد ، اما بهبودهای حالت Long Range Plus با یک بار شارژ حداکثر برد را به ۳۷۱ مایل افزایش می دهد. این برای چیز خیلی بزرگی بد نیست. همچنین یک مدل X Plaid – اما نه Plaid Plus – در پاییز ۲۰۲۱ وجود خواهد داشت. تا آن زمان ، نحوه تکان خوردن خط مدل X اینجاست:

ادامه مطلب.

تسلا مدل Y

۳۲۶ مایل

 http://www.cnet.com/

تسلا

به فکر باشید تسلا مدل Y به عنوان نسخه بزرگتر و ناخوشایند مدل ۳: کوچکتر از مدل X ، Y هنوز صندلی هفت (به نوعی) و همان پیشرانه الکتریکی قدرتمند را ارائه می دهد. طبق EPA ، با شارژ کامل در Long Range Spec ، ۳۲۶ مایل قابل توجه است. مدل پرفورمنس عملکرد بهتری را ارائه می دهد (البته) اما با هزینه چند مایل در مقایسه با سال گذشته. و مانند سایر محصولات تسلا ، مدل استاندارد Range دیگر وجود ندارد.

بیشتر بخوانید.

Tim Stevens / Roadshow

حق بیمه XC40 Recharge 20،۰۰۰ دلار نسبت به XC40 با احتراق یک قرص سخت برای بلعیدن است ، اما اگر از کنار برچسب عبور کنید ، قیمت تا حدودی قابل توجیه است. برای مبتدیان ، عملکرد ۴۸۶ پوند فوت ۵۴۹۸۵ EV یک کلاس فراتر از ۲۵۸ گشتاور استاندارد پیشرانه T5 است و همچنین فناوری جدید کابین Android Automotive و قرارهای داخلی لوکس. ما فقط آرزو می کنیم دامنه آن به همان اندازه چشمگیر باگردید: ۲۰۸ مایل که ارائه می دهد برای این کلاس و محدوده قیمت بسیار کم است.

پیش نمایش ولوو XC40 2021 ما را بخوانید.

آنتوان گودوین / Roadshow

جایگزینی E-Golf فروتن از فولکس واگن است اولین وسیله نقلیه الکتریکی اختصاصی در ایالات متحده ، ۲۰۲۱ VW ID 4. اولین تحویل های SUV برقی آن باید اواخر امسال آغاز شود. عملکرد خوب است و یک ظاهر طراحی گردیده بدون مانع است ، اما نوید آن در زمینه کاربرد ، ظرفیت و برد حداکثر ۲۵۰ مایل باعث می شود که ID 4 یک انتخاب کاملاً عملی برای خانواده هایی باگردید که به دنبال برق هستند. تسلا مدل Y دامنه بیشتر و پویایی رانندگی بهتری را ارائه می دهد ، اما با شروع از ۴۱۱۹۰ دلار قبل از مشوق ها ، VW مقرون به صرفه تر است.

بررسی ۲۰۴ Volkswagen ID.4 را بخوانید.

هر EV موجود در سال ۲۰۲۱

ساخت / مدل / اصلاح بهترین محدوده MSRP
آئودی e-tron ۲۲۲ ۶۶۹۹۵ دلار
آئودی e-tron Sportback ۲۱۸ ۷۰،۱۹۵ دلار
BMW i3 ۱۵۳ ۴۵،۴۴۵ دلار
شورولت بولت EV ۲۵۹ ۳۶،۶۲۰ دلار
شورولت بولت EUV ۲۴۷ ۳۸،۴۹۵ دلار
فورد موستانگ Mach-E مسیر ۱ کالیفرنیا ۳۰۵ ۵۱،۵۰۰ دلار
هیوندای Ioniq Electric ۱۷۰ ۳۴،۲۵۰ دلار
هیوندای کونا الکتریک ۲۵۸ ۳۸،۵۶۵ دلار
جگوار I-Pace ۲۳۴ ۷۱۰۰۰ دلار
کندی K27 ۵۹ ۱۹۹۹۹ دلار
کیا نیرو الکتریک ۲۳۹ ۴۰،۲۶۵ دلار
Mini Cooper SE Hardtop 2 درب ۱۱۰ ۳۰،۷۵۰ دلار
نیسان لیف اس پلاس ۲۲۶ ۳۹۲۲۰ دلار
Polestar 2 ۲۳۳ ۶۱،۲۰۰ دلار
Porsche Taycan 4S Performance Battery Plus ۲۲۷ ۱۱۰،۷۲۰ دلار
تسلا مدل ۳ برد بلند ۳۵۳ ۴۸۴۹۰ دلار
تسلا مدل S برد بلند ۴۱۲ ۷۹۹۹۰ دلار
تسلا مدل X برد بلند ۳۷۱ ۸۹۹۹۰ دلار
تسلا مدل Y برد بلند ۳۲۶ ۵۱،۴۹۰ دلار
ولوو XC40 AWD BEV ۲۰۸ ۵۵،۰۸۵ دلار
فولکس واگن ID 4 ۲۵۰ ۴۱۱۹۰ دلار

امسال چند اتومبیل برقی واقعاً جذاب از لیست ناپدید گردیده اند و آنها را از دست خواهیم داد ، اما به طور كلی لیست طولانی تر از همیشه است. این به معنای انتخاب های بیشتر است که طیف وسیع تری از دامنه ها ، قیمت ها و مدل های بدن را اجرا می کند. این خبر خوبی برای علاقه مندان به ماشین های الکتریکی ، پذیرندگان اولیه و رانندگان منظم است که به دنبال حمل و نقل انعطاف پذیر و قابل اعتماد هستند. و حتی در اواخر سال ۲۰۲۱ چیزهای دیگری وجود دارد – از تازه اعلام گردیده Ford F-150 Lightning تا پیشنهادات مناسب اقتصادی مانند Hyundai Ioniq 5 ، کیا EV6 و بیشتر. ما با به تأیید رساندن مدل های بیشتر توسط EPA ، لیست را به روز می کنیم ، بنابراین اغلب مرتباً این کار را انجام دهید. همچنین لیست ما از بهترین بهترین اتومبیل های برقی بچه گانه برای سال ۲۰۲۱ وجود دارد ، زیرا عشق ورزیدن به اتومبیل – برقی یا غیره هرگز زود نیست.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت