امروز Google Pixel 4 را با قیمت ۴۰۰ دلار کسب کنید

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 pixel-4-a-google

۹to5Google

در جایی که بسیاری از شرکت های دیگر در صدد انتشار تلفن های اندرویدی با بزرگترین و چشمگیرترین مشخصات فنی بودند ، Google طرحی را ارائه داده است که نشان می دهد چگونه از نرم افزار برای مفیدتر کردن سخت افزار استفاده کنید. از بسیاری جهات ، Pixel 4 اولین تلفنی بود که تعدادی ویژگی را در آن زمان ارائه نمی کرد. و این تلفن همچنان به ارائه یک تجربه عالی ادامه داده است ، حتی اگر این گوشی تقریباً دو سال پیش به بازار عرضه گردیده باگردید. بنابراین وقتی در آمازون با ۴۰۰ دلار قفل قفل گردیده در «فقط سیاه» به نمایش درآمد ، فکر کردم هنوز ارزش توصیه دارد.

یکی از بزرگترین شکایات لین لا در مورد Pixel 4 در بررسی خود قیمت آن بود. یک دوربین عالی همان چیزی نیست که یک تلفن واقعا عالی است و اگرچه Pixel 4 کاملاً یک دوربین ستاره ای دارد ، اما توجیه هزینه بیش از ۸۰۰ دلار برای آن دشوار بود. با این وجود با پرداخت ۴۰۰ دلار ، داشتن اولین تلفنی که واقعا عکس نجومی انجام می دهد و همچنان یکی از بهترین دوربین های تلفن برای کنترل نور کم است ، شروع بسیار خوبی برای یک تلفن ارزان قیمت است.

بیشتر بخوانید: Pixel 5 در مقابل Pixel 4 در مقابل Pixel 4 XL: تلفن های شاخص Google مقایسه گردیده

بله ، شایعه می شود Pixel 5A و Pixel 6 به زودی (اکتبر یا زودتر ،) اگر Google از جدول زمانی معمول خود پیروی کند). اما گوگل می گوید Pixel 4 حداقل تا اکتبر ۲۰۲۲ با نسخه Android و به روزرسانی های امنیتی پشتیبانی می شود ، بنابراین برای بیش از یک سال خوب است. اگر خود را نیاز به یک نسخه جدید دارید ، دیگر فرصتی مانند زمان حال وجود ندارد.

بروزرسانی ، ۱۴ ژوئیه: این معامله ، که در ابتدا در تاریخ ۱۳ ژوئیه ارسال گردیده بود ، همچنان در دسترس است ، اما ممکن است در هر زمان به پایان برسد.

 http://www.cnet.com/andid19659009 برگزیده گردیده htp://www.cnet.com/cepts19659010] اکنون در حال پخش: </span><br />
            <span class= این را تماشا کنید:

Pixel 4 و ۴ XL دارای دوربین های بسیار جذاب اما قیمت بالایی هستند



۵:۵۱

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت