Netflix 10 رتبه برتر دیگر را اضافه می کند ، این رتبه برای نمایش ها و فیلم های کودکان است

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 تصویری شخصیت هایی از برنامه های Netflix را نشان می دهد که به نظر می رسد از یک صفحه تلویزیون بیرون می روند

برنامه نویسی بچه های Netflix در حال کسب رتبه بندی ۱۰ برتر خود است.


Netflix

Netflix روز چهارشنبه از ۱۰ رتبه برتر برتر روزانه در سرویس پخش جریانی خود رونمایی کرد ، این بار ۱۰ عنوان محبوب را که کودکان لقی در سراسر کشور شما از بین می برند ، فراخوانی می کند. و بله ، CoComelon در ایالات متحده در حال حاضر شماره ۱ است ، زیرا البته اینگونه است.

Netflix همچنین یک ایمیل هفتگی به حساب هایی که حداقل دارای یک نمایه کودکان هستند ، برای خلاصه کردن آنچه که بچه ها مشاهده می کنند طراحی گردیده است و روش هایی را برای آنها پیشنهاد می دهد. در مورد علایق مشاهده با آنها تعامل کنید. این ایمیل ، که هر جمعه برای دارندگان حساب ارسال می شود ، شامل مواردی مانند توصیه هایی که بر اساس نمایش ها و فیلم های مورد علاقه حساب بچه ها و فعالیت هایی مانند ورق های رنگی قابل چاپ بر اساس آنها نیز ارائه می شود.

برای سالها ، نتفلیکس مشهور بود محبوبیت برنامه های خود را. اما دو سال پیش ، به امید سر و صدا در مورد نسخه های اصلی خود و جلب نظر استعدادهای هالیوود ، فیلمسازان و تهیه کنندگان ، آمار مشاهده را شروع کرد. سال گذشته ، این ردیف را در برنامه های خود برای رتبه بندی ۱۰ عنوان محبوب در کشور شما معرفی کرد. و اکنون ، برای Netflix استاندارد است که پربیننده ترین برنامه های خود را توسط تعداد انگشت شماری پخش کند و بازگو کند که چند حساب سالانه چندین بار آنها را مشاهده کرده است. (آمار بینندگان Netflix همیشه به هگردیدارهای بزرگی احتیاج دارد. به طور مستقل تأیید نمی شوند و همچنین داده های دقیق شرکت از آنها پشتیبانی نمی کند. و قابل مقایسه با ارقام گیشه یا رتبه بندی استاندارد نیلزن برای نمایش های تلویزیونی نیستند.) [۱۹۶۵۹۰۰۹] اما نتفلیکس ، بزرگترین سرویس فیلم اشتراکی در جهان با بیش از ۲۰۷ میلیون عضو ، آنقدر بزرگ است که هر عنوانی که در آن محبوبیت بیشتری داشته باگردید ، بدون شک ، محبوبیت دیوانه کننده ای دارد.

۱۰ ردیف برتر جدید برای کودکان از لحاظ فرم و عملکرد تقریباً مشابه ردیفی است که سال گذشته برای خدمات کامل راه اندازی گردید. یک تفاوت این است که بچه های بالای ۱۰ فقط در پروفایل بچه ها ظاهر می شوند. عناصر کوچک رتبه بندی بچه ها نیز در پروفایل بزرگسالان ظاهر می شوند. به عنوان مثال ، نتایج جستجو در نمایه بزرگسالان ممکن است پیام هایی را نشان دهد که عنوان خاصی “شماره ۱ در کودکان امروز” یا موارد مشابه است.

۱۰ کودک برتر که در ۹۳ کشور جهان موجود است ، محبوب ترین عناوین کودکان را در کل کشور با درجه بلوغ PG و پایین تر (یا معادل PG در سطح کشور محلی) نشان می دهد. نشان های “۱۰ برتر” در عناوین رتبه بندی بین دستگاه ها ظاهر می شوند ، اما خود بچه های ۱۰ ردیف برتر در برنامه Netflix برای Apple TV یا سایر دستگاه های قدیمی که برنامه Netflix به اصطلاح “حالت تعمیر و نگهداری” است ، در دسترس نخواهند بود. [۱۹۶۵۹۰۱۲] http://www.cnet.com/ ” height=”110″ width=”196″/>


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

۵ روش برتر برای شارژ بیش از حد Netflix۴:۲۱

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت