آمازون به مشتریان اجازه می دهد تا روی سه طرح مفهومی Echo Dot جدید رای دهند

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 echo-dot-x-diane-von-furstenberg-all.png

سه مفهوم طراحی جدید Echo Dot از چپ ، شاخه ها ، Ikat و بوسه نیمه شب نامیده می شوند.


آمازون

اگر تا به حال آرزو داشته باشید كه به عنوان یك طراح آمازون در بیایید ، شاید از همین امروز نتیجه بگیرید – خوب ، به نوعی. آمازون روز چهارشنبه از راه اندازی موج بعدی خود از مفاهیم Build It خبر داد – برنامه ای که با استفاده از هزینه های پیش خرید مشتری به شرکت کمک می کند تا تصمیم بگیرد محصول بعدی را به بازار بیاورد.

در مرکز ابتکار جدید Build It سه مفهوم Echo Dot نسخه محدود وجود دارد که با همکاری طراح مد و خیرخواه Diane von Furstenberg ایجاد گردیده است. از امروز مشتریان می توانند یک یا چند طرح را با قیمت ۶۰ دلار پیش خرید کنند. هر کدام از این سه مورد در ۳۰ روز آینده به هدف قبلی خود برسند ، آمازون آنها را به تولید می رساند و پس از پایان محصولات کامل گردیده را برای مشتریان ارسال می کند.

von Furstenberg برای بحث در مورد طرح های مفهومی Echo Dot خود ، ظهر امروز در ظهر ET با مدل مد سوفی سامنر در آمازون لایو ، برنامه خرید آنلاین غول خرده فروشی ظاهر می شود. یک کانسپت ، بوسه نیمه شب ، الگویی از نشانه های رژ لب را نشان می دهد. دیگری ، با الگوی چاپ حیوانات ، Ikat لقب گرفته است. طرح سوم ، یادآور شاخه های درخت ، Twigs نامیده می شود.

 ikat-3

نه طرح دوبله گردیده Ikat یا هر دو طرح دیگر تولید نمی شوند مگر اینکه هدف پیش از آن محقق شود.


آمازون

مشتریان باید تا ۱۳ آگوست پیش سفارش های خود را برای رای دادن بدهند ، اما تا زمانی که سفارش آنها ارسال نشود ، از آنها هزینه ای دریافت نمی شود. اگر پیش سفارش هایشان به هدف نرسند و هرگز تولید نشوند ، مشتریان هزینه ای پرداخت نمی كنند. آمازون گفت که بخشی از درآمد خود را به Vital Voices ، یک سازمان غیرانتفاعی برای زنان اهدا خواهد کرد. عینک هایی به نام Echo Frames ، که در حال حاضر با قیمت ۲۱۰ دلار به فروش می رسد ، و همچنین Echo Loop که اکنون از کار افتاده است ، یک حلقه هوشمند که الکسا را ​​روی انگشت شما قرار می دهد .

در اوایل سال جاری ، آمازون سه مورد محصولات بالقوه به عنوان بخشی از برنامه Build It. یک مفهوم که به هدف تبدیل گردیدن به محصول Day 1 Editions رسید ، یک چاپگر یادداشت مهم بود که قرار است مدتی قبل از سپتامبر عرضه شود.

مقیاس آشپزخانه هوشمند و ساعت هوشمند فاخته نیز پیشنهاد گردید ، اما هیچ یک از آنها به پیش سفارش خود نرسیدند

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت